شایعات روز

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 258,362 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شایعات روز

سلام به همه1:به نقل از تلگراف ارسنال برنامه ای داره که سانچز و ویدال دو ملی پوش تیم ملی شیلی رو به خدمت بگیر

2:خبرگذاری اکسپرز هم مدعی شده که ارسنال خدیرا رو با 24 میلیون پوند در نظر داره

3:خبرگذاری sky:ارسنال قصد داره تا متئو دبوشی رو جایگزین سانیای کنه که به منسیتی پیوسته و نیوکاسل هم قصد داره برای جایگزینی دبوشی میکا ریچاردز رو به خدمت بگیره

4:برخی از خبرگذاری ها هم میگن که لوک رمی مهاجم رنجرز بعد از جام جهانی به ارسنال میپیوندد با 8 میلیون پوند

5:شایعاتی هم از قول فابرگاس منتشر شده که گفته سانچز به ارسنال میره
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مجتبی عابدی در 12/4/1393 | 20:20 گفت:

سانچز نمی ره لیورپول مطمئن باشین اگه نیاد ارسنال می ره یووه یا من یو ... چون ادام لالانا و استوریج هستن می دونه چلنج کردن با اون دو تا تو تیم تمام انگلیسیه ( از نظر سبک ) لیورپول واقعا سخته ... سبک لیورپول بازیکنایی مث پتر کروچ و اون فروارد وستهام و ... ایناره بیشتر می طلبه + سسک دلش با ارسناله این قشششششنگ مشخصه و وقتی گفته سانچر دوس داره و میاد ارسنال دژاووی حرف پیکه راجع به خود فابرگاسه + لیورپول افتاده دنبال بالوتلی + پیشنهاد بارسا به لیورپول که میگن امروز واسه لیورپول اومده 85 میلیون پانده و این یعنی فقط پول و درخواست لیورپول 100 میلیونه نه سانچز + پول .

amin در 12/4/1393 | 20:19 گفت:

حرفای تو هم کامل درستن! نمیدونم والا . دیگه باید منتظر بمونیم ببینیم باشگاه چیکار میکنه

مجتبی عابدی در 12/4/1393 | 20:14 گفت:

قبول دارم امین کاملا درست می گی اما جنکینسن معلوم نی با خودش چند چنده !!! شاید به خاطر کم بازی کردنش باشه ... بعضی بازیا در حد کافو بازی می کنه و خوبیش اینه که تو کارای دفاعی و هجومی بالانس خوبی داره اما بعضی بازیا اصلا در حد تیم نیست و یه سر و گردن از تیم پائین تره ... همینجوریش ژیرو و ارتتا تو خیلی از بازیا افتضاحن دیگه حساب کن جنکی هم اضافه شه !!! الان که به حرفت فک می کنم دقیقا درست می گی سوتیای جنکی به خاطر اینه که فیکس نبوده تو یه دوره ی طولانی ... اخرای فصل 2012 2013 ترکوند عالی بود و بازی با ساندرلند و پاسش به رمسی در حد پاسای پیرلو بود ... ولی اعتماد به نفس نداره ... خوبیه ائوریه اینه که سانترا و نفوذاش رد خور نداره !!! گمونم امسال دومین بازیکن لوشامپیونه شد اگه اشتباه نکنم تو تولوز هم بازیکن فصل شد گمونم ... سرعت و ارسالاش اگه اگه اگه بتونن تو فاز دفاعی درستش کنن ادم و یاد لورن می ندازه ... لورن اگه یادت باشه تقریبا رو 1/4 گلای تیم موثر بود ... تو دفاع عالی بود تو حمله فوق العاده بود ... فیزیک ائوریه و سرعت و تاثیرش واقعا از دبوشی سرتره نمی شه انکار کرد اما تو کارای دفاعی ضعیفه دقیقا جایی که نقطه ضعف ارسناله و نقطه قوت دبوشی ... کلا تریپش ارسنالیه این ائوریه قد متوسط 4 سر رون ورزیده سانترای دقیق نفوذای عالی ... فقط تو دفاع می گن ضعیفه .

آرین در 12/4/1393 | 20:05 گفت:

دبوشی خیلی خوبه.فقط سنش یکم زیاده
به نظرم سانچزو خیلی بعیده بگیریم چون به احتمال زیاد میدنش به لیورپول برا قرارداد سوارز.رمی رو هم بگیریم کافیه.رمی و جوئل کمپل زوج فوق العاده ای میشن.

arsenalfc در 12/4/1393 | 20:00 گفت:

آقا دم همتون گرم .
عجب کامنتایی گذاشتین .
عالییییییییییییییییییییییییییییی .عجب مخیه این رئیس
اصن یادم نبود که اوریر میره برای بازیهای جام ملتهای آفریقا تویه حساسترین موقع لیگ .
واقعا که رئیس مخه .
اویل داره .

amin در 12/4/1393 | 19:18 گفت:

اقا مجتبی جنکینسون بدبخت گل اولش بود برای تیم . واقعا حق نداشت واسه اولین گلش برای تیمی که از بچگی طرفدارش بوده انقد خوشحالی کنه؟
قبول دارم استرس جنکینسون موقع بازی رو اعصابه اما چیزی نیست که نشه درستش کرد . تازه انگلیسی هم هست .
در ضمن جنکینسون فقط کافیه چنتا بازی پشت سر هم بهش برسه تا با اعتماد به نفس بازی کنه و رو فرم بیاد . اینو قبلا نشون داده . بازی برگشت با بایرن که 2-0 بردیم رو به یاد بیارید که جنکینسون چطوری مثل یه دیوار اونطرف نفس ریبری رو بریده بود!
عملکرد فوقالعادش در مقابل وست برومویچ توی سال 2011 . یا سال 2012 که به دلیل مصدومیت سانیا پنج تا بازی اولو کامل بازی کرد و عالی بود . خصوصا توی بازی با السیتی

amin در 12/4/1393 | 19:07 گفت:

انصافا اوریر انقدی هم که شما میگین شاخ نیست قبول دارم سانترهاش عالیه ولی دبوشی هم تجربش بیشتره هم توی کارای دفاعی چند برابر بهتر از اوریر هست . بچه های اینجا هیچکدومشون بازی های اوریر توی تولوز رو ندیدن . منم ندیدم!
اما با توجه به بازیای جام جهانیش کامل مشخص بود توی دفاع مشکل داره .
لی دیکسون دفاع راست سابق آرسنال هم توی کانال Itv گفت که اوریر توی کارای دفاعی ضعف داره .
ممکنه توی لیگ فرانسه شاخ بوده باشه اما یادمون باشه ژیرو و ژروینیو هم توی لیگ فرانسه خیلی شاخ بودن!!!
از طرفی اومدن دبوشی منو خوشحال میکنه به این دلیل که میتونه نشونه ی این باشه که باشگاه واسه آینده ی دفاع راستمون روی جنکینسون حساب باز کرده

amin در 12/4/1393 | 18:59 گفت:

دیگه باید دبوشی رو آرسنالی بدونیم .
متیو دبوشی امروز توی توییتر پروفایل نیوکاسل رو unfollow کرد!!!

مجتبی عابدی در 12/4/1393 | 18:55 گفت:

سانچز عالیه واسه ارسنال دقیقا یه مهاجم سرعتی و تکنیکی و یه کیلر به تمام معنا ... تک رویاش رو هم مطمئن باشین ونگر درست می کنه وقتی ونگر از یه ادم داغون مث سانگ فوق ستاره ساخت مطمئن باشن انقدر قدرت داره که سانچز و تبدیل کنه به یه بازیکن در خدمت تیم ... به خدا همین سانچز و تنهایی بگیرن خیلی بهتر از رمی یا حتی جکسون مارتینزه اما چه بهتر که جز سانچز یه فوروارد دیگم بگیرن ... شنیدرلین هم انگار نزدیکه به ارسنال تو چند تا پیج خارجی خوندم ... و ..نم می سوزه چرا ائوریه رو ول کردن چسبیدن به دبوشی !!! درسته جام ملت ها افریقا دردسر می شه واسمون تو حساسترین زمان فصل اما کاش یکی مث ریچاردز یه هرکی دیگه که تجربش زیادرو قرضی بگیرن ... ائوریه عالیه خدایی صد برابر از سانی بهتره ... از وقتی پارسال لباس ارسنال و پوشید و تو پیجش گذاشت سعی کردم یه جورایی امارش و در بیارم ... درسته تو کارای دفاعی یکم ضعیفه اما فقط 21 سالشه !!! می تونن با قرضی گرفتن یه دفاع راست با تجربه کم کم بهش میدون بدن و ازش فوق ستاره بسازن ... خدایی جنکینسن فاجعس !!! خیلی بد بازی می کنه ... یه گل زد داشت خودشو جر می داد !!! طرز فکر یه ارسنالی نباید جوری باشه که با یه گل تو بازیی که زیاد مهم نبود و صعود قطعی بود ذوق میرگ شه و نقطه ضعفش هم سرعت افتضاحش تو پیشرفت کردنه و ثبات نداره ... تو بازی با ساندرلند اولین بازی اوزیل چه پاس گلی داد به رمسی که من هنو تو کفشم اما تو بازیای دیگه واقعا ضعیفه ...

حامد در 12/4/1393 | 17:59 گفت:

لیورپول واسه فروش سوارز اونو میخواد این باعث میشه که احتمال اومدنش کم شه

ویدال هم که منچستر میخوادش و ویدال هم راضی پس با الکلی رفتیم فرصت سوزی میکنیم واسه خریدا دیگه میشه جریان سوارز که معطلش شدیم هیگواین رو از دست دادیم الان بقیه هافبک ها رو از دست میدیم

خلاصه هرکی اسمش زیاد رو زبوناس مال ارسنال نیست.

اوریر رو نخریدیم که دبوشی رو بخریم این که یکی میخوایم جانشین سانیا بشه خوبه ولی این که اوریر رو نخری بریم دبوشی رو بخریم چون فرانسوی اونگ گرونتر خوشی رو کوفت میکنه.

کلا موقع نقل و انتقالات کلا باید مسئولا تیم رو عوض کرد اولی رییس

arsenalfc در 12/4/1393 | 17:51 گفت:

سلام به همگی .

بابت پستت دستت در نکنه .
چند روزی بود که این پستا جاش خالی بود .


1- تا حالا ندیدم بازیکنی از آمریکایه جنوبی تویه تیم جواب بده .
من بازیهایه سانچزو تویه تیمه ناجوانمرده بارسا چند باری دیدم ، اصلا سبک بازیش تیمی نیست .
چند باری تلاش میکرد تیمی کار کنه ولی . . . (این حرف من با توجه به بازیهاش تویه تیم فعلیشهريال جام جهانی نه) .
مبلغ انتقالش اگه بالاتر از 23 میلیون باشه ، نمی ارزه .
آمار گلزنیش نمیدونم چظور بوده تویه تیمش ولی حدس میزنم از فابرگاس هم بهتر نــبوده .


2- این مهاجم تیمه بلژیک ( ORIGI ) عجب بازیکنه خوبیه .
واقعا همه چی تمومه .
کاش بجایه بقیه این بازیکن رو بگیریم .
کاملا در خدمت تیم ، دریبل زن قهار ، پاسایه کوتاش 100% درسته ، سر زن فوقه قهار و . . .
واقعا عالیه .

majid در 12/4/1393 | 17:31 گفت:


یعنی میشه سانچز بیاد؟؟؟...