دوباره سلام...

نویسنده: یوسف داسیار

وبلاگ من
نویسنده: یوسف داسیار
اونقد عاشق آرسنالم که از همه تیمها متنفرم...
کل بازدید: 1,121 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دوباره سلام...

سلام خدمت دوستای گل آرسنالی خودم


سلام دوستان. با عرض سلام و ارادت به همه شما عزیزان آرسنالی. شاید اونایی که تا چند ماه پیش هم تو سایت ثبت نام کردن منو نشناسن. اما اون 50 نفر اول اعضای سایت شاید منو بخاطر بیارن. خیلی وقته نه تونستم پست بذارم و واسه اینم از همتون معذرت خواهی میکنم بخاطر کم کاری خودم تو سایت. نمیدونم هنوز آرمان مدیر سایت هست یا نه ولی واقعا باید به داشتن همچین مدیر توانا و عاشقی آفرین گفت. واقعا واسه سایت عزیزمون داره از جون و دل مایه میذاره. کاشکی الان میتونستم بیام و دستاشو با تمام وجود بفشارم و بگم که واقعا دست مریزاد...
بهرحال ایشالا بتونم از این به بعد فعالیتمو با کمک شما عزیزان آرسنالی بیشتر کنم. از همگی شما آرسنالی های گل بابت آرسنالی بودن تشکر میکنم...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

soroosh در 15/6/1391 | 22:06 گفت:

خوش اومدی دوباره

Keivan در 15/6/1391 | 21:30 گفت:

سلام داش یوسف خیلی چاکریم...خوش برگشتی...

moeinem در 15/6/1391 | 15:42 گفت:

علی ارشدی@واقعا؟!؟!؟!؟! آخه حمید گفته بود مدیره دویم سایت یوسفه!خووو این داشمون جوری گف ک از این ب بعد فعال میشن منم فک کردم اینه

hesam در 15/6/1391 | 15:08 گفت:

ssssssaaaaaaaaaaaallllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ali jamshidi در 15/6/1391 | 14:58 گفت:

سلام خوش برگشتي داداش

یوسف داسیار در 15/6/1391 | 14:46 گفت:

ممنون از محبت همتون دوستان. ایشالا بتونم محبتتون رو جبران کنم...

محمد على(اباى) در 15/6/1391 | 13:52 گفت:

سلام خوش اومدی داش

علی آقاشاهی در 15/6/1391 | 13:51 گفت:

سلام خوش اومدی (2باره)
دور از جونت ، امیدوارم همیشه سالم باشی

good luck

علی ارشدی در 15/6/1391 | 13:02 گفت:

معین جان اشتباه گرفتی!!!!!!

اون یوسف بذرکاره

علی ارشدی در 15/6/1391 | 13:01 گفت:

من میشناسمت تو هم منو میشناسی؟

moeinem در 15/6/1391 | 13:01 گفت:

سلام بر مدیر دوم سایت!خوش برگشتی دادا!اوازتو زیاد شنیدم داشی!لباسو عشقس!

? در 15/6/1391 | 12:58 گفت:

درود.
یوسف دمت گرم واسه عکست. دمت گرم واسه لباست.
بژی کورد. بژی کوردستان.
پایدار باشی مرد

مجتبی هانری در 15/6/1391 | 12:16 گفت:

خوش آمدیدتوپچی

رامتين كاوياني در 15/6/1391 | 12:04 گفت:

داداش خیلی مخلصیم حال کردم با لباست.(جلو برگی کردی) عشق است هرچی کرده چه تو ترکیه چه سوریه چه عراق چه ایران
سردشت زیاد اومدم ابشار شلماشو.........
خوش اومدی

محمد جویبار در 15/6/1391 | 11:26 گفت:

خوش اومدی اقا یوسف.با این جملت خیلی حال کردم.
دوست دارم کور بشم اما بارسلونا رو نبینم.

ArSeNaL در 15/6/1391 | 11:06 گفت:

سلام داش یوسف گل خوش اومدی

سروش در 15/6/1391 | 11:04 گفت:

سلام.خوش اومدی برادر

alireza 9 در 15/6/1391 | 10:11 گفت:

سلام داش خوش اومدی دوباره>>>>.

مصطفی کاظمی در 15/6/1391 | 10:04 گفت:

خوش برگشتی یوسف جان.

Morteza Bauer در 15/6/1391 | 10:00 گفت:

سلام داداش خوش اومدی.
به امید جشن گرفتن قهرمانی در این فصل همه باهم تو این سایت.حداقل یه جام