یاداوری تلخ

نویسنده: JUGGLER 98

وبلاگ من
نویسنده: JUGGLER 98
من یک پسر ایرانی هستم عاشق ارسنال و بعد استقلال همیشه منتظر برد ارسنال هستم زمانی که من به ارسنال دلبستم انری و دنیس برکمپ کولاک میکردن و ... اما خیلی ناراحتم بعد از ساختن ورزشگاه وقرض ها ارسنال تمام بازیکنهای خوب خودشو فروخت
کل بازدید: 36,797 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

یاداوری تلخ

یاداوریچرا رفتند؟کمبود پول؟ قطعا مشکل کمبود پول نبود


چرا هیچکی به بازیکن های رئال حتی فکر نمیکنه(وقتی رئال اوزیلو خرید عده ای دنبالش بودند که جواب مسئول های رئال همه انهارو برای بدست اوردن اوزیل ناامید کردن)چرا مسئول های ارسنال چنین ارامشی رو برای تماشاچیان و ونگر اماده نمیکند چرا دو سه سال تمام ماباید نگران رفتن سسک می بودیم؟؟؟؟؟؟


چه کار کند ونگر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 21/12/1390 | 21:37 گفت:

با حرف های میلاد هم موافقم داره درست میگه این پسر.........

توپچی جنوب در 21/12/1390 | 21:30 گفت:

فابرگاس که داسانش معلومه به خاطر بارسا رفت نه جام یا پول!!!!!!!!!!!!(هرچند الان ازش متنفرم)

نصری خائن به خاطر پول و جام رفت که جام که نصیبش نشد این فصل ولی پول خوبی به جیب زد کوفتش بشه

کیلیشی هم بهتر که رفت اخه چی بود این همش سوتی بو الان سانتوز و گیبز رو داریم که به راحتی جاش رو پر میکنن

اما فروش ستاره ها تنها دلیلش سیایت باشگاه داری مسئولین و مدیران باشگاه است موتاسفانه!!!!!!!!!!!!!

میلاد کشوری در 21/12/1390 | 21:10 گفت:

دوستان، همه تیممونو دوست داریم. اونو بهترین تیم دنیا به حساب میاریم و در تعجبیم که چرا بقیه مثل ما عاشق آرسنال نیستن. اما مشکل اینه که ما مثل عاشقی هستیم که چشماشو روی تمام عیبای معشوقش بسته.
همه ی ما به بازیکنای تیمایی مثل کویینز پارک، تورینو یا بیلبائو حق میدیم که باشگاهشونو به قصد جای بهتر ترک کنن، چون اونجا افتخار خاصی انتظارشونو نمی کشه، بیشتر باید باخت ببینن تا برد، نه جامی رو لمس می کنن ونه مدالی رو از دیوار اتاقشون آویزون، کمتر به چشم مربیان تیم ملیشون میان و ...
تیمایی که گفتم هم یه زمانی جزو تیمای پرافتخار کشورشون بودن. اما چیزی که مهمه اینه که الان نیستن. اینکه از زمان قهرمانی 10 سال بگذره یا 5 سال یا 40 سال مهم نیست. حال و آینده ی نزدیکه که مهمه.
یه خرده که فکر کنیم میبینیم که اگرچه هنوز خیلی فاصله داریم تا به اونا برسیم اما تاحدودی شبیه شدیم، حداقل برای بازیکنای خیلی بزرگی مثل فابرگاس و رابین، آرسنال فعلی کوچیک شده. باید کاری کنیم که اونا حس از دست دادن عمر و افتخار رو نداشته باشن. باید قهرمان بشیم. نه اتحادیه و حتی حذفی، باید برای بالاتر از اون بجنگیم. ژنتیک و اینا بهانست. مطمئن باش اگه بارسا این تیم قدرتمند الان نبود و مثلا منچستر بود که جاما رو یکی یکی درو میکرد، الان میبایست تو پیرهن قرمز منچستر ببینیمش.
میدونم الان باز میگین که پول نداریم و بدهکاریمو اگه اینا بمونن و اگه مصدوم ندیم و ...
منطقی فکر کنید

میلاد کشوری در 21/12/1390 | 20:35 گفت:

قهرمان بشه.
همه میدونن کمتر کسی حاضره از تیم قهرمان بره. اما تیم چهارم...

JUGGLER 98 در 21/12/1390 | 13:42 گفت:

باز هم از گیبس خیلی بهتر بود بعدهم سنی نداشت جا برای پیشرفت داشت

سید امین هاشمی در 21/12/1390 | 13:36 گفت:

داغ دلمو تازه کردی.عکسا که آتیشم زد.ولی خدایی کلیچی ک بازیکن نبود

پويان در 21/12/1390 | 13:32 گفت:

كاملا با حميد فرازى موافقم

JUGGLER 98 در 21/12/1390 | 13:15 گفت:

خیلی خیلی ممنون
با اینکه از رفتنش ناراحتم ولی از استیلو سبک بازیش خیلی خوشم میاد

حمید فرازی در 21/12/1390 | 13:12 گفت:

در مورد فابرگاس؟ چیز زیادی برای گفتن وجود نداره فقط استعدادیابای آرسنال که البته خود استیو راولی فابرگاس رو زیر نظر گرفت و اونو به همره مسی انتخاب کرد.در اون سن چون بازیکنای آکادمی قرارداد حرفه ای ندارن میشه به راحتی جذبشون کرد.فابرگاسو که به راحتی جذب کردیم و مسی رو هم به دلیل مجوز قانون کار نتونستیم جذبش کنیم هرچند که الان اونم با فابرگاس برگشته بود .

فابرگاس هم که خوشبختانه حرفای ضد و نقیض زیاد میزد.روزای اول که اومده بود هم زمان شد با رفتن ویرا که به آنری گفته بود ما اینجا به ویرا نیازی نداریم و خودمون تیمو میسازیم.بعد از رفتن آرنی اونو خائن خطاب کرد.مدتی بعد یه روز میگفت من اینجا راحتم و دوست ندارم برم و یه روز به دلیل دلتنگیش برای بارسا اشک میریخت.به هرحال مشخص بود به زودی میره.همین!

JUGGLER 98 در 21/12/1390 | 12:58 گفت:

میشه لطفا در مورد موضوع فابرگاس یک وبلاگ بنویسی یا همینجا پاسخ بدی اخه من خبر نداشتم

حمید فرازی در 21/12/1390 | 12:57 گفت:

JUGGLER 98 @ بارسا فابرگاس رو به من نفروخت.اون موقع فابرگاس چون سنش بیشتر از 16 سال نبود با بارسا قرارداد حرفه ای نداشت و به راحتی و به صورت آزاد جذبش کردیم کاری که فصل پیش در قبال جان تورال انجام دادیم.

JUGGLER 98 در 21/12/1390 | 12:56 گفت:

درسته ولی چرا بازیکن ها با استعداد ارسنال نمیتونن ا بازیکنای بزرگتر و بهتر تجربه کسب کنند؟ چون که ارسنال بازیکن بزرگ دیگه نمیخره

حمید فرازی در 21/12/1390 | 12:55 گفت:

این هم پیش از این درموردش بحث شده که البته یه بحث فوق العاده طولانی هست و باید بیش از این روش کار بشه اما اگه فروش همین سه بازیکنو بخوایم در نظر بگیریم که معمای سختی نیست و دلایل رفتن هرکدوم مشخصه:

1-فابرگاس به خاطر DNA رفت و میدونستم بالاخره میره

2-نصری بازیکنی که جام و پول رو با هم دوست داشت و قطعا فصل دیگه نمیموند و پیشنهاد 22 میلیون پوندی برای بازیکنی که فقط یک فصل قرارداد داره یع پیشنهاد خیلی خوبه که قبول این پیشنهاد از طرف ما منطقی بود.حقوق هفتگی فعلی نصری چیزی در حدود 200 هزارتا در هفته هست که فقط چند تیم متمول میتونن همچین کاری کنن.

3-کلیشی بسیار از رفتنش خوشحال شدم و با فروش 7 میلیون پوندیش سانتوس رو با 6.2 میلیون پوند خریدیم که از کلیشی بهتر بود.

در مورد فروش ستاره ها در چند فصل اخیر باز به سیاست درآمدزایی داخلی باشگاه بر میگرده که سعی کرده درآمدش بر پایه فروش بازیکنا و رشد دارایی های باشگاه باشه که شاید بشه در آینده نتیجه این سیسات رو واضح تر دید

javad sbo در 21/12/1390 | 12:44 گفت:

بابا همین سیاسته که ارسنالو از سایر تیما متمایز میکنه. ارسنال اینجوری ارسناله...همینش قشنگه....
مگه غیر از اینه که یکی از مهمترین دلیلی که شماها طرفدار ارسنال شدین همین سیاسته؟؟

JUGGLER 98 در 21/12/1390 | 12:40 گفت:

آخه بارسایی های مفت خور خودشون فابرگاسو از لاماسیا به ونگر فروختن اگه بازیکن شناس بودن نگهش میداشتن

مجتبی عابدی در 21/12/1390 | 12:35 گفت:

پست جالبیه ممنون . راه حلش فقط و فقط تجدید نظر تو پرداخت حقوق های هفتگیه که باید واسه ستاره هامون تا سقف 110000 پوند ارتقا پیدا کنه . به قول رضا ی عزیز کلیشی ادمه واسش غصه بخوریم ؟ یا حتی سسک نمک نشناس .... باید سیستم درامد زایی موجود رو ارتقا بدن جوری که با وجود افزایش هزینه های حقوق ـ درامد و سود باشگاه و تراز اقتصادیش سیر صعودی داشته باشه .

رضا در 21/12/1390 | 12:22 گفت:

حاالا کلیچی آدم شد که براش غصه بخوریم؟؟؟ بهتر شد رفت. سانتوس جون اومد!!!

ali jamshidi در 21/12/1390 | 12:18 گفت:

سیستم تیمداری آرسنال با رئال و من سیتی و ... فرق داره. هر باشگاهی یه جور اداره میشه. ولی باید تو از دست دادن ستاره هامون تجدید نظر کنیم

دانیال در 21/12/1390 | 12:18 گفت:

حرف دل

saeed در 21/12/1390 | 11:50 گفت:

عکس کلیچی با پیراهن من سیتی واقغا تاسف باره برای باشگاه آرسنال فقط به بخاط کمتر هزینه کردن برای باشگاه