تفکر

نویسنده: JUGGLER 98

وبلاگ من
نویسنده: JUGGLER 98
من یک پسر ایرانی هستم عاشق ارسنال و بعد استقلال همیشه منتظر برد ارسنال هستم زمانی که من به ارسنال دلبستم انری و دنیس برکمپ کولاک میکردن و ... اما خیلی ناراحتم بعد از ساختن ورزشگاه وقرض ها ارسنال تمام بازیکنهای خوب خودشو فروخت
کل بازدید: 36,762 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تفکر

به خرید ها فکر کنیمپارک چو يونگ از موناکو فرانسه به آرسنال پيوست!خبري که همه را شگفت زده کرد


اين مهاجم 26 ساله بعد از سه فصل حضور در اين باشگاه فرانسوي راهي اميريتس شد. او در اين مدت در 91 ديدار 25 گل براي موناکو به ثمر رساند.


آرسن ونگر، سرمربي آرسنال در مورد اين انتقال گفت:" او مي تواند کيفيت بالايي به خط حمله ما بدهد و يک خريد ارزشمند براي ماست."


اين مهاجم کره اي هم از حضور در آرسنال ابراز خوشحالي کرد و گفت:" پيوستن به اين باشگاه مانند روياست و من از اينکه بازيکن آرسنال هستم، احساس غرور مي کنم. من مي خوام نشان دهم که چه بازيکن خوبي هستم و خودم را ثابت کنم.او در 19 سالگي اولين بازي اش را براي تيم ملي کره انجام داد و در هر دو جام جهاني 2006 و 2010 بازي کرد. او همچنين بعد از خداحافظي جي سونگ پارک از تيم ملي کره، بازوبند کاپيتاني تيم ملي کشورش را نيز به بازو بست.


او که همچنين از ليل فرانسه پيشنهاد داشت پيشنهاد ارسنال را رد نکرد و توانست پيراهن شماره 9 آرسنال را بر تن کند


ميشل سيد رئيس باشگاه ليل پس از شنيدن اين اخبار بسيار شوکه شد و گفت: تمامي اقدامات درخصوص حضور پارک در ليل انجام شده بود و ما منتظر امضاي قرارداد بوديم اما به ناگهاني خبر پيوستن وي را به آرسنال شنيديم.


بخشي از مصاحبه او با شبکه آرسنال:
(بسيار افتخار مي کنم و خيلي خوشحالم که در آرسنال هستم. آرسنال تيمي است که وقتي جوان بودم روياي آن را در سر داشتم. خيلي مفتخر هستم که يک بازيکن آرسنال باشم)
مدت زمان حضور چو-يونگ در آرسنال مشخص نيست چراکه اين بازيکن خدمت سربازي خود را انجام نداده و طبق قوانين کره جنوبي، افراد تا 28 سالگي فرصت دارند به خدمت سربازي بروند. بنابراين چو- يونگ تا 2013 در آرسنال خواهد بود.
اين بازيکن ترجيح مي دهد هواداران او را با نام 'چو' بشناسند


همچنين پارک از ديد هواداران به عنوان بازيکن برتر تيم موناکو انتخاب شد


به نظر شما اين بازيکن خريد خوبي بود؟ميتونه به ارسنال کمک کنه؟و ميخواد جاي چه کسي رو پر کنه؟
 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

(Hooman sam (Dark metal در 22/12/1390 | 18:56 گفت:

نه نه نه..

مریم تجدد در 22/12/1390 | 16:01 گفت:

نمیدونم تو فکر ونگر چیه که اینو خریده .ولی با توجه به شناختمون حتما به درد بخوره .ولی سنش یکم بالایه

توپچی جنوب در 22/12/1390 | 15:27 گفت:

به نظر اصلا خرید خوبی نیست و تا حالا هم نتونسته چیزی رو ثابت کنه و اصلا در حد ارسنال نبوده ولی یه فصل به نظر من فرصت کمی باشه واسه یک بازیکن اسیایی اونم اکثرا ذخیره به میدون اومده شاید ونگر چیزی رو در اون دیده بوده که ما نمیبینیم .........
خدا رو چه دیدی شاید یه بازیکن خوب از اب درات..!!!!!!!!!!!

حمید فرازی در 22/12/1390 | 13:24 گفت:

به هیچ وجه خرید خوبی نبوده و حفظش برای فصل بعد اصلا قابل هضم نیست و بعیده فصل آینده هم در آرسنال بمونه.البته همون اوایل که اسمش دور و بر آرسنال شنیده میشد سعی کردم بیشتر بازیاشو زیر نظر داشته باشم که واقعا هم بازیکن خوبی نشون میداد و حتی در یه مقطع هم بالاتر از جی سونگ پارک بازیکن برتر کره قرار گرفت با این حال همون اول هم ازش انتظاری نمیرفت و یه جورایی خرید اجباری بود.

علی ارشدی در 22/12/1390 | 13:20 گفت:

نمی دونم والا! کلا دو سه تا بازی بیشتر بهش نرسیده که تو اونا هم کاری خاصی نکرده فقط یه گل زیبا به بولتون زده

همیشه فکر کردم رئیس فقط خریده اش تا کمبود بازیکن نداشته باشیم فقط همین

JUGGLER 98 در 22/12/1390 | 13:01 گفت:

خواهش میکنم محسن پرسی

پويان در 22/12/1390 | 12:59 گفت:

بازيكن بدى نيست ولى سبك بازيش به ارسنال و ليگ برتر نميخوره و اصلا مفيد نبوده

Gunner در 22/12/1390 | 12:59 گفت:

دستت درد نكنه اقاي شعبده باز

♥Arsenal♥ در 22/12/1390 | 12:27 گفت:

اصلا خوب کار نکرده......