Dont Worry

نویسنده: JUGGLER 98

وبلاگ من
نویسنده: JUGGLER 98
من یک پسر ایرانی هستم عاشق ارسنال و بعد استقلال همیشه منتظر برد ارسنال هستم زمانی که من به ارسنال دلبستم انری و دنیس برکمپ کولاک میکردن و ... اما خیلی ناراحتم بعد از ساختن ورزشگاه وقرض ها ارسنال تمام بازیکنهای خوب خودشو فروخت
کل بازدید: 36,534 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

Dont Worry

رئیس نگران نباشسرمربي تيم آرسنال لحظات سختي را با تيمش در شروع اين فصل تحمل کرده است


با اين وجود ونگر معتقد است نمايش تيمش مقابل تيم هاي کوچکتر ليگ برتر موجب شده تا آنها نتوانند در اين سال ها به جام برسند.
او در گفتگو با شبکه تلويزيوني آرسنال گفت:" ما نتوانستيم مقابل تيم هاي کوچک نتايج خوبي بگيريم. ما به اندازه کافي مقتدر نبوديم و اين مسئله باعث شد تا در موقعيت بدي قرار بگيريم. اين در همه فصول براي مان تکرار شد.
ما در ديدارهاي خارج از خانه خوب کار کرديم و همين طور مقابل تيم هاي بزرگ در ديدارهاي خانگي اما در ديدارهاي کوچکتر نتوانستيم به اندازه کافي تمرکز داشته باشيم.
نااميدي روي نااميدي اضافه شد و به حدي رسيد که ديگر نتوانستيم با آن مبارزه کنيم.ولي الان روحيه گرفتيم


ايا ميتونيم همه نتايج رو برگردونيم و به تيم رويايي قبل تبديل بشيم؟


البته ونگر يک عامل ديگه رو هم مهم در نبردن ميدونه 
آرسن ونگر در برنامه اي تلويزيوني اعلام كرد در برخي از تحليل ها و گزارش‌هاي رسانه‌هاي نوشتاري و حتي تصويري، جانب انصاف نسبت به بازيكنانش رعايت نشده كه اين مساله لطماتي را به همراه داشته است. اين مربي فرانسوي كه از سال 1996 تاكنون هدايت تيم لندني را در اختيار داشته‌، عنوان كرد: متاسفانه برخي مطبوعات نسبت به مشكلات جسماني بازيكنان، بيش از اندازه حساسيت نشان مي دهند و يك موضوع كوچك را بزرگ نمايي مي كنند. اين مسئله افكار و روحيات بازيكنان را تحت تاثير قرار داده و به عملكرد كلي آنها لطمه مي‌زند. اين مربي با بيان اين جملات از گزارش‌هاي كه نسبت به وضعيت آسيب ديدگي برخي نفرات تيمش همچون توماس روسيچكي و روبين فان پرسي در رسانه ها درج شده‌، اظهار ناراحتي كرد
نظر شما؟؟؟؟؟؟

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی آقاشاهی در 25/12/1390 | 14:56 گفت:

به نظر من صحبت هایی که کرده کاملا منطقی هست ولی انتقاداتی بر عملکرد دو یال اخیرش وجود داره
به نظر من اتفاق بدی که داره می افته اینه که ونگر دیگه مثل ونگر تصمیم نمی گیره یعنی بخاطر فشارهای زیادی که روش هست استقلال خودش رو داره از دست میده

Good luck

دانیال در 25/12/1390 | 01:58 گفت:

من کاملا قبولش دارم.بی نظیره

توپچی جنوب در 24/12/1390 | 22:56 گفت:

ونگر کارش درسته من همیشه این رو گفتم و میگم ولی بچه ها واقعا بدون توجه به شرایط به ونگر منتقد هستند و منتظرن فرستی کوچیک هستند تا از ونگر انتقاد بی رحمانه کنند.......

ونگر یه چیزهایی میدونه تو بازیکنانش میبینه که ما نمیدونیم!!!!!!!!!!

reza در 24/12/1390 | 18:14 گفت:

قبول دارمش خیلی خیلی زیاد حتی اگه تا ده ساله دیگه هم کاپ نگیریم !!

(Hooman sam (Dark metal در 24/12/1390 | 15:31 گفت:

کاملا موافقم...
like like

sepehr najafian در 24/12/1390 | 14:21 گفت:

مقابل تيم هاي کوچيکتر گاهي وقتا زياد سوتي ميديم.
پارسال به بيرمنگام باختيم و نايب قهرمان شديم.
به استوک و بولتون باختيم و از قهرماني فاصله گرفتيم.