خوشحال باشیم؟؟؟؟؟؟؟

نویسنده: hamid saadi

وبلاگ من
نویسنده: hamid saadi
الینم زندگیم.نفسم.دوستت دارم
کل بازدید: 61,726 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خوشحال باشیم؟؟؟؟؟؟؟

تیمی که رکورد شکست ناپذیری داره باید از سومی خوشحال باشندوستان میخوام نظرتونو در این باره بدونم. سومی خوشحالی داره؟
البته میتونست بدتر هم بشه. ولی سومی سومیه دیگه. قهرمان که نشدیم.
نظرتون درباره آینده باشگاه چیه؟
سال بعد ما میتونیم قهرمان بشیم.؟با این خط دفاع که واقعا مستحکم نیست؟

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Keivan در 25/2/1391 | 12:54 گفت:

بله خوشحالی داره آقای hamid sadi عزیز...
تیمی که با اون وضعیت بازیکناش میرن و تو چندتا بازی اول آبرو و حیثیتمون میره آخر فصل وقتی بالاتر از تیمهایی مثل تاتنهام و چلسی و نیوکاسل و لیورپول قرار میگیره نه تنها باید خوشحال بود بلکه باید بهش افتخار کرد...

مریم تجدد در 25/2/1391 | 11:20 گفت:

اره با توجه به تیم های پر ستاره چلسی ولیورپول و تاتنهام .خوب بودیم خدایی
اهههههههههههههههههههه .ازین سوال بدم میاد

hamed در 25/2/1391 | 09:31 گفت:

من از دو جهت خوشحالم:

1- داداشم ، پسر خالم ، پسر داییم همشون طرفدار منچستر بودند و هر سال حداقل یک جام میگرفتند ولی امسال...

2- این سومی به نظر من از قهرمانی هم با ارزش تر بود ( این تیمی که ما داشتیم با این وضع بی بازیکنی ، از اون ته جدول خودشو به سومی رسوند و بالاتر از تیم هایی مثل تاتنهام ، چلسی ، لیورپول که خیلی بیشتر از ما خرج کرده بودند قرار گرفت واقعا کارشون عالی بود )...

حالا جا داره از ونگر تشکر کنیم که بازم نشون داد چه مربی خوبیه...

فصل بعد تیم باید برای قهرمانی بسته بشه ( به امید قهرمانی در فصل آینده )...

ehs در 25/2/1391 | 01:34 گفت:

هر تيمي دوران بد و خوب داره!!و در اين شرايط مقام سومي براي ما از قهرماني(مثلا تو جام حذفي يا اتحاديه) هم واجب تر و مهمتر بود!!
يه لحظه فكر كنيد اگه به ليگ قهرمان نمي رفتيم چه اتفاقي مي افتاد
1_رابين كه قطعا مي رفت
2_بعد از 16 سال اولين باز بود كه ارسنال با رييس به ليگ قهرمانان نمي رفت!خود اين مسئله مي تونست باعث نا اميدي رييس و حتي بازيكن ها بشه چه بسا ممكن بود ديگه ونگر رو تو ارسنال نمي ديديم!!
3_هيچ بازيكن بزرگي به تيمي كه وارد ليگ قهرمانان نشده باشه نمي ره يا با پول خيلي زيادي مي اومد كه واسه ارسنال مقدور نبود!!
4_و مطمئن باشيد بايد چند سال ديگه درجا مي زديم!!!
ولي حالا حداقل باز به فصل بعد اميد داريم!!!

رضا توپچی در 25/2/1391 | 01:00 گفت:

مهم تداوم حضور در بین بزرگان بود که حاصل شد،البته اگه واقع بین باشیم با بازیکنانی که ما داشتیم این رتبه کمتر از قهرمانی نیست فراموش کردین که برای زدن یک گل یا نخوردن یه گل چقدر سختی میکشیدیم...

سید سجاد حسینی در 25/2/1391 | 00:50 گفت:

حیف! فصل بعد باید برم سربازی!

(Hooman sam (Dark metal در 25/2/1391 | 00:12 گفت:

دفاع اشک آدمو در میاره...
اما به فصل بعد امیدورام...

like \\m// like

مجتبی هانری در 24/2/1391 | 23:58 گفت:

با او ضا عی که اول فصل برامون پیش اومد بله خوشحالی داره

مهناز پرتوی در 24/2/1391 | 23:16 گفت:

تراکتور دوم شد نماز شکر به جا آورد ما حالا یه خوشحالی نکنیم...!!!!

محمد على(اباى) در 24/2/1391 | 23:06 گفت:

haminam ba in vaz az saremoon ziadie

مهران کاظمی در 24/2/1391 | 23:05 گفت:

میلاد جون زیاد به این نظر سنجیا اعتنا نکن، اتفاقاً اگه شرکت نکنیم جامعه آماریشون میاد پایین و نظر سنجیشون بی اعتبار میشه

Vishka در 24/2/1391 | 23:01 گفت:

میتونستیم نریم جام باشگاهها اما حالا میریم
این بده
آدم باید تو هر شرایطی بین بد و بدتر بدو انتخاب بکنه و خوشحالباشه که بدتر از این نصیبش نشد:دییییییی

مهدی افسرده در 24/2/1391 | 22:51 گفت:

پ ن پ گریه کنیم

aYaD در 24/2/1391 | 22:42 گفت:

من خودم موافق ونگرم اما امیدوارم یکم تو سیاستش تغییر بده
واقعا دیگه این فصل جاام میخوایم!!!
یاد اون آرسنالی که پت ویرا، دنیس برکمپ، پیرس، آنری،ویلترد، لیونبرگ داشت بخیرررررر!!!!! چه تیمی بودیییم!!! اگه اشتباه نکنم 49 بازی بدون باخت داشتیم!!!!
آرسنال 2006 هم خ خوب بود!! ریس و هلپ چقد خوب بودن!!! آقامون آنریییی ااااووون بازی تو برنابوووو!!!!! هییییی یادش بخیر!!!
الان همه تیما واسمون شاخ شدن!!! همش به خاطر کم تجربگی بازیکنامونه!!
یه آرتتا اومد تیم متحول شد!! یوسی بنایون چه بازیی میکککرد!! آخه خدایی این تو لیورپول و چلسی چی بووود!!!؟؟؟
آخه چند فصل هی میگیم این جوونا فصل بعد چیییی میییشششششن!!!؟؟ عجب تیمی میشه!! اینا با تجربه شن چی میشه...
حاجی باید بازیکن بخریم.دفاعمون خیلی له یازی میکنه! ساختارمون مشکل داره!!
با وجود داشتن جوونایی مثل جکی و چمبو، حفظ روبین و ارکان تیم و خرید چندتا بازیکن کلیدی ایشالله فصل بعد جام میبریم!!
هنوزم ونگرو عشق است، دنیا آرسنال

milad foadiyan در 24/2/1391 | 22:40 گفت:

اقا میلاد رای ایران که بیشتره

میلاد کشوری در 24/2/1391 | 22:32 گفت:

بچه ها به این لینک برین و در نظر سنجی ابوموسی شرکت کنین. الان امارات تقریبا دو برابر ایران رای داره. لینک رو به هر کسی هم که می تونین بفرستین:
http://www.abumusavote.com/index.php

حسین در 24/2/1391 | 22:27 گفت:

(خوب سوم شدیم)این ارزش داره وگرنه خود سومی که مالی نیست برای ارسنال

حسین در 24/2/1391 | 22:26 گفت:

بله خوشحال باش انقدر حرص دنیا رو نزن غم دنیا رو نخور دنیا فقط دو روزه

سعيد توپچي در 24/2/1391 | 22:22 گفت:

از 17ام رسيديم به سوم (بالاتر از تاتنهام)!!!
شماهم حوصله دارينها. اين ديگه چه بحثيه!

مصطفی کاظمی در 24/2/1391 | 22:19 گفت:

بله خوشحالی داره.

milad foadiyan در 24/2/1391 | 22:12 گفت:

اگه به اسم ارسنال نگاه کنیم موافقم گریه داره نه خوشحالی ولی اگه یه نگاه به وضعیت امسال تیمو سطح بازیکنای امسالمون بندازی میبینی که اره واقعا جای خوشحالی داره.

reza در 24/2/1391 | 22:11 گفت:

بلاخره باید خندید تا دنیا بهمون به خنده :))))))

مهران کاظمی در 24/2/1391 | 22:05 گفت:

راست میگی، ولی چی کار کنیم دیگه غیر از خوشحالی؟

محمد حسینی در 24/2/1391 | 22:03 گفت:

بله خوشحالی داره
زمانی که پشتتُ خالی می کنن این که هنوز می تونی وایسی باید خوشحال باشی

soroosh در 24/2/1391 | 22:02 گفت:

انقدر انرژی منفی نده
اون تیمی که ما داشتیم خیلی داغون تر از این حرفا بود
خیلی خیلی خوب نتیجه گرفتیم :)