احتمال جداییه یحیی توره

نویسنده: hamid saadi

وبلاگ من
نویسنده: hamid saadi
الینم زندگیم.نفسم.دوستت دارم
کل بازدید: 61,754 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

احتمال جداییه یحیی توره

شایعاتی در این باره توی خبرگزاریها اومده راستو دروغش پای خودشون. به نظر میاد با سران سیتی به مشکل خوردهديميتري سلوک، مديربرنامه هاي
يحيي توره به اونا اف ام گفت:« يحيي هرکاري که مي توانست در سيتي انجام داد
والان به انگيزه هاي جديدي نياز دارد؛ اوبه دنبال چالش جديدي است. قيمت او
زياد نيست.هنوز دوسال ديگر ازقرارداد او باسيتي باقي مانده ودرطول يک سال
،اومي تواند بااستفاده از قانون وبستر،سيتي راترک کند
توره مي تواند به تيمهاي بزرگ
مختلفي، از جمله چلسي يا بايرن برود.البته خودما دوست داريم که بارسا هم
براي خريد او وارد کورس شود.من هنوز با تيتو ويلانووا،يا رئيس بارسا صحبتي
نکرده ام؛ولي آنها شرايط مارا مي دانندواگر يايا را مي خواهند، مشکلي براي
ديدارومذاکره دراين باره نداريم.
نمي دانم که آيا رئالي ها هم
يايا را مي خواهنديانه ولي مي دانم که مورينيو زماني که در چلسي بود، از
بازي يايا خوشش مي آمد.او وقتي به اينتر رفت هم يايا را مي خواست ولي درآن
موقع توره در بارسا بود.

چیزی که واضحه سیتی خرج زیادی کرده و باید بر اساس قانون سلامت مالی باید بازده مالی داشته باشی یا همون سود و زیانی که توی تجارت هست. یعنی سیتی باید حدود 240 ملیون یورو درامدزایی بکنه که یکی از راههاش فروش یکی دو بازیکنه. شاید

به نظر من یحیی بازیکنیه که ما برای قهرمانی بهش نیاز داریم و میتونه به تیم کمک زیادی بکنه نظر شما چیه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

فرزین سلامي در 29/2/1391 | 18:01 گفت:

ولي حقوقش فكر كنم بالاي 200 هزار پوند در هفته هست.و ما به كاپيتانمون داريم 130 هزارتا ميديم پس به احتمال زياد اگرم ونگر بخوادش نمياد

Vishka در 29/2/1391 | 16:47 گفت:

اول از همه آواتارت خیلی خوشگله سیوش کردم

برادرای کولوتوره حرف ندارن اما اگه بیان آرسنال کل بودجه باشگاه تموووووووووووووووووووووم میشه

علی ارشدی در 29/2/1391 | 15:46 گفت:

فکر کردن بهش هم جالب نیست

می دونید با چه قیمتی و چه دستمزدی باید از سیتی بگیریمش؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بی خیال همون ام ویلا بیاد من که راضیم(البته تو شرایط فعلی تیم وگرنه آرسنال حدش همین یایا توره است)

hamed در 29/2/1391 | 14:11 گفت:

با عکست خیلی حال کردم...

اگه بیاد به نظر من خوبه ولی همونطور که بقیه هم گفتند باشگاه ازاین پولها خرج نمیکنه...

توپچی جنوب در 29/2/1391 | 12:36 گفت:

یحیی بازیکن خوبیه ولی فکر نکنم بیاد آرسنال اخه آرسنال عادت نداره بازیکن بالای 17 میلیون پاند بخره!!!!!!!!!!!

Ashkan در 29/2/1391 | 11:57 گفت:

M'VILA behtare

سید سجاد حسینی در 29/2/1391 | 10:58 گفت:

این قدر تخیلی فکر نکنید!!!!

مصطفی کاظمی در 29/2/1391 | 10:01 گفت:

Like for Hamid.f

مجتبی هانری در 29/2/1391 | 09:41 گفت:

مرسی!!!!!
یحیی بیاد کولو هم باخودش میاره.

M o o r I در 29/2/1391 | 09:13 گفت:

به این راحتی ها هم جدا نمیشه

حمید فرازی در 29/2/1391 | 02:05 گفت:

یه کم خریدش دور از ذهنه و باید منطقی بود.از نظر فنی کاملا قبولش دارم ولی با توجه به قیمت و دست مزد بالاش و همچنین جضور الکس سانگ و احتمال خرید ام ویلا خیلی خیلی بعیده که بخوایم برای جذبش رقابت کنیم.همون ام ویلا رو جذب کنیم کافیه.

البته گفته میشه خود بارسا هم تمایل داره به نیوکمپ برش گردونه ولی بعیده سیتی بخواد همچین بازیکنی رو از دست بده و برای دور زدن فیر پلی مالی میتونه یه قرارداد تجاری و امثال اون ببنده شبیه کاری که چند سال پیش انجام داد نه اینکه ستاره هاشو بفروشه.

شایان در 29/2/1391 | 02:04 گفت:

ونگر خیلی زور بزنه رابین رو نگه داره خرید یایا توره پیشکش

شایان در 29/2/1391 | 02:02 گفت:

جوک خنده داری بود کلی خندیدم!!

hamid saadi در 29/2/1391 | 01:34 گفت:

حرف درستی زده نشده و فقط میشه این نتیجه رو گرفت که دنبال بازارگرمیه و میخواد برای یحیی پیشنهاد بیاد.
به نظرتون دلیلش چیه