جونترین بازیکن حاضر در یورو

نویسنده: hamid saadi

وبلاگ من
نویسنده: hamid saadi
الینم زندگیم.نفسم.دوستت دارم
کل بازدید: 61,736 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

جونترین بازیکن حاضر در یورويک آمار منتشر شده مشخص مي‌کند جوان ترين بازيکن حاضر در جام ملت‌هاي اروپا متعلق به تيم ملي انگليس است.
به نقل از
يورو نيوز، پس از اعلام فهرست نهايي تيم‌هاي حاضر در مرحله نهايي يورو 2012
که سه شنبه گذشته انجام گرفت، معلوم شد کم سن و سال ترين بازيکن جام ملت
ها آلکس اوکسلاد چمبرلن از تيم تحت رهبري روي هاجسن است که تنها 18 سال سن
دارد.

در فهرستي که به همين منظور از بازيکنان جوان جام ملت‌هاي
اوکراين و لهستان انتشار يافته، وي صدرنشين است و در رده دوم اين فهرست نيز
يان بوتلند باز هم از انگليس قرار دارد که او وارد 19 سالگي شده است.

همچنين ماکسيم کوال از تيم ملي اوکراين با 19 سال سن در رده سوم قرار دارد.

*فهرست مذکور به اين شرح است:

1- آلکس اوکسالاد چمبرلن، انگليس متولد 15.8.1993

2-يان بوتلند، انگليس، 10.3.1993

3-ماکسيم کوال ، اوکراين ، 9.12.1992

4-رافائل ولسکي، لهستان، 10.11.1992

5-کونستادينوس فورتونيس، يونان ، 16.10.1992

6-جورس اوکرس، دانمارک، 11.8.1992

7-ماريو گوتسه، آلمان، 3.6.1992

8-کرياگوس پاپادولوپولوس، يونان، 23.2.1992


9-فيل جونز ، انگليس، 21.2.1992

10-کريستيان اريکسن، دانمارک، 14.2.1992

پيکارهاي جام ملت هاي اروپا از جمعه آينده با 16 تيم در اوکراين و لهستان آغاز مي‌شود.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 13/3/1391 | 14:27 گفت:

من هم سن جک ویلشر هستم!

حالا چه ربطی به پست داشت خدا می دونه

مهدی افسرده در 13/3/1391 | 13:51 گفت:

جوانترین بازیکن یورو 2012 ، ویلمز است که یکسال پیش با تیم هلند قهرمان جام ملتهای اروپای زیر 17 ساله ها شد . دعوت این دفاع چپ به تیم ملی کمی تعجب برانگیز بود ، اما او با پیراهن آیندهوون در این فصل لیگ هلند ، 20 بازی انجام داد و اعتماد برت فن مارویک را به خود جلب کرد . با توجه به مصدومیت اریک پیترس ، ویلمز می تواند در تاریخ نهم ژوئن در ترکیب اصلی نارنجی ها برابر دانمارک قرار بگیرد


کپی از سایت گل

nima در 13/3/1391 | 13:14 گفت:

امیدوارم چمبرلین موفق بشه تو یورو 2012...

♥Arsenal♥ در 13/3/1391 | 12:41 گفت:

)

چمبو یه سال فقط بزرگتر از منه دمش گرم:دی

soroosh در 13/3/1391 | 12:26 گفت:

دمت گرم

ehs در 13/3/1391 | 11:53 گفت:

خدا كنه بهش بازي برسه!!

El Pistolero در 13/3/1391 | 11:51 گفت:

اشتباهه جوونترین ویلمز دفاع چپ هلنده که فکر کنم چند ماه از چمبو کوچک تره.گزارشش تویسایت گل هست

مصطفی کاظمی در 13/3/1391 | 11:41 گفت:

فکر کنم اشتباه میکنی حمید هیتلر،ویلم متولد 94 در حالی که چمبو متولد 93،پس جوونترین بازیکن اونه.

آرمان الهیاری در 13/3/1391 | 11:32 گفت:

جوان گردن کلفت آرسنال الکس اکسلاده چمبرلین(به قول سرهنگ علیفر)

محمد على(اباى) در 13/3/1391 | 11:31 گفت:

مرسى داش

رضاشاماخ چوک بندر در 13/3/1391 | 11:29 گفت:

پس سول کمپل ازانگلیس ولیزارازوازفرانسه وآبل ژابییرازپرتغال کجان؟

Keivan در 13/3/1391 | 11:24 گفت:

ممنون...عالی بود...