به یاد یک مرد

نویسنده: hamid saadi

وبلاگ من
نویسنده: hamid saadi
الینم زندگیم.نفسم.دوستت دارم
کل بازدید: 61,737 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

به یاد یک مرد

به یاد یک مرد. مرد یخی. مردی با پاسهایی که هر خط دفاع رو آتیش میزدهنوز حرکاتت تو ذهنومه. دریبل زدنات جلو چشامه.

مرد یخی. اسطوره .مرد . هنوزم وقتی بهت فکر میکونم اشک تو چشام جمع میشه.

تویی که چمن سبز افتخار کرد که قدم روش گذاشتی.
تویی که قلب هزاران آرسنالی رو به تسخیر خودت درآوردی.مو یکی مخلصتم
 بعد 8 سال هنوز هم هیچکی جای تو رو نگرفته. هنوز هم هر روز وقتی چشمامو باز میکونم اولین چیزی که میبینوم عکس توئه.
خیلیا تیتی رو بهتر از تو میدونن. ولی مو هنوز هم تو رو بهترین تو میبینوم.
هیچ وقت آرامشت وقتی توپ زیر پاته رو فراموش نمیکونم.
میدونی چغدر تمرین کردوم تا یه روزی مثل تو وقتی دو نفر دورمه گرفتن هول نشوم.
ولی نشد. چطور وقتی هزاران نفر چشماشونه به تو دوختن که توپ زیر پاته هول نمیکنی.هنوز یادم نفرته گلی که به نیوکاستل زدی.
هنوزم به عشق تو عشق آرسنال تو سینمه. تویی که آرسناله نشونوم دادی.هنوزم آرزوم اینه که یه بار ببینمت.هنوزم عشق مونی.دنیس عزیز. بعد تو مردی تو آرسنال ندیدم.
ولی یکی هست که حرکاتش.پابه توپیش.راه رفتنش خیلی شبیه توئه. شاید هم فقط من شبیه میبینم.حتی صورتش هم تو رو یادم میندازه. تعصبش مثل توئه.
آره جک کوچلوی آرسنالو میگم. که قراره مرد بزرگ آرسنال بشه.

بزار ببینیم بالاخره بعد چندین سال مردی مثل تو میاد


دوستان ببخشید اگه جالب نبود و وقتتونو گرفتم. ولی گاهی آدم دلش میخواد همون آدم دوباره برگرده و تیمو قهرمان کنه. ولی وقتی میبینه نشدنیه شاید یاد کردن ازش کمی آرامش بیاره


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

nima در 17/4/1391 | 11:29 گفت:

مرسی عالی بود...

مریم تجدد در 17/4/1391 | 11:19 گفت:

هههههههههی کاشکی بازیکنای الان یاد بگیرن

jafar در 17/4/1391 | 11:11 گفت:

مطلب بسیار زیبایی رو گذاشتی ایول

iman sanaei در 17/4/1391 | 10:58 گفت:

مرسی.درباره بزرگ مرد آرسنال خیلی قشنگ نوشتی

moeinem در 17/4/1391 | 10:04 گفت:

سلام برادر فک کنم بوشهری هسی!ب نظره من پستت عالی بود!دمت گرم

توپچی جنوب در 17/4/1391 | 03:12 گفت:

خیلی حال کردم باهات خیلی خوب نوشتی منم همین حس رو نسبت به دنیس بزرگ دارم.........

جک کوچولوی ما فقط تعصب و مردونگیش مثل دنیس ولی بازیش حتی اگه تو اوج هم باشه مثل دنیس نمیشه
دنیس یگهنه مرد یخی این کره خاکی بود هیچ وقت اون شوت های فنی و زیباش که با آرامش کامل به توپ میزد یادم نمیره هیچوقت..........

سينا در 17/4/1391 | 01:59 گفت:

عالي مرد
ولي به نظرت جكي برگرده ميتونه به روزاي اوجش برسه اخه بيشتر از يه ساله فوتبال بازي نكرده

مهدی افسرده در 17/4/1391 | 01:49 گفت:

هی خدا هی

علی ارشدی در 17/4/1391 | 01:25 گفت:

Dennis

koorosh در 16/4/1391 | 23:45 گفت:

مرسی . عالی بود . کاش هنوزم دنیسو داشتیم x:

مصطفی کاظمی در 16/4/1391 | 23:40 گفت:

مرسی هومن هیتلر. ..........
.