مقایسه ونگر با فرگوسن

نویسنده: hamid saadi

وبلاگ من
نویسنده: hamid saadi
الینم زندگیم.نفسم.دوستت دارم
کل بازدید: 62,061 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

مقایسه ونگر با فرگوسن

دوستان من نظرمو درباره این دو میگم.
اگه خواستین شما هم نظر بدین ولی انصاف داشته باشین و تعصب رو کنار بزارین.ماجر از کجا شروع شد.
از این ورزشگاه نکبتی. یا از قهرمانی بدون شکست و رکورد شکست ناپذیری.

جایی که ونگر گفت رویاش قهرمانیه بدون شکسته و اینه که میتونه.
نمیدونم انگیزشو بعد از اون از دست داد یا واقعا به هدفش در تیم داری رسید.( همون قهرمانی بدون شکست)
بگذریم.
اصل مطلب مقایسه دوران بعد از قهرمانی هاییه که این دو مربی به دست آوردن.

هر دو مربی بعد از اینکه تیم های خوبی داشتن و اون تیم ها پیر شدن دست به جوون گرایی زدن.
یک جا مربیی که به فکر تیم و هوادارا بود که میبینیم هنوز از اون تیم پیرش بایکنهایی موندن. گیگز و اسکولز. یعنی فرگوسن وقتی اومد جوون گرایی کنه یک دفعه همه بازیکناش رو بیرون نکرد و یک دفعه موجی از بازیکنهای جوون و بی تجربه رو وارد تیم نکرد.
پروژه جوون گراییش از سال 2003 شروع شد و میبینیم تا الان هنوز تموم نشده.در حالی که به کلی تیم رو عوض کرد و فقط فردیناند از اون تیم باقی مونده.
در حالی که ونگر به یک باره.پیرس.ویرا کمپل. کول.برگکمپ و لورن رو از دست میده و بعد از اون هانری لیونبرگ و گیلبرتو سیلوا. و در عرض دوسال از اون تیم فقط یک بازیکن رو باقی میزاره.حبیب کولو توره. که درنهایت به خاطر گالاس خائن با اون سابقه درخشان در خیانت از تیم بیرونش میکنه.بازیکنی که فقط حقشو میخواست و گفت کاپیتان کردن گالاس توهین به تاریخ باشگاهه.البته همطون میدونید که گالاس با تیم چکار کرد و به چه شکلی رهاش کرد.البته باز هم ونگر حرکتش رو تکرار کرد. در یک دوره دیگه با خالی کردن تیم از هافک دفاعی. تو سالی که گیلبرتو رفت. فلامینی که اون زمان بهترین هافک دفاعی بود رو فروخت و لاسانا دیارا رو هم ساده از دست داد. که نشان از عدم مدیریتش داشت و به یک باره سانگ رو آورد تو ترکیب اصلی.که کار غلطیه و بدنامی رو برای سانگ آورد.
(یک مقایسه با فرگوسن. توجه کنید که فرگوسن در عرض چند سال نانی رو به ترکیب اصلی آورد.)
به نظر من اساس بی وفایی بازیکنها از اونجایی گذاشته شد.جایی که ونگر به خاطر هم وطنش باسابقه ترین بازیکن باشگاه رو کنار گذاشت.

ببخشید طولانی شد و همچنین به خاطر نگارش بدم معذرت میخوام. اصلا حوصله خوب نوشتنو ندارم.حالم به خاطر جریان سانگ گرفتست
درنهایت فکر میکنم دوران ونگر تموم شده. چون ونگر با مدیرای پول پرست هم دست شد و سر هوادارا رو شیره مالید. به هردلیل دلسوزی یا توتئه. خیانت خیانته و از نظر من ونگر خائن تر از فابرگاس.نصری و رابین عزیزه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علیرضا در 15/8/1391 | 11:07 گفت:

مشکل خرج نکردن مدیران و شجاع نبودن ونگر هست . ونگر ترجیه میده یه تیم ضعیف داشته باشه و با توانایی های فنی خودش تیم رو در سطح بالای قرار بده بدون استرس زیاد روی تیم تا اینکه بازیکن بخره برای قهرمانی تلاش کنه و اگه نتیجه نگرفت مثل مرد بره !

ehs در 29/5/1391 | 01:48 گفت:

ما سالهاست که داریم سر این موضوع که خرج نکردن های ارسنال تقصیر ونگره یا مدیران داریم بحث می کنیم از یه طرف ونگر می گه باید سالی 20 میلیون باشگاه سود دهی داشته باشه و فطعا هیچ تصمیمی خلاف نظر مدیران انجام نمی شه و از طرف دیگه مدیران صحبت ثبات مالی و پولهای زیادی که در فصل نقل و انتقالات در اختیار ونگر قرار می ده صحبت می شه ولی چیزی مشخصه اینه که ونگر هرگز شکایت ازکمبود بئجه مالی نکرده و فقط فضای مالی حاکم بر لیگ رو نا خوشایند دونسته!!! در هر صورت این مقایسه یه کم مشکل داره از اونجایی که اصولا اعتقاد دارم منچستر اصلا خوب بازی نمی کنه و بیشتره بازیهاش رو از روی شانس می بره و اینکه فرگوسن همون ادمی بود که با اریک کانتونا و بکهام درگیری داشت و از تیم انداختشون بیرون اصلا با سیاستها و سبک فرگوسن موافق نیستم
امروز به شدت ناراحتم چون فروش سانگ یه اشتباه محض بود (1-ما دیگه هافبک دفاعی نداریم 2_سانگ خودش دوست داشت بمونه و با هوادارا رابطه خوبی داشت)که فقط و فقط تقسیر ونگره

hamid saadi در 29/5/1391 | 01:38 گفت:

حرف اینه که رچا باید این بازیکنا رو دراختیار داشته باشیم و چرا باید از دست بدیم. آخه چرا باید اوزیل رو رئال بخره و ما نخریم در حالی که کشف ونگره..

حسین ملازینل در 29/5/1391 | 01:34 گفت:

میشه یه خواهشی کنم از همه؟؟؟؟
شما رو جون هرکسی که دوسش دارین اون دندون مبارکتونو تا آخر فصل بر روی جگر گرانقدرتون بفشارید...اینقدرم اعصاب بچه های سایتو بهم نریزید خواهشن...
بچه ها عاجزانه ازتون خواهش کردماااااا...

ArSeNaL در 29/5/1391 | 00:54 گفت:

به ونگر اعتماد کنید این تیم دسته هرکی دیگه بود اوضاعمون مثل لیوردوغ بود با تیم پارسال همه گفتن ارسنال 8 یا7 یا 6 میشه رده ش تو لیگ اما برعکس شد حالا امسال با این ستاره ها حتما جام میگیریم
حالا اخر فصل معلوم میشه یا ما{به گفته ی شما ترفدارای ونگر}حرفمونو پس میگیریم یا شما ها
در ضمن لطفا دیگه در بین ارسنالیای عزیز تفرقه نیدازید و اونا رو به 2 گروه تقسیم نکیند به خاطر چندا اشغالو خائن نباید بینه خودمونو بهم بزنیم
پس همه باهم پپپپپپررررررررچچچچچچچچچچمممم ببببببببباااااااااااااالللللللللللااااااااااااسسسست

hamid saadi در 29/5/1391 | 00:30 گفت:

آقای حمید pires منظورت با کیه؟
اگه منم.که من دارم حرف حق میزنم. اگه بگیم فرگوسن بهتر از ونگر عمل کرده اسمش طرفداریه؟

Hossein Y در 29/5/1391 | 00:17 گفت:

آقا حمید سعدی من کاملا باهات موافقم...

حمید pires در 29/5/1391 | 00:09 گفت:

طرفداریه فرگوسن و یونایتد کثیف میدونستم زیادن ولی کاش راه پاشون به سایت باز نمیشد.

♥Arsenal♥ در 29/5/1391 | 00:08 گفت:

والا منکه هاج و واجم....××

hamid saadi در 28/5/1391 | 23:53 گفت:

کی میگه پولی که دست فرگوسنه بیشتره؟
برادر من فرگوسن به فکر جام آوردنه ولی ونگر داره با خودخواهیش تیم رو نابود میکنه. با این جوونگرایی بی جا.
پولی که از فروش بازیکنها اومده کجاست؟ خرج چی شده؟

حمید pires در 28/5/1391 | 23:49 گفت:

خدا رو شکر تیم های جام بر کم نیستن فکر خوبیه اونایی که خسته شدن برن طرفدار همون تیما ولی بدونین آخرش روسیاهیش برای شما میمونه . چقدر شیرینه ونگر با فلسفه پاکش جام ببره و بعد شما هم با تیمای جدیدتون جام ببرین ولی این کجا و آن کجا؟

hamed در 28/5/1391 | 23:44 گفت:

آخه نمیدونم چرا همه میگن ورزشگاه ما امسالم جام نمیگیریم دوستان یا حداقل جام حذفی یا اتحادیس که اصن به درد نمیخوره نمیدونم چی بگم آخه چند سال بی جامی آخه آرسنال کی میخواد جام باشگاهها رو برنده شه منظورم با هیچکی نیس فقط داغونم حسابی هم داغونم آخه چقدر باید مضحکه ی خاص و عام بشیم آخه چقد این منجستری ها باید مارو مسخره کنند من آرسنال با جام رو میخوام نمیگم دیگه آرسنالی نیستم اگه دسته 1 2 3 هم سقوط نکنه باز آرسنال برا من ولی چرا وقتی که میتونی از امکانات موجود استفاده نکنی هیییییییییی

soroosh در 28/5/1391 | 23:40 گفت:

مقایسه درستی به هیچ وجه نیست
هر سال پولی که دسته فرگی هست 10 برابره ونگر هست
خداییش ونگر داره معجزه می کنه با این اوضاع

سمک! در 28/5/1391 | 23:22 گفت:

با اینکه طرفدار ونگرم ولی باید یکی از اسطوره های باشگاه سرمربی بشه، ونگر هم مدیر فنی/مثلا فکرشو بکنید دیوید سیمن بشه سرمربی آرسنال :دی

حمید pires در 28/5/1391 | 23:19 گفت:

حرفای یک مشت طرفدارای تازه بدوران رسیده چلسی و سیتی نباید به این راحتی رو ما اثر کنه . خدا رو شکر تو باشگاه از ونگر به خوبی حمایت میشه . سالاری ونگر بزرگ

حمید pires در 28/5/1391 | 23:17 گفت:

مطمئن باش اگه ورزشگاه ما اولدترافورد بود و اونا هایبوری الان ما برابر اونا لیگ برده بودیم و بیش از اونا جام اروپایی

hamid saadi در 28/5/1391 | 23:15 گفت:

نه آقا مصطفی.در اشتباهی.
بایرن هم باشگاه ساخت. چی شد. بازیکنهاش رو فروخت. یا اینکه میخوای بگی سرمایه دیگه ایی داشت. نه برادر من.مثل ما ساخت. فقط اونا به فکر باشگاه بودن ولی اینا به فکر جیبشون.
اینهم از دروغهای ونگره. مگه میشه یه بازیکن رو نخواد از دست بده ولی بزاره بازیکن بره با اینکه قرارداد داره. میخوای بگی برای تیم کم میزاشتن
نه اصلا اینور نمیشد. مگه جرارد نمیخواست بره. ولی نزاشتنش و مجبورش کردن بمونه. برای تیمش کم گذاشت؟
نه برادر من. شما نمیخوای چشماتو باز کنی. هنوز تو باد قهرمانی های 2003 و 2005 ونگر خوابیدی. یه چیز دیگه
دیگه ونگر صاحب تیم شکست ناپذیر نیست. دیگه آرسنال بزرگ نیست. الان ونگره که بزرگه شاید هم از اول هدفش همین بوده.
ونگر مربیی که با نداری و بی پولی همیشه تیمش رو بالا نگه میداشت و تبدیل به یه مربی جاودانه میشه

hamid saadi در 28/5/1391 | 23:09 گفت:

یادتون نره که اونا تو باشگاه بودن و ما بیرون.
اونها مسائل رو میدیدن و ما نمیبینیم.
نمیدونیم ونگر هدف اصلیش چیه. و داره با تیم چکار میکنه. هر روز یک حرف میزنه.
آیا کسی که به فکر صلاح تیمه آلکس سونگ رو تو این زمان میفروشه.
جایگزینیش به کنار.میدونید با روحیه تیم چکار میکنه این انتقال.
انگار ونگر تیم رو یه پایگاه خیریه کرده و میخواد از طریق فوتبالیست کردن بازیکنان زیاد فقر رو کاهش بده وگرنه چه دلیلی داره هی بازیکن پرورش بدی بعد به سادگی از دستشون بدی و بعد این توجیهت باشه که اونها دیگه به باشگاه علاقه ایی نداشتن.
آخه کی میتونه باور کنه ونپرسی به آرسنال علاقه نداره. و فابرگاسی که هنوز بازی آرسنال رو دنبال میکنه و درباره تیم مصاحبه میکنه.
توجه کنید حتی بازیکنهای باتعصب دهه 90 رو هم کلافه کرده.اگه اونا هم بودن میرفتن. مشکل ونگره نه بازیکنها

مصطفی کاظمی در 28/5/1391 | 23:03 گفت:

ونگر اون نسل رو فروخت و بازیکنای جدید آورد + اشبورتون رو ،فلامینی رو نمیخواست از دست بده،جزء همون بازیکناییه که زود جوگیر شدن.