..........

نویسنده: hamid saadi

وبلاگ من
نویسنده: hamid saadi
الینم زندگیم.نفسم.دوستت دارم
کل بازدید: 59,715 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

..........

...............واقعا برای هممون سوال شده که چرا بازیکن نمیخرن.
ابتدا باید بگم اینها نظرات شخصیه منه.
به نظر این حقیر 98 درصد اخبار اطراف تیم شایعه و دروغه.یعنی از 20 . 30 نفری که به ما لینک شدن شاید یکیشون درست بوده باشهبه نظر من ونگر به 2 بازیکن و نهایتا به 3 بازیکن پیشنهاد داده.
که مونترال و ویا صدرصدی هستن و به احتمال زیاد به یک دفاع وسط از تیم های درجه 2 و 3 اروپا هم پیشنهاد داده.که اینغدر پیشنهاد مضحک بوده که قبول نشده.
منظورم از مضحک اینه که...بزارید یک مثال بزنم.
الان قیمت پراید تو بازار 16 ملیونه.حدودا.
حالا بماند درسته یا غلط می ارزه یا نه.(که اصلا نمی ارزه)5 تا هم براش زیاده)
قیمت اینه و شما بیای برای خریدش قیمت 7 ملیون پیشنهاد بدی و واضحه که قیمت واقعیش اینه.
ولی آیا فروشنده حاضره به این قیمت بفروشه.
دقیقا پیشنهادهای ونگر همینن.اون نگاه به بازار نمیکنه که قیمت ها چطورن.اون نگاه به واقعیت ها میکنه.
ولی واقعیت با چیزی که در عمل وجود داره زمین تا آسمون فاصله داره و این باعث میشه همیشه ونگر دست روی بازیکنهایی بزاره که به دلایل دیگه ایی غیر از پول به آرسنال بخوان بیان.رشد.معروف شدن.آسانسور یا هرچیزی.
ولی چیزی که واضحه تا ونگر هست وضع ما اینه.
چون ونگر نمیاد با پیشنهاد برای بازیکنان بزرگ خودش رو مضحکه اینو اون کنه.
چون اگه ونگر بخواد به مسی پیشنهاد بده مثلا میاد و میگه خوب قیمت واقعیش 20 ملیونه.درحالی که همه میدونن مسی پیشنهاد 110 ملیونی سیتی رو هم رد کرده.
پس باور داشته باشیم ونگر بسیار محدود پیشنهاد میده.

اما برای بهبود اوضاع چه میشه کرد........
نظر من برای بهبود شرایط مالکیت عثمانوفه.
چند نکته درباره عثمانوف وجود داره که باعث میشه بهترین گزینه برای آرسنال باشه.
یک. اون به ونگر و دیگر اسطوره های آرسنال بها میده و مطمئنا گزینه اول و آخرش برای مربیگری ونگره.بارها مصاحبه کرده و گفته که نباید اسطوره های باشگاه آرسنال برای دیگر تیم ها کار کنن.نمونش پاتریک ویرا.
یا مصاحبه هاش درباره هانری.برگکمپ و تونی آدامز.
پس با اومدن عثمانوف میشه امید داشت که اسطوره های تیم به باشگاه محبوبشون بر میگردن.مطمئن باشیم کهبرای آرسنال  تونی آدامز دلسوزتر از گازیدیسه.

2. از خرج کردن ابایی نداره. بارها شنیدیم که ونگر یا خود بازیکنها در مصاحبه هاشون اعلام کردن اولین کسی که بهشون پیشنهاد داده ونگر بوده ولی به خاطر شرایط مالی بهتر به آرسنال نیومدن.بارزترین مثالها مسی و کریستین رونالدو هستن.
که هر دو به خاطر شرایط مالی نیومدن آرسنال.

3.تا اینجا نشون داده که به باشگاه علاقه داره و سوای سود دهی یک هواداره و به جز سود دهی کسب جام براش مهمه.چیزی که  کرونکه به طور کامل فاقد اونه و فقط کسب سود بیشتر براش مهمه.(من مصاحبه ایی از عثمانوف خوندم که گفته بود در صورت کنترل کامل بر باشگاه بلیط ها رو ارزونتر در اختیار هوادارا قرار میده و اینکه هوادارای ما بهشون ظلم میشه با این قیمت و نمایشی که تیم داره.)

4.نشون داده تو خرید کردن چیزی مثل مدیر عامل رئال آقای پرزه.
پرز بدون شک دست روی هر بازکنی بزاره میخردش و عثمانوف هم همینه.
یادمون نره.درحالی که آرشاوین از میلان و لیورپول اون زمان که وضعش رو به بهبود بود و فاتح لیگ قهرمانان بود پیشنهاد داشت ولی همین عثمانوف آرشاوین رو از چنگ قهرمان لیگ قهرمانا اروپا دراورد.

5.زیرکیه این آدم.عثمانوف نشون داده بسیار زیرک و باهوشه.عثمانوفف با اینکه میتونست وارد هیات مدیره بشه این کارو نکرده ولی با کمی زیرکی کاری کرد که هیات مدیره رای به این کار بده و طوری نشون دادهبشه  که خودش میخواد بیاد ولی چون نظر جمع اینه نیومده.یعنی من به نظر جمع اهمیت میدم.و عایدیه دومش اینه که در فضاحات اخیر هیچ کس دست اتهام به سوی او نمیکشه و او کاملا مبراست.

یادمه اوایل که بحث فروش سهام های آرسنال پیش اومد به طرض عجیبی دست به تخریبش زدن.
که فقط یک بازیه تجاری بود و برنده اصلی کرونکه بود و سهام دارا برای اینکه سهامشون به دست عثمانوف نیوفته سهامشون رو زیر قیمت به کرونکه فروختن.
درحالی که عثمانوف برای خرید سهام مبالق بیشتری رو پرداخت کرد.این برای من معنیه خاصی داره.چه عاملی میتونه باعث بشه یک تاجر برای یک چیز پولی بیشتر از قیمتش پرداخت کنه.
به نظر من علاقه زیادش به اون چیزه. و عثمانوف خیلی به آرسنال علاقه داره.
یادمون نره که چه کسی سهامش رو در اختیار عثمانوف داد.
کسی که هیچ کس به علاقش به آرسنال شکی نداره.کسی که همه میدونن آینده باشگاه براش چغدر اهمیت داره.
آره دیوید دین.
دیوید دین با اینکه میتونست سهامش رو به همین کرونکه بده دادش به عثمانوف.
چرا؟

اینا نظرات منه.امیدوارم هرچه زودتر عثمانوف کنترل باشگاه رو در دست بگیره.
تا به روزهای اوجمون برگریدم و این دوران حقارت به پایان برسه.
و ستاره هامون جامها رو با پیراهن آرسنال بالای سر ببرن.نه با پیراهن منچستر.بارسا و سیتی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 14/11/1391 | 07:49 گفت:

همه چیز همیشه اونطور نیست که به نظر میرسه رفیق.
من اصلا دوست ندارم بشیم مثل چلسی .
هیچکدوم از هواداران چلسی از اومدن بنیتز راضی و خوش حال نیستن حتی هیئت مدیره تیم ولی چون ابرامویچ خواست اومد و هواداران هم که هیچ.........
با خرید دو تا سه ستاره تیم دوباره جون میگیره.

ميلاد كشوري در 13/11/1391 | 23:43 گفت:

خب ميگي چكار كنيم. بايد كرونكه سهامشو بفروشه تا اين بخره، يا اينكه اين يه پيشنهاد بده مثلا دو برابر ارزش هر سهم كه كرونكه بياد بفروشه.
در هر صورت جانشيني عثمانوف و كرونكه چيزي نيست كه چند نفر تصميم بگيرن بعد اين اتفاق بيفته. جنگ پوله !!!

ناصر در 13/11/1391 | 21:33 گفت:

پراید تو بازار 18 شده!!!!
عثمانوف برعکس آبرامویچ یه مالک پولدار باشعور و با فهمه.

سید ابوالفضل موسوی در 13/11/1391 | 20:26 گفت:

با گفته هات موافقم. اگه عثمانوف کنترل باشگاه رو در دست بگیره عالی میشه.

farzam در 13/11/1391 | 19:01 گفت:

کاملا صحیح هم در مورد پیشنهاد ها هم در مورد عثمانوف

سینا در 13/11/1391 | 18:34 گفت:

اگه عثمانوف مالک باشگاه بشه روزهای رویایی خواهیم داشت باهاش

majid r در 13/11/1391 | 18:29 گفت:

موافقم

tofigh در 13/11/1391 | 16:37 گفت:

من خواستم اینو چند روز پیش بگم ولی اطلاعاتم به اندازه نبود وشک داشتم.ولی الان مطمئن شدم..دمت گرم موافقم باهات به قول سیدشدیدا موافقم..ازطرفی هم هنری هم بهش پیشنهاد کرده بود که مالکیت کامل رو بگیره..به امید اون روز..

حاکم 26 در 13/11/1391 | 15:41 گفت:

داداش این آواتار شیطانی ات را عوض کن !!!

محمد حسین عبادی در 13/11/1391 | 15:30 گفت:

به اميد حضور عليشير عثمانف

سید محمد رضا در 13/11/1391 | 15:08 گفت:

منم با عثمانوف شدیدا موافقم.
پستت عالی بود ، ممنون

امیر صفای نیکو در 13/11/1391 | 14:56 گفت:

خوب بود.با همش به شدت موافقم.در ضمن گل فارسی زده گیبز 6هفته!!!!!!!دور از میادین خواهد ماند...