آینده آرسنال در برد تاتنهام

نویسنده: hamid saadi

وبلاگ من
نویسنده: hamid saadi
الینم زندگیم.نفسم.دوستت دارم
کل بازدید: 59,735 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آینده آرسنال در برد تاتنهام

سلام خدمت دوستای گلم.
امیدوارم بحث های خوبی درباره مطلب بشه.همین طور که میدونید تاتنهام بازی امروزش مقابل اورتون رو مساوی کرد و حالا ما در فاصله 2 امتیازی این تیم قرار داریم.
این درحالیه که ما یک بازیه کمتر انجام دادیم و با برد میتونیم بالاتر از تاتنهام قرار بگیریم.
چلسی هم فعلا یک به صفر از ساندرلند عقبه.
و این نکته رو هم در نظر داشته باشیم که هفته بعد تاتنهام و چلسی بازیه رو در رو دارن و این احتمال اینکه سوم بشیم رو زیادتر میکنه.

اما بحث اصلیه من درباره آینده باشگاهه.بحثی تکراری و شاید برای بعضی ها خسته کننده و اعصاب خورد کن.

با توجه به سابقه ونگر و صاحبه ی اخیرش درباره کیفیت کنونی تیم و اینکه اعلام کرده باید تا آخر فصل منتظر موند و عملکرد تیم رو در 7 بازی پیش رو دید تا تصمیم بگیره که باید در تابستان تغییراتی ایجاد کنه یا نه.

به نظر میاد این سومیه محتمل باز هم ما رو در مسیر غلط و و بی راهه ایی که چندین ساله درش قرار داریم نگه داره.
و ونگر و متقاعد کنه که تیمش فقط بد شانسه و میتونه با تیم کنونی عنوان بیاره.

آیا بهتر نیست آرزوی این رو داشته باشیم که تاتنهام و چلسی بالاتر از ما کار رو تموم کنن تا شاید تغییری ایجاد بشه.

شاید بعضی از دوستان حامیه ونگر بگن که چه تضمینی وجود داره که با پنجم شدن خرجهای نجومی میشه و ستاره ها به تیم میان.

اینجا باید به چند نکته اشاره کنم.
دوستان من ترجیح میدم به امید این شاید بمونم تا اینکه جشن سومی برپا کنم.
شایدی که شاید بعدش نه خرجهای ملیونی و نه ستاره ها بلکه بازیکنهای خوب به تیم بیان.بله ترجیح میدم سوم نشیم.سومیی که همه میدونیم بعد از اون چه اتفاقی می اوفته.

و نکته بعدی که دوستان طرفدار ونگر بیان میکنم اینه که چه امیدی هست که با رفتن ونگر ستاره ها به تیم بیان.
ما انتظار اومدن ستاره ها رو نداریم.
یادمون باشه وقتی برگکمپ به آرسنال اومد به عنوان یک ستاره نیومد.
همین طور هانری .ویرا. اورمارس.لیونبرگ.پیرس. و خیلی های دیگه.
بازیکن خوب حتما یک ستاره نیست.
بازیکنی مثل لواندوفسکی ستاره نیست ولی اگه بیاد کاراییش ده برابر بهتر از پودولسکی و ژیروید خواهد بود.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Mohammad hadi در 20/1/1392 | 20:36 گفت:

همین که 8سال قهرمان نشدیم خودش یه تلنگره

hamid saadi در 20/1/1392 | 16:19 گفت:

سیامک جان من هم دقیقا حرفم اینه.
برای مثال ونگر قبلا آنالکا رو فروخت و به جاش هانری رو آورد.
اورمارس رو فروخت و به جاش رابرت پیرس رو آورد.گه گاهی هم خریدهایی داشت که هیچ کس انتظارشون رو نداشت و میشد خرید بزرگ دونستشون.مثلا وقتی تونی آدامز رفت برای استحکام دفاعش از تاتنهام سول کمپل رو آورد.
اما الان چی جای رابین فن پرسی بهترین مهاجم لیگ برتر ژیروید رو میاره.
یا وقتی میبینه دفاعش سراسر مشکله هیچ کاری نمیکنه و به خرید کوشیلنی و اسکیلاچی اکتفا میکنه.
چرا؟
واقعا چرا؟
تا حالا بهش فکر کردی.چرا بازیکنایی نمیاره که تیم رو برای قهرمانی بسته باشه.
.................................
حمید پیرس عزیز.امیدوارم از حرفهای من برداشت اشتباه نکرده باشی من هم ونگر رو جز 5 مربیه برتر دنیا میدونم.و برای آرسنال کنونی بهترین گزینست و تنها کسیه که این تیم رو میتونه هرساله به لیگ قهرمانان ببره و نتایج جالبی بگیره.

اما دقیقا مشکل من همینجاست..................آرسنال کنونی..............
آره آرسنال حال حاضر.
این آرسنالو ونگر ساخته.
خوب چندتا سوال پیش میاد.
ما باهوش تریم یا ونگر؟
ما زرنگتریم یا ونگر.
ما بهتر فوتبال رو میفهمیم یا ونگر؟
ما بهتر میفهمیم که کوشیلنی.سانیا.دیابی اسکیلاچی وووووووو اصلا بازیکنهایی نیستن که بشه باهاشون قهرمان شد یا ونگر؟
احتمالا ونگر بهتر میفهمه.
پس چرا؟
پس چرا با اینکه همه اینا رو میدونه بازهم بر کیفیت این احمق های بی شعور بی کیفیت پافشاری میکنه(شرمنده اسم اینها میاد داغ میکنم)
.....................................
کی میگه نمیان؟
از کجا میگین.
من نظرم فرق داره.
به نظر من اگه نریم لیگ قهرمانان مجبور میشن خرج کنن.چون ضرر مالیه زیادی میدن در صورت نرفتن.پس به خاطر منافعشون هم که شده میخرن.
و اما اینکه میگید نمیان.
مگه سیتی تو لیگ قهرمانان بود که اونهمه بازیکن بزرگ رو خرید.
مگه اعتبار و نامی به بزرگی آرسنال داشت که اومدن.
شاید بگید که ما پولی به مقدار پول سیتی رو نداریم.
من میگم شاید اونقدر که اونها دارن نداریم ولی چیزی که مالکان آرسنال اصلا در اون با مالکان سیتی برابر نیست پول نیست بلکه شعوره.شعور و درک فوتبالی.


دوستان مگه پارسال نبود که همین شرایط رو داشتیم و در آخرین لحظات به لیگ قهرمانان رفتیم.
خوب بعدش چی شد؟
واقعا حافظتون ضعیفه.
دوستان گاهی لازمه چیزی از دست بدیم تا چیز بزرگتری بدست بیاریم.
شاید لازمه بیداری از این خواب غفلت مسولان همین نرفتن به لیگ قهرمانان باشه.
شاید با این تلنگر بشه بیدارشون کرد
شاید

علی قاسمی در 20/1/1392 | 10:47 گفت:

اگه دوست دارید به طرفداری ارسنال ادامه بدید باید به همین روال و سیستم از سیاست های باشگاه ادامه بدید و امید داشته باشیم که ایم سیستم بازدهی خودش رو نشون بده چون همه ی سران که تصمیم میگیرند باشگاه به این روال پایبندند و تغییر این سیاست ها خیلی بعید به نظر میرسه ...

آریان در 19/1/1392 | 23:32 گفت:

عزیزم تو میگی سوم نشیم (به چمپیونزلیگ نریم) اونوقت از اون طرف میگی بازیکن خوب بیاد! آخه بازیکن خوب مثه همین لواندوفسکی که میگی از دورتمند مدعی بیاد توی آرسنالی که زبونم لال تو لیگ اروپا بجنگه بنا براین باید هی بالا تر بیایم تا بازیکن خوب بیاد تو تیممون داش پس سخت در اشتباهی......

javad در 19/1/1392 | 17:15 گفت:

سلام توپچیا برین توی سایت طرفداری به آرسنال رای بدبد از بارسا و من یو عقبیمhttp://www.tarafdari.com/

siamak در 19/1/1392 | 16:27 گفت:

داداش اینا میگی که شدن ستاره مربیشون کی بوده کی ساختشون؟؟؟؟؟؟؟
مربی خوب بازیکن میسازه که اینکار فقط از ونگر برمیاد
بعدش تا چند هفته قبل ک نمیتونستیم به رتبه 3 و 4 نگاه کنیم .الان بده میخوایم سوم شیم؟؟
بنظر من این تیم اگه همینجور بمونه دومم نزدیکه.چلسی وتاتنهام نابودن هردو.دیروز که دیدن چلسی دوتا گلشو چطور زد؟؟تاتی هم باید همیشه از باخت دقیقه 90 فرار کنه
تو تیم مشکلاتی هست که اگه تیمم نره چمپیونز لیگ داغون میشیم کامل...
فصل بعد باید خوب خرید شه تا تیمو واسه قهرمانی ببندیم.ما الانشم بازیکنای خوبی داریم ک چندتا مکمل میخوان مث ی مهاجم عالی.ی خط دفاع محکم تر.و...

مهدی قائمی در 19/1/1392 | 02:25 گفت:

به نظر من سوم یا چهارم شدن فقط مساله نیس که ونگر (که از طرفداراشم) بخواد نسبت به اون بازیکن بگیره, رتبه یه چیز کمیه, باید به کیفیت تیم نگاه کنه مثل اختلاف فاحش 21 امتیازیمون با منچستر یا دبل شدنمون جلو چلسی یا خیلی از اشتباه ها یا ضعفایی که تو این 7 8 ساله هی تکرار شده, ما 51.6% از بازیامون تو این فصل رو بردیم 25.8% رو مساوی کردیم و
22.6% رو باختیم اما منچستر به ترتیب 83.33% برده, 6.67% مساوی کرده و فقط 10% رو باخته, ما 9تا گل نسبت به اونا کمتر زدیم و 3 تا گل بیشتر خوردیم, این آمار نشون میده که ما با این تیم خیلی با قهرمانی فاصله داریم برعکس خیلیا که میگن دفاعمون افتضاحه ما میتونیم با یه خرید خوب واسه فصل بعد بهترین خط دفاع رو تو لیگ داشته باشیم, مشکل اصلی ما منهای نداشتن روحیه قهرمانی نداشتن یه مهاجم شش دانگه که تو این فصل آقای گلمون تو لیگ سانتی کازورلاس که پستش هافبک تازه 12 تا گل زده که نشون میده مهاجمامون چقد گل نزنن, چون تئو تو این فصل 12تا پاس گل داده که از این نظر تو لیگ دومه و پولدی و سانتی هرکدوم 9تا پاس گل دادن که اینیکی آمار خوبیه! حالا در نظر بگیرین اگه فن پرسی ( که 27% گلای تیمشو تو این فصل زده) رو نگه میداشتیم و این بازیکنایی که داریم که انصافا خیلیاشونم خوبن جامون تو جدول کجا بود؟ قهرمان میشدیم؟ آیا ارزششو نداشت که نذاریم بره و قهرمان شیم و به صورت بازیکن آزاد از تیم بره؟ آیا اگه قهرمان میشدیم میرفت؟ و ...

farzam در 19/1/1392 | 00:09 گفت:

مرسی حمید جان بحث خوب و مفیدی راه انداختی به نظر من باید سه چهار تا بازی بعدی رو ببریم یکم از چلسی و تاتی جلو بزنیم و سطح انتظارا بره بالاو چند تا بازی بعدش رو گند بزنیم و ایشالا چهارم بشیم نه سوم اون موقع هم چمپیونز صعود میکنیم هم اعتراض هوادارا بلند میشه و ونگر تحت فشار قرار میگیره به خاطراین شرایط تکراری
چیز زیادی نمیخوام والا!!

mahdi rajaei در 18/1/1392 | 23:26 گفت:

علت اینکه آرسنال اخر فصل ها این جور بازی می کنه اینه که آرسنال تو این چند سال بی جامی انگیزه و اعتماد به نفسش برای کسب جام رو از دست داده واین لازمش اینه که آرسنال یه جام حتی بی خود رو کسب کنه.

ehsan zoola در 18/1/1392 | 22:37 گفت:

سال گذشته دقیقا همین موقع ها بود ک اختلاف زیاد با تاتی رو جبران کردیم و در نهایت سوم شدیم ...

اخه آرسنال چه مرگشه ؟ چرا از اول فصل اینجوری بازی نمیکنه ؟

بخدا یه نگاهی به بازیهای گذشتمو نبندازین چه مفت مفت امتیاز از دست میدادیم حالا باید حسرتشو بخوریم

2 بازی اول فصل با ساندرلند و استوک بعدش هم بازیهایی مثل نیوکاسل و باخت به چلسی و من سیتی تو زمین خودمون و کلی نتیجه بد دیگه

از 9 بازی اخرمون 22 امتیاز گرفتیم اگه از 9 بازی اول فصلمون هم همینقدر امتیاز جمع کرده بودیم الان مدعی قهرمانی بودیم

nima در 18/1/1392 | 22:30 گفت:

آخه مشکل اینجاس با نرفتن به چمپیونز لیگ دیگه بازیکن بزرگی علاقه به پیوسته نداره تازشم این ونگر حتی با 5 یا 6 شدن هم آدم نمیشه!!!

parsa در 18/1/1392 | 21:39 گفت:

آخه اگه به چمپیونز نریم
هیچ بازیکن بزرگی به تیم نمیاد اونوقت میگی من دوست دارم نریم چمپیونز
حرفا میزنی داش

javad در 18/1/1392 | 21:01 گفت:

جفتش خوبه هم سوم شدن هم نشدن

Mohammad hadi در 18/1/1392 | 20:46 گفت:

می تونیم بشیم ولی باید من سیتی 3بازی ببازه ویه
بازی رو مساوی کنه ماهم هم رو ببریم

حمید pires در 18/1/1392 | 20:46 گفت:

ان شاا.. سوم میشیم . ونگر بزرگترین مربی و بهترین مربیه امیدوارم تا زنده ام اونو تو نیمکت آرسنال ببینم و موفقیتاش سیر صعودی داشته باشه.

شاهين در 18/1/1392 | 20:45 گفت:

البته ، ما هم یه بازی با من یونایتد داریم ...

سالار لاری در 18/1/1392 | 20:12 گفت:

اگه تیم به چمپیونز نره هیچ بازیکن بزرگی به تیم ما نمیاد

jafar در 18/1/1392 | 20:01 گفت:

چلسی برد ولی بازم میتونیم سوم بشیم حتی نایب قهرمانی هم دور از دسترس نیست