+

نویسنده: HAMED toopchi

وبلاگ من
نویسنده: HAMED toopchi
من حامد 24 ساله، دقيقا يادم نيست از كي طرفدار آرسنالم. 2002-2001 بود احتمالا، يادمه كه رو پيرهنش DREAMCAST بود! تا حالا سه چهار باري خطر سكته رو رد دادم، ولي مطمئنم آخرش از دست آرسنال جون ايست قلبي ميكنم.!! با اين حال بازم "آرسنااااااااااااااااااااااااال"
کل بازدید: 60,771 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

+

يه بار هم يه پست مفيد بذارم، نميميرم كه!



http://www.historicalkits.co.uk/Arsenal/Arsenal.htm


-------------------------------------------------------------------------------------
از كجام 200 تا كاراكتر بيارم بنويسم!؟؟؟؟


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شما



نظرات پیشین

محسن آزاده در 7/11/1390 | 14:00 گفت:

یه نکته دیگه این که فکر کنم تنها تیم فوتبال در دنیا باشیم که از بدو تاسیس تا الآن 9 بار آرم باشگاهمون عوض شده!
========================
راست میگی سعید ، شاید این طوری باشه ولی فکر کنم از **معدود** تیمایی هم باشیم که تو تاریخمون فقط 4 تا اسپانسر مختلف داشته باشیم ، O2 ، فلای امیریتس ، دریم کست ، جی وی سی !!!!!
نزدیک 30 سال با JVC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

توپچی جنوب در 7/11/1390 | 13:21 گفت:

اره حمید مثل خودت خیلی باحال بود

♥Arsenal♥ در 6/11/1390 | 23:40 گفت:

آقا کامنت من خیلی باحاله بخونید حتما:))
پیش خودمم جالبه همیشه:)))))

masoud mahmudpur در 6/11/1390 | 23:28 گفت:

ببخشید.چه جوری میشه خرید؟

♥Arsenal♥ در 6/11/1390 | 22:49 گفت:

داستان من جالبه ها الان میگم بهتون:
من هیچوقت دوست نداشتم لباس آرسنال رو داشته باشم...
نمیدونم چرا شاید چون از اینکه لباس آرسنال هر سال تغییر میکرد ناراحت مشدم چون تازه با لباس قبلیش عادت میکردم!!!
ولی حالا جالب اینجاست که اولین لباس آرسنالی که اومد تو خونه ما دادش منچستریم گرفت واسه خودش که همون لباس آبی(لباس دوم) مال تیری هانری که بعد از 1سال گیر من اومد....
دومیش تو مدرسه یکی از بچه ها گفت پیریس دیگه رفته من خوشم نمیاد کسی که تو تیم نیستش لباسش داشته باشم(البته اون رئالی بود)بیا واسه تو:) منم که از خدا خواسته.(البته این لباس برام کوچیک شده و دادمش به یه رئالی دیگه)
سومیش:تو مدرسه که من برا مسابقات فوتسال تو مدرسه اسامی و اینچیزا رو ثبت میکردم جایزه برامون لباس آرسنال دادن:)
چهارمیش رفتم بازار لباس لباس ویا که باش قهرمان اروپا شدن بگیرم گرفتم اومدم خونه اندازم نبود...:)دادمش مامانم که بره 1سایز بزرگتر بگیره برام رفت اومد گفت نداشت منم لباس منچستر گرفتم برات بیا...بازش کردم ببینم چی به چیه دیدم لباس ون پرسی شماره11 آورده برام!!!:)))
پنجمیش زن داداشم رفته بود بازار واسه داداشم لباس ورزشی بگیره یکی واسه اون گرفته بود منم که تولدم بود یکی هم واسه من گرفته بود(لباس آرسنال بود سورمه ای با راه راه آبی روشن) اون پیشش قشنگ بوده اونو واسم گرفته بود!!

رضاشاماخ چوک بندر در 6/11/1390 | 22:37 گفت:

من لباس زردپارسال جنس پریماخریدم5تومان

حمید فرازی در 6/11/1390 | 22:07 گفت:

علی چرا توهین میکنی؟ یعنی حامد حرف بی خود زده؟ دیگه خوب نیست رو حرف حامد نه بگی.کی سفارش میدی؟ راستی سه دست سفارش بدیا واسه خودم میخوایم

علی ارشدی در 6/11/1390 | 21:56 گفت:

به خدا من هنوز خودم لباس آرسنال ندارم :(((( چه برسه به اینکه بخوام واسه بقیه بخرم :))))

HAMED toopchi در 6/11/1390 | 20:38 گفت:

علي ارشدي در رفت بنده خدا! راستي شهرام واي به حالت اگه هازارد نياد!

حمید فرازی در 6/11/1390 | 20:35 گفت:

اگه اینطوره من همون لباس قدیمیو میخوام.دو دست واسه منو شهرام فقط زودتر

HAMED toopchi در 6/11/1390 | 20:15 گفت:

هر كدوم رو كه خواستين بگين دوستان، تعارف نكنين. مهمون علي ارشدي

علیرضا در 6/11/1390 | 19:37 گفت:

مرسی حامد جون.........من اون O2 رو میخوام...............

علی ارشدی در 6/11/1390 | 19:18 گفت:

حامد دمت گرم م م م م م م م م م

توپچی جنوب در 6/11/1390 | 19:16 گفت:

میدونم از اینجا هم میشه خرید ولی دوست دارم وسط بازی بعد از گلزنی رابین برم تو زمین با همون لباس و پاهاش رو ببوسم البته این واسه 2سال دیگه هستش نه الان!!!!!!!!!!

حمید فرازی در 6/11/1390 | 18:56 گفت:

نوشته میشه.شهرام از همین جام میشه خرید پست هوایی میکنن دیگه معطل چی هستی؟

حمید فرازی در 6/11/1390 | 18:42 گفت:

میگم سعید از اینجا هم میشه خرید؟

توپچی جنوب در 6/11/1390 | 18:38 گفت:

حامد توپچی تو همیشه کارت 20 ته برعکس دست عزیزت ژورو که کارش همیشه ....................

من خیلی اون لباس1978-1981 رو دوست دارم اگه رفتم انگلیس حتما میخرمش.

حمید فرازی در 6/11/1390 | 18:32 گفت:

من که اینقدر پول ندارم ولی اگه اون لباسی که میخوامو با قیمت کم تر پیدا کنم دیگه چیزی نمیخوام.

HAMED toopchi در 6/11/1390 | 18:29 گفت:

گفتم يكم دقتون بدم، دور هم خود درگيري پيدا كنيم شنگول شيم. :D

Saeed Milani در 6/11/1390 | 18:25 گفت:

زیر بعضی از لباس ها لینک فروشگاهی که لباس رو داره هست.

حمید فرازی در 6/11/1390 | 18:15 گفت:

جالبه سعید.من خیلی دنبال اون لباس زرد با شورت مشکی میگردم.البته هنوز هست ولی مثل خودش نیست.یادمه چندتا خط تیره و محو به صورت راه راه روش بودن خیلی خوشگل بود.کسی اونو نداره؟

Saeed Milani در 6/11/1390 | 18:15 گفت:

یه نکته دیگه این که فکر کنم تنها تیم فوتبال در دنیا باشیم که از بدو تاسیس تا الآن 9 بار آرم باشگاهمون عوض شده!

حمید فرازی در 6/11/1390 | 18:14 گفت:

مرسی حامد عزیز ولی تو دیگه چرا اینقدر با احساسات ما بازی میکنی؟ چرا ینقدر ما رو یاد اون او 2 و جی وی سی میندازی؟ ها؟!!!!!!!!!!!

Saeed Milani در 6/11/1390 | 18:13 گفت:

نکته جالب اینکه لباس های قدیمی تیم قیمتشون چیزی در حدود 650 هزار تومانه!

Saeed Milani در 6/11/1390 | 18:09 گفت:

مرسی جالب بود.