یه مقایسه ی ارسنال باسال های گذشته؟

نویسنده: مجتبی هانری

وبلاگ من
نویسنده: مجتبی هانری
سلام توپچی ها:من از سال 1998طرفدارارسنال شدم واز فوتبال زیبای ارسنال لذت می برم!عشق+فوتبال=ارسنال
کل بازدید: 75,371 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یه مقایسه ی ارسنال باسال های گذشته؟

سلام توپچی ها:امیدوارم حالتان خوب باشد تبریک میگم که روند بردهای پی درپی تیممون همچنان ادامه داره!خوب این بازی هم بردیم واختلافمون با همشهری هامون زیادترشدخیلی خوشحال به خاطربردمون ونارحت به خاطرامتیازهای زیاد ومفتکی که ازدست دادیم!ولی بازم مهم نیست چون همون سهمیه که تاالان گرفتیم خیلی خوبه!شاید اگه چنین نمی شد سالی دیگه حسرت همین سهمیه رابخوریم!پس خوب داره پیش میره.


واما یه مقایسه ارسنال باسال های گذشته:چراارسنال درسال های گذشته دراواخرفصل امتیازهای زیادی ازدست می داد؟حتی من یادمه درچندفصل اخیر نزدیک 15امتیاز از منچسترا جلوبودیم ولی درکمال نابورانه منچستر قهرمان شد!والان بر عکس داریم خوب پیش میریم ولی حیف دیگه دیر شده !اگه همین ترکیب را داشته باشیم+مصدوم ها هم بر گردندوالبته مربی بزرگمون بمونه !دوباره به همون تیم تاریخی که تو هایبوری بودیم تبدیل میشیم به امید خدا!!!راستی دقت کردین که سونگ چه قدر قوی شده؟مرا یاده پاتریک ویرا می اندازه!!!چه پاس های می ده این سونگ؟؟وقت به خیر ارسنالی های عزیز! بازم تبریک می گم....
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

دانیال در 6/1/1391 | 12:37 گفت:

سانگ واقعا داره عالی بازی میکنه و پاساش واقعا عالین.

Hossein Y در 6/1/1391 | 11:57 گفت:

ولی پارسال تیم خبلی بهتر بود....
حد اقل عقده برد نداشتیم!!!

T.Vermaelen در 6/1/1391 | 01:42 گفت:

دقیقا آرسنال همین مصدومیت مشکلش بوده همیشه وگرنه ونگر 18 بازیکن که مصدوم نباشن داشته باشه باهاشون هر تیمی رو میبره اما همیشه بازیکنای سریع و تکنیکی آرسنال رو تو لیگ جزیره مصدوم میکنن چون برا متوقف کردنشون چاره ای جز خطا کردن روشون ندارن و بیچاره ونگر مجبور بوده یه بازیکنو بجای بازیکن مصدوم در جای غیر تخصصیش بازی بده یا یه دفاع جون 18 ساله... یادتون میاد گالاس مصدوم بود گیبس 19 ساله رو میذاشت دفاع وصط گل میزد به خودمون؟

سانگ عالیه... چون وقتی جون بود ونگر کنار ویرا و فلامینی بهش بازی میداد... این بازیکنا هنر ونگر...
سونگ قدرتی و سرعتی شده.. ونگر رو هوش این بازیکن هم کار کرده تا حالا اینقد پاس های دقیق میده

سعيد توپچي در 6/1/1391 | 01:11 گفت:

با اين پاس گلهايي که سانگ مي‌ده مطمئنم که بزودي بازيهايي که سسک انجام مي‌داد تبديل به خاطراتي فراموش شده! مي‌شه وسانگ تبديل مي‌شه مرد اول هافبکهامون

ehs در 6/1/1391 | 00:37 گفت:

يكي از دلايلش اينكه كه اين فصل ما خيلي در تركيب اصلي نسبت به فصل قبل تغيير داشتيم
و اينكه در سالهاي قبل هر چه به انتهاي فصل نزديك تر مي شديم بيشتر مصدوم مي داديم كه امسال كاملا برعكس بود و حالا هر چه به انتها نزديك مي شويم مصدوم ها زود تر بر مي گردند!سانگ هم كه فوق العاده است

علی ارشدی در 6/1/1391 | 00:32 گفت:

کلا این فصل برعکس سال های اخیر بودیم کی بشه که از اول همین مدلی باشیم تا آخرشم همین مدلی بمونیم :)

حبیب در 6/1/1391 | 00:12 گفت:

من عاشق سانگم... خیلی خوب بازی میکنه

حمید فرازی در 6/1/1391 | 00:01 گفت:

در چمدفصل اخیر همیشه مدعی بودیم و آخرش کم میاوردیم ولی این فصل کاملا برعکس شد که امیدوارم ثبات چندوقت اخیر تا حدود زیادی حفظ شه و بتوینم برای فصل چیزای بیشتری به دست بیاریم.

سانگ پیشترفتش فوق العاده بود ولی هنوزم هم نقاط ضعفی داره که میتونه برطرفش کنه اما به آیندش خیلی امیدوارم

(Hooman sam (Dark metal در 6/1/1391 | 00:00 گفت:

دقیقــــــــــــــا...
like like