یه شعر توپ برای آرسنال و رئیس

نویسنده: MohamadAmin

وبلاگ من
نویسنده: MohamadAmin
0من محمدامین شمسی هستم متولد سال 69 دانشجوی کارشناسی رشته کامپیوتر(نرم).آشنایی من با آرسنال بر میگرده به سال 99 توی اون سال یه فوتبالی به بازار اومده بود برای کنسول پلی استیشن که همتون باهاش آشنایی دارین.من هم تو اون بازی تیم ملی هلند رو میگرفتم و همیشه عاشق مهاجم اون سال های هلند بودم که موی زردی داشت اسمش رو هم نمیدونستم به خاطر همین بهش میگفتم مو زردِ.بعد ها در سال 2003 فهمیدم اون بازیکن محبوب من اسمش دنیس برکمپ هست و در تیم آرسنال توپ میزنه و این سر آغازی بود برای وابستگی من به تیم آرســنـــــــال دوستانی که مایلن با بنده ارتباط برقرار کنن www.facebook.com/mohamadamin.shamsi in ARSENal we trust
کل بازدید: 33,092 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یه شعر توپ برای آرسنال و رئیس

این شعر رو تو FB از قول یکی از هوادارها دیدم گفتم برا شما هم بزارم دلتون وا بشه  :دی


این شعر رو تو FB از قول یکی از هوادارها دیدم گفتم برا شما هم بزارم دلتون وا بشه  :دی این شعر به سبک شعر یاد امام و شهدا سروده شده:
بعضی بازی ها وقتی رئیس ،کنج دلش تننننننننگ میشه ، یا توی جام اروپا ، وقتی که از میلان میبازه
میره تو رختکن میشینه ، آلبومشو وا می کنه ، خوب می دونم گذشتشو با اونا پیدا میکنه ، با تیری نجوا میکنه
درد و دل این روزاشو با سیمن نجوا می کنه
یاد رِیِس و برکمپ دل و می بره اون زمونا
می گم رئیس اینااااا کیَن که با لباس خاکیَن
اما با سن کمشون
سرتاسر هفت آسمون
مونده به زیر پاهاشون
رئیس میگه جوووون دلم، باغ گلم همه حاصلم
الهی هیچ بازیکنی ، پول جلو چشماش نگیره(خطاب به نصری) ، تو هم دعا کن که رئیس ، غریب و تنها نمونه
این جووونا که می بینی
بعد آدامز و تیری
اینا تو آسمون ما
ستاره های سحرند
به جون تو برای من عزیز تر از برادرند!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حاکم 26 در 23/1/1391 | 22:31 گفت:

بابا دمت گرم. کاش خود حدادیان بشنوه...
:دی

alireza mohajer در 23/1/1391 | 21:38 گفت:

یه دونه باشی داداش !!!!!!

aida در 23/1/1391 | 21:35 گفت:

خیلی قشنگ بود واقعا،،، فوتبال به جز فوتبال یه دنیا احساسه...

حسین عسگریان در 23/1/1391 | 17:25 گفت:

مرسی عالی بود

سروش در 23/1/1391 | 17:03 گفت:

مرسی خیلی وقت بود میخواستم داداشمو به گریه بندازم.

فرهاد در 23/1/1391 | 16:41 گفت:

عالی بود

محمد جویبار در 23/1/1391 | 14:55 گفت:

محشر بود

سید محمد رضا در 23/1/1391 | 14:03 گفت:

خیلی قشنگ بود
خوشم اومد!

MohamadAmin در 23/1/1391 | 13:55 گفت:

سلام عرض میکنم خدمت بروبچ آرسنالی
بعضی دوستان یه اشاره ای به ادیت شدن شعر داشتن البته مثل اینکه جلو جلو این شعر رو توی فیسبوک دیده بوده به هر حال بله ما یه قسمتی از شعر رو ادیت کردیم انشالله که شاعر راضی باشه و این کار ما شعر دزدی محسوب نشه با تشکر از همگی

hamed در 23/1/1391 | 13:20 گفت:

جالب بود...

مرسی...

مصطفی کاظمی در 23/1/1391 | 13:13 گفت:

جای ریس بزار پیرس.=))

reza در 23/1/1391 | 12:08 گفت:

از دست شما ها !!!!!

مریم تجدد در 23/1/1391 | 11:57 گفت:

ههههههههههههههههههههههه .باهال بود

HAMED toopchi در 23/1/1391 | 11:22 گفت:

به به، به به! بسيار عالي

farshad در 23/1/1391 | 09:00 گفت:

قشنگ بود, فقط edit ریتم شعر با تو بود یا با همون هوادار خوش ذوقه.ش بده

مجتبی هانری در 23/1/1391 | 07:23 گفت:

عالی بود ممنون

علی ارشدی در 23/1/1391 | 02:53 گفت:

حمید فرازی@ LIKE

طیب الله انفسکم!!!!!!!! احسنت احنت محظوظ شدیم

حمید فرازی در 23/1/1391 | 02:35 گفت:

مرسی زیبا بود.

فقط اون خط کنار اسم برگکمپ ریس چیکار میکنه؟ حیف اسم برگکمپ که بخواد اسم اون نکبت کنارش باشه

سید امین هاشمی در 23/1/1391 | 02:15 گفت:

ترکوندی.خیلی ممنون داداشم

احسان در 23/1/1391 | 02:11 گفت:

مرسی عالی بود دمت گرررررررررررررم

hesam در 23/1/1391 | 01:40 گفت:

Akh akh akh.....aliii bood

(Hooman sam (Dark metal در 23/1/1391 | 01:32 گفت:

عالی عالی عالی...
دم اون شاعر و شما گرم...
like like

ehs در 23/1/1391 | 01:16 گفت:

عالي بود!

محمد حسینی در 23/1/1391 | 01:13 گفت:

ممنون

توپچی جنوب در 23/1/1391 | 01:02 گفت:

محمد امین عالی بود با اجازت بزارمش تو گروه کل کل لیگ ارو پا خیلی گلی والله.........

mohsen abbasi در 23/1/1391 | 00:54 گفت:

فوق العاده

مهران کاظمی در 23/1/1391 | 00:49 گفت:

(((((((((((((((((((((((((: مرسی خیلی با حال بود

HOSSEIN در 23/1/1391 | 00:48 گفت:

مرسیکم الله

آرمان الهیاری در 23/1/1391 | 00:33 گفت:

بابا ای ول
پوکوندی بابا

javad sbo در 23/1/1391 | 00:31 گفت:

مرسی...میخواستم بخوابم که با این شعرت داغ دلمو تازه کردی