جلف بازیه سسک فابرگاس جلوی دروازه لوانته در بازی د

نویسنده: MohamadAmin

وبلاگ من
نویسنده: MohamadAmin
0من محمدامین شمسی هستم متولد سال 69 دانشجوی کارشناسی رشته کامپیوتر(نرم).آشنایی من با آرسنال بر میگرده به سال 99 توی اون سال یه فوتبالی به بازار اومده بود برای کنسول پلی استیشن که همتون باهاش آشنایی دارین.من هم تو اون بازی تیم ملی هلند رو میگرفتم و همیشه عاشق مهاجم اون سال های هلند بودم که موی زردی داشت اسمش رو هم نمیدونستم به خاطر همین بهش میگفتم مو زردِ.بعد ها در سال 2003 فهمیدم اون بازیکن محبوب من اسمش دنیس برکمپ هست و در تیم آرسنال توپ میزنه و این سر آغازی بود برای وابستگی من به تیم آرســنـــــــال دوستانی که مایلن با بنده ارتباط برقرار کنن www.facebook.com/mohamadamin.shamsi in ARSENal we trust
کل بازدید: 34,445 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

جلف بازیه سسک فابرگاس جلوی دروازه لوانته در بازی د

جلف بازیه سسک فابرگاس جلوی دروازه لوانته در بازی دیشب


بعد از آمدن فابرگاس از آرسنال به بارسلونا و آشنایی او با بازیکنان بارسا علی الخصوص پیکه ،سسک دست به حرکاتی میزنه که بی شباهت به حرکات شکیرا در کنسرت هاش برای جلب توجه نیست! البته با این تفاوت که فابرگاس برای جلب توجه دروازه بان هنگام زدن ضربه ایستگاهی این کار رو میکنه...حالا در ادامه ببینید(هم تو یوتیوب میتونید ببینید و هم میتونید مستقیم دانلودش کنید)
لینک دانلود:
لینک یوتیوب:
موقعی که زیر دست رئیس بود مگه جرات داشت از این کارا بکنه؟!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

فرهاد در 28/1/1391 | 20:57 گفت:

از سسک بعید بود

مصطفی کاظمی در 28/1/1391 | 20:49 گفت:

چیزی که تو بازی لوانته به من چسبید بوتلیو بود،البته دلمم آخرش خیلی واسش سوخت،داشتم با بابام و داداشم بازی رو میدیدم(هر دو منچستری)،اول بازی هیچی بهشون نگفتم تا رو نظرشون اثر نذاره فقط گفتم که پست تخصصی این دفاع چپه که وینگ گداشته بود،اونام همش تعریف میکردن و میگفتن که با این قدش تکنیک خوبی داره و واسه دفاع چپ خیلی خوبه منم همون موقع بهشون گفتم که این برزیلیه و بازیکن آرسناله که به خاطر مجوز و این حرفا چند سال پشت در مونده،قیافه هاشون دیدنی بود(آخه واسه یه منچستری خیلی سوز داره که از آرسنالی تعریف کنه.)
.
در مورد فابرگاس هم به نظر من ارزششو نداره دربارش صحبت کنیم،واسه من یکی بود در حد سندروس الکی بزرگش نکنید.

ehs در 28/1/1391 | 20:38 گفت:

راستي مرسي محمد امين جان!با موزيكش خيلي هم خوني داشت!!

ehs در 28/1/1391 | 20:37 گفت:

چه داستانيه باز!!!!هر بار كليپي،بحثي،بيوگرافي درباره فابرگاس ميشه همين داستان رو داريم!!بابا بكشيد بيرون!(شاخو!!!)!!
هر چي بود ،حال كرد، دوست داشت بره جام بگيره!!ارسنال هم تو بدترين شرايط ترك كرد!اگه سال قبلش ميرفت هم به نفع خودش بود هم ارسنال!ديگه همون بهتر كه ريختش رو نبينيم!!كليپ رو ببينيد بخندين بره پي كارش ديگه!!!

parsa در 28/1/1391 | 20:17 گفت:

از علی ارشدی که ریش سفید سایت است تشکر میکنم با اینکه نظرامون فرق میکنه
بهتره دیگه بحث رو ادامه ندیم چون به جایی نمرسیم

parsa در 28/1/1391 | 20:14 گفت:

مهناز خانوم حرفت رو قبول دارم ولی باید 3یا4 سال دیگه که زاوی و پویول فوتبال رو کنار گذاشتند جذبه سسک مشخص میشه مگه همون اول اومد آرسنال جذبه داشت ورهبر تیم بود
ممنون از همه که نظرشون رو با منطق گفتند

علی ارشدی در 28/1/1391 | 20:11 گفت:

من فقط یه چیزی راجع به سسک می گم

اگه مرد بود تو اون شرایط بحرانی تیمو ول نمی کرد
فقط همین
سسک برای من(ما) مرد

parsa در 28/1/1391 | 20:09 گفت:

مهناز پرتوی در 28/1/1391 | 19:07 گفت:

خدایی اون موقع که تو آرسنال بود چه جذبه ای داشت ولی الان...

حسین در 28/1/1391 | 17:15 گفت:

پارسا و ویشکا و جناب فرشاد خادم ممنون از همتون به من لطف دارین.

Vishka در 28/1/1391 | 16:59 گفت:

حسین لایک داری به خدا به تو میگن یه هوادار اهل منطق
محمد علی و پارسا شما هم خوب اشاره کردیم مسلما هر بازیکنی دوس داره پیراهن تیمی را بپوشه که فوتبالو اونجا شروع کرده.اولین بار سسک برای بارسا پابه توپ شد .
اینم بگم من تی تی را خیلی دوس دارم و اسطوره آرسنله ولی سسک به خاطر عشق از آرسنال جدا شد تی تی و هلب برای چی؟؟؟؟؟؟
آقا حامد سسک تو 16 سالگی آرسنالی شد تقریبا 17 سالش که بود جای پاتریک ویرا بازی کرد جای بازیکن به اون بزرگی تو 17 سالگی.18 سالش که بود به تیم ملی بزرگسال دعوت شد.کاپیتان تیم هم که شد به نظرت ونگر الکی کسی را کاپیتان میکنه؟
باید بگم زمانی که پدر و مادر سسک از هم جدا شدن گواردیولا امیدو به سسک برگردوند.پس سسک باید میرفت.

farshad khadem در 28/1/1391 | 16:54 گفت:

شدیدا با حسین اقا و پارسا موافقم ایمان دارم اگر بارسلون با فابرگارس در زمین ارسنال بازی داشته باشن هوادارن ارسنال بپاس زحماتش اورا سخت تشویق میکنند

محمد على(اباى) در 28/1/1391 | 15:25 گفت:

cheghad ye tarafe ghezavat mikonin belakhare harki doos darre birhane teame shahrrsho be tan kone dg...khodayish tu arsenal hame kar kard....tnx jaleb bood

parsa در 28/1/1391 | 15:07 گفت:

خیلی باحال بود دمت گرم . یک سوال دارم از رو منطق جواب بدید چرا اینقدر به فابرگاس گیر میدید خداوکیلی واسه آرسنال خیلی خیلی زحمت کشید یادتون رفته بعد گلی که به بارسا زد با پای شکسته ...
اگر شما هم جای سسک بودید به بارسلون برمیگشتید ...
وهمونطور که حسین گفت از حامد جان میخوام بگه که سسک برای آرسنال چیکار نکرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وسوال آخر اینکه اسطوره تیم آرسنال که خیلی دوستش دارم تی تی آنری نه اهل بارسلون بود نه خانوادش تو بارسلون بودند پس چرا رفت؟؟؟؟؟؟
یادتون هست چند بار مصاحبه کرد که تا آخرعمر ورزشی اش تو آرسنال میمونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط با دلیل و منطق جواب بدید چون این نظر منه لطفا ناراحت نشید

سعيد توپچي در 28/1/1391 | 14:34 گفت:

واقعا ممنونم از اين پست
خاک توسرش.مي‌تونم بگم از فوق ستاره تبديل يه يه دلقک شده، بايد بره سيرک کار کنه!

حسین در 28/1/1391 | 13:51 گفت:

ببخشید حامد جان تعریف کار خاص!!!از نظر شما چی هست اونوقت؟؟؟

احتمالا باید شاخ دیو میشکونده!!!

امیدوارم از این دسته فوتبالدوست هایی نباشی که انتظار دارن تک ستاره ها در فوتبال امروز به تنهایی تیم هاشون رو به قهرمانی برسونن و... دوره این حرفا خیلی وقته گذشته.

سسک نهایت تلاشش رو برای ارسنال انجام داد.

hamed در 28/1/1391 | 13:28 گفت:

دستت درد نکنه...

hamed در 28/1/1391 | 13:24 گفت:

بازیکنی مثل سسک هیچ کار خاصی برای آرسنال نکرده پس عیبی نداره هر چی هم بدو بیراه بهش بگیم کمه...

Vishka در 28/1/1391 | 12:38 گفت:

میشه اینقدر به سسک گیر ندین.به نظر من ما نباید با بازیکنی که 8 سال برامون زحمت کشیده اینجوری برخورد کنیم.صد بار گفتم بازم میگم سسک عاشق آرسناله .سسک بارسایی بود متولد کاتالون بود با این تیم و بازیکناش خاطرات زیادی داشت بایدم میرفت.پپ هم که تو دوران بچگی سسک براش کارایی کرده بود که باباشم براش نکرد.تا وقتی هم که آرسنال بودمقابل بارسا خوب بازی کرد گلم زد.
البته من خودم از طرز جداییش ناراحتم اما خیلی ها بدتر از اینا کردن چرا به سسک گیر میدین فقط.
این بحثم ادامه ندیم بهتره

حسین در 28/1/1391 | 11:42 گفت:

هومن متال باز هستی؟

حسین در 28/1/1391 | 11:42 گفت:

خیلی جالب بود ممنون.من که خندیدم خیلی.جالب بود این همه سسک شو اجرا کرد آخرش مسی توپ رو کوبید به دیواره دفاعی!!!

بی خیال دیگه انقدر سخت نگیرید اگر یه بازیکن آرسنال اینجوری کنه اشکالی داره؟؟بی خیال بابا انقدر خشک و سختگیرانه با مسائل برخورد نکنید دنیا ارزششو نداره.

سسک چند سال تو ارسنال بود و خداوکیلی به جز سال آخر همیشه فوق ستاره آرسنال بود بعدشم رفت بارسا قبول دارم نوع رفتنش خوب نبود ولی این مسائل تو فوتبال هست و نباید کینه به دل گرفت.

حمید فرازی در 28/1/1391 | 10:59 گفت:

azim@ برای ما زحمت کشید؟ باشه مگه ما براش زحمت نکشیدیم؟ فابرگاس تو آرسنال فابرگاس شد نه بارسا.حالا اینم به کنار بازیکنی که ادعای تعصبش میشه چرا حاضر نیست حداقل به قراردادی که تمدید کرده پایبند باشه؟ چرا باید از پولش بگذره تا تیم رو ترک کنه؟ چرا تو اون شرایط که واقعا بهش نیاز داشتیم؟ چرا باید چندماه مصدو.م باشه ولی یه روز بعد از پیوستن به بارسا برای این تیم بازی کنه؟ ...

کاری به این حرکات ندارم و برای طرفداران فابرگاس هم احترام قائلم و البته وظیفش هم هست که از آرسنال به نیکی یاد کنه ولی واقعیت های زیادی وجود داره که متاسفانه به خاطر علایق شخصیمون حاضر نیستیم اونا رو قبول کنیم.به نظر من بهتره بحث بازیکنی که دیگه عضو آرسنال نیست رو اینجا نکشیم

milad foadiyan در 28/1/1391 | 10:30 گفت:

خاک تو سرش این چه حرکتی بود
دیگه شیث رضائیم ازین حرکات نمیکنه

azim در 28/1/1391 | 09:58 گفت:

خیلی از نوجونا به عشق همین فابرگاس آرسنالی شدن ، انصاف نیست که راجبش اینجوری حرف بزنیم!
بازیکنه بزرگیه سسک، زادگاهش بازسلونا بود نه ارسنال و به ارزوش رسید، همیشه هم از ارسنال به نیکی باد کرده چون اگه فابرگاس اینقدر بزرگ شد مدیون رئیس و تیم ارسنال بوده

(Hooman sam (Dark metal در 28/1/1391 | 09:02 گفت:

واقعا خجالت داره... حال آدم بهم میخوره ، اون از تعصبش اینم از....
like like

dady در 28/1/1391 | 04:22 گفت:

عجججججججججججججببببب بدبخت چقدرم ضایع شد توپ رفت تو باقالیا فکر کرد الان توپم گل میشه تیم دلقکا هست دیگه

علی ارشدی در 28/1/1391 | 02:41 گفت:

می دونید که من در این مواقع چی میگم =))

می تونه بره بمیره

محمد حسینی در 28/1/1391 | 02:36 گفت:

چه قد خندیدم =))
من که از اول از این آقا خوشم نمیومد شعورش در حد همین کاراست

hesam در 28/1/1391 | 02:25 گفت:

Agha ghabool daram in kar kheili chert bood vali cesc vaghean bare ma har kari toonest kard enghadr ehsasi barkhord nakonin

توپچی جنوب در 28/1/1391 | 01:16 گفت:

بچه ننر اکبیری رفته اونجا با این پی کی گشته کمال همنشین روش اثر کرده خاله نک شده............
لیاقتش همین حرکات جلفه.........