تولدت مبارک شماره 8 دوست داشتنی

نویسنده: MohamadAmin

وبلاگ من
نویسنده: MohamadAmin
0من محمدامین شمسی هستم متولد سال 69 دانشجوی کارشناسی رشته کامپیوتر(نرم).آشنایی من با آرسنال بر میگرده به سال 99 توی اون سال یه فوتبالی به بازار اومده بود برای کنسول پلی استیشن که همتون باهاش آشنایی دارین.من هم تو اون بازی تیم ملی هلند رو میگرفتم و همیشه عاشق مهاجم اون سال های هلند بودم که موی زردی داشت اسمش رو هم نمیدونستم به خاطر همین بهش میگفتم مو زردِ.بعد ها در سال 2003 فهمیدم اون بازیکن محبوب من اسمش دنیس برکمپ هست و در تیم آرسنال توپ میزنه و این سر آغازی بود برای وابستگی من به تیم آرســنـــــــال دوستانی که مایلن با بنده ارتباط برقرار کنن www.facebook.com/mohamadamin.shamsi in ARSENal we trust
کل بازدید: 34,457 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تولدت مبارک شماره 8 دوست داشتنی

35 سال پیش در چنین روزی....35 سال پیش در چنین روزی فردریک لینوبرگ شماره 8 دوست داشتنی توپچی ها به دنیا اومد.وی در سال 1998 با مبلغ 3 میلیون پوند به آرسنال آمد و پس از 9 سال حضور درخشان در این باشگاه در سال 2007 به وستهام پیوست.وی هم اکنون در تیم شیمیزو ژاپن(تیم افشین قطبی) توپ می زند.امیدوارم هر جا باشی موفق و سربلند باشی...
گل زیبای او تو فینال جام حذفی 2002 در برابر چلسی از خاطر ما نمیره از اینجا میتونین ببینین:
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

(Hooman sam (Dark metal در 29/1/1391 | 00:32 گفت:

وقتی دوستم موهام رو قرمز کرد اصلا نگفت خیلی خطرناک شدم...
خلاصه دورانی بود...
کارگرایی که کار میکردن بهم میگفتن خروس !!!
like like

hamed در 28/1/1391 | 23:30 گفت:

واقعا برای آرسنال عالی بازی می کرد...

تولدت مبارک...

سالار لاری در 28/1/1391 | 21:30 گفت:

یاد اوایلی که طرفدار آرسنال بودم افتادم.تولدش مبارک!
مرسی از پست

فرهاد در 28/1/1391 | 21:03 گفت:

عاشقشم واقعا بازیکن کاملی بود

مصطفی کاظمی در 28/1/1391 | 20:52 گفت:

مرسی محمد جان.
مرسی فردی جان.

ehs در 28/1/1391 | 20:50 گفت:

الان هم ما به بازيكني با خواص بازي ليونگبرگ نياز داريم!يادش بخير خيلي باهاش خاطرههاي خوب دارم!تولدت مبارك فردي!!
هومن چه جرئتي داشتي!!

علی ارشدی در 28/1/1391 | 20:12 گفت:

vishka@ منم کچلیشو بیشتر یادمه :دی

(Hooman sam (Dark metal در 28/1/1391 | 18:01 گفت:

محمدامین اون لحظه ها خیلی دعا میکردم تبدیل به کلیپ نشم !!!
like like

MohamadAmin در 28/1/1391 | 17:57 گفت:

Hooman sam:
عجب ماجرایی داشتی بابا :))))))))))

Vishka در 28/1/1391 | 17:27 گفت:

مرسی بابت این پستت .من کچلی های لیونبرگ بیشتر یادمه.
خوب بازیکنی بود.یادش بخیر تولدشم مبارک

(Hooman sam (Dark metal در 28/1/1391 | 16:32 گفت:

اونموقع (چند سال پیش که تو آرسنال بود) دوس داشتم موهام رو هم مدل باهاش بذارم اما اصلا امکانش نبود...
بچه های..... و استغفارات کلمو میکردن زیر آب !!!
ولی بعد از چندوقت تو یه حرکت انتحاری و خیلی خطرناک (واسه خودم) دقیقا با موهای لیونبرگی رفتم تو دانشگاه کرمان !!!
وقتی دیدم همه دارن بهم تیکه میندازن دعا دعا میکردم پای بچه های بسیج دانشگاه و حراست به این قضییه باز نشه که کمه کم اون شب رو آب خنک میخوردم!!!
فقط اینو بگم که رفتیم حراست و....
آخرش به خوبی تموم شد...
like like

محمد على(اباى) در 28/1/1391 | 15:33 گفت:

vaghean bazi kone khoobi bood heyf in samir naghdi bigheyrat umad shomarasho be lajan keshid

حمید فرازی در 28/1/1391 | 14:32 گفت:

از اسطوره های به یاد ماندنی تیم هست.با اینکه آرسنال زیاد به خرید بازیکنای سوئدی تمایل نشون نمیده ولی لیونبرگ یه استثنا بود که امیدوارم اولسن جاشو بگیره.تولدش مبارک!

علی ارشدی در 28/1/1391 | 14:31 گفت:

هععععععععی خدا بیامرزتش

ازش خاطرات خوبی دارم
یکیش اینه: تو جام جهانی 2006 بین همه بازیکنا به عنوان خوش پوش ترین انتخاب شد

soroosh در 28/1/1391 | 14:30 گفت:

ههههههههممممممممممممممممممممممم
یادش به خیر
من که خیلی دوسش داشتم و دارم
مخصوصا اون موقع ها که موهاش قرمز بود :دی

peyman در 28/1/1391 | 14:27 گفت:

dousesh daram

مجتبی هانری در 28/1/1391 | 14:20 گفت:

یادش به خیر فردیک لیونبرگ..........
تولدت مبارک فردی.

aida در 28/1/1391 | 14:17 گفت:

like! merci...

حسین در 28/1/1391 | 14:02 گفت:

یکی از به یاد ماندنی ترین بازیکنهای تاریخ آرسنال...امیدوارم بعد از شیمیزو به ارسنال برگرده و با پیراهن ارسنال از فوتبال خداحافظی کنه.