آنری:آرزوی من سرمربی گری آرسنال است

نویسنده: MohamadAmin

وبلاگ من
نویسنده: MohamadAmin
0من محمدامین شمسی هستم متولد سال 69 دانشجوی کارشناسی رشته کامپیوتر(نرم).آشنایی من با آرسنال بر میگرده به سال 99 توی اون سال یه فوتبالی به بازار اومده بود برای کنسول پلی استیشن که همتون باهاش آشنایی دارین.من هم تو اون بازی تیم ملی هلند رو میگرفتم و همیشه عاشق مهاجم اون سال های هلند بودم که موی زردی داشت اسمش رو هم نمیدونستم به خاطر همین بهش میگفتم مو زردِ.بعد ها در سال 2003 فهمیدم اون بازیکن محبوب من اسمش دنیس برکمپ هست و در تیم آرسنال توپ میزنه و این سر آغازی بود برای وابستگی من به تیم آرســنـــــــال دوستانی که مایلن با بنده ارتباط برقرار کنن www.facebook.com/mohamadamin.shamsi in ARSENal we trust
کل بازدید: 34,473 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آنری:آرزوی من سرمربی گری آرسنال است

تیری آنری ستاره افسانه ای تیم آرسنال در مصاحبه سان گفت:آرزوی من سرمربی گری آرسنال است


این ستاره که 229 گل برای تیمش به ثمر رسانده در مصاحبه ای با یو اس ای تودی عنوان کرد که آرزوی وی سرمربی گری تیم آرسنال است.حال این سوال مطرح است که آیا آنری میتواند جایگزین مناسبی برای رئیس باشد یا نه!
لینک ها:

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/4283079/Thierry-Henry-My-dream-is-to-manage-Arsenal.html(البته خودتون زحمت ترجمه اش رو بکشید آخر شب هستش خسته مونده از باشگاه اومدیم حال نداریم :دی)

in ARSENal we trust 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 9/2/1391 | 22:45 گفت:

به نظر من چون خیلی وقته زیرنظر ونگر بوده می تونه مربی خوبی برای آرسنال باشه...

abolfazl در 9/2/1391 | 16:58 گفت:

in ARSENal we trust

MohamadAmin در 9/2/1391 | 15:51 گفت:

mohammad ali:من جایی ندیدم که بگه مربی گری اگه دقت کرده باشی گفت:Henry: My dream is to manage Arsenal

محمد على(اباى) در 9/2/1391 | 15:36 گفت:

goft morabigari na sarmorabigarii yani mikhad biad var daste WENGER
like & tnq

M o o r I در 9/2/1391 | 13:51 گفت:

هنوز خیلی جا داره واسه مربیگری

(Hooman sam (Dark metal در 9/2/1391 | 11:14 گفت:

بچه ها خوب گفتن ..
به نظر منم اگه زیردست ونگر کار کنه شاید شاید بعدا بتونه.....

like \\m// like

سينا در 9/2/1391 | 02:42 گفت:

بابا ورزشكار
خوبه شايد ارسن دوم شد

سعيد توپچي در 9/2/1391 | 01:51 گفت:

جالبه ولي هنوز راهي بس دراز در پيش دارد!!!
چون بازيکن خوبيه دليل نمي‌شه مربي خوبي هم بشه، خود ونگر مگه بازيکن مطرحي بوده يا کلينزمن خيلي مربي خوبيه؟

علی ارشدی در 9/2/1391 | 01:28 گفت:

عجب!!!!! شاید این اتفاق بی افته!!!! البته سال های خیلی دور آینده نه به این زودی ها

mohsen abbasi در 9/2/1391 | 01:22 گفت:

منطقی نیست

سید امین هاشمی در 9/2/1391 | 01:03 گفت:

واستا ببینم کدوم باشگا میری؟ ها ها ها؟ ن آنری باید دسیار شه مثل برگکمپ.مرسی

Farhad Rahbari در 9/2/1391 | 00:56 گفت:

به به همقطار سئول!(هم ترک موتورم بودیما!)
ممنونم از پستت ولی شاه تی تی خیلی مونده تا بشینه نیمکت مربیگری

مجتبی عابدی در 9/2/1391 | 00:46 گفت:

انری برای ارسنال بهتر از برگکمپه . این نظر منه حقیره . خود رئیس هم مطمئنا بهترین شاگردش تی تی رو خیلی بیشتر قبول داره .

مجتبی هانری در 9/2/1391 | 00:43 گفت:

درکنار ونگر باشه خیلی خوب می شه

مجتبی عابدی در 9/2/1391 | 00:43 گفت:

مرسی محمد امین عزیز . پست هات مثل همیشه داغ و باحاله . مطمئنم یه روز این اتفاق می افته .

مهدی افسرده در 9/2/1391 | 00:27 گفت:

چه حالی میده اگه بشه

البته بعد از چند سال دستیاری زیر نظر ونگر

MohamadAmin در 9/2/1391 | 00:21 گفت:

آنری تا به حال مربی نبوده! کسی چی میدونه شایدم واسه خودش یه پا ونگر شد تو آرسنال البته به نظر من جایگزین خوبی برای پت رایس هست

مصطفی کاظمی در 9/2/1391 | 00:19 گفت:

هانری جای ونگر؟!!؟!؟!؟!؟!؟
به حق چیزای نشنیده!!! O__o
.
راستی آرزوی همه ی ما هم هست که یه روزی دستیار ونگر بشه.