سیتی یا منچستر؟ بین بد و بدتر کدام را انتخاب میکنی

نویسنده: MohamadAmin

وبلاگ من
نویسنده: MohamadAmin
0من محمدامین شمسی هستم متولد سال 69 دانشجوی کارشناسی رشته کامپیوتر(نرم).آشنایی من با آرسنال بر میگرده به سال 99 توی اون سال یه فوتبالی به بازار اومده بود برای کنسول پلی استیشن که همتون باهاش آشنایی دارین.من هم تو اون بازی تیم ملی هلند رو میگرفتم و همیشه عاشق مهاجم اون سال های هلند بودم که موی زردی داشت اسمش رو هم نمیدونستم به خاطر همین بهش میگفتم مو زردِ.بعد ها در سال 2003 فهمیدم اون بازیکن محبوب من اسمش دنیس برکمپ هست و در تیم آرسنال توپ میزنه و این سر آغازی بود برای وابستگی من به تیم آرســنـــــــال دوستانی که مایلن با بنده ارتباط برقرار کنن www.facebook.com/mohamadamin.shamsi in ARSENal we trust
کل بازدید: 33,359 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سیتی یا منچستر؟ بین بد و بدتر کدام را انتخاب میکنی

سیتی یا منچستر؟ قهرمان کدامیک خواهند بود؟ آیا قهرمانی در الترافورد باقی خواهد ماند یا به چند خیابان آن طرف تر به اتحاد می رود؟


روز ها ماه ها و سال ها از آن نمایشنامه معروف شکسپیر میگذرد در آن نمایشنامه یک جمله معروف وجود داشت...بودن یا نبودن مسئله این است حال بعد از سال ها از آرسنالی ها این سوال پرسیده می شود؟ سیتی یا منچستر مسئله این است! آری مسئله این است! اگر شما یک لیورپولی بودید به راحتی میگفتید سیتی! اما شما آرسنالی هستید تیمی که از سیتی زخم های زیادی خورده ولی آن طرف میدان تیمی وجود دارد که می تواند کل علاقه مندان به فوتبال رو به دو قسمت بزرگ تقسیم میکند،یک هودار فوتبال یا از منچستر خوشش می آید یا از اون متنفر است!

 خیلی ها بی ریشه بودن السیتی را بهانه میکنند و دلشون میخواد که برادر بزرگترش قهرمان شود اما یه دو سالی میشود که سیتی از سایه سنگین برادر بزرگتر خود بیرون آمده و برای خودش کمی آبرو کسب کرده .

من به عنوان یک آرسنالی به هیچ وجه علاقه ندارم تیمی مثل منچستر که به نظر من تنفر آمیز ترین تیم دنیاست بیستمین قهرمانی خود را جشن بگیرد و از آن طرف هم دوست ندارم تیم بی ریشه ای که با پول اعتبار کسب کرده قهرمانی خود را جشن بگیرد.

نمیخواهم مثل پیرزن ها غر بزنم یا بگم که چرا این جور شد چرا این جور نشد امــــــــــــــــا ای کاش تیم ما هم در این کورس بود به قول رئیس که دلامان برای کل کل های قهرمانی تنگ شده است :)
حال از همه این حرف ها گذشته شما بین بد و بدتر کدام را انتخاب میکنید؟صورتی در کنار اون یکی:معرفی میکنم خروس جنگی های دو تیم:
اسکل های شهر منچستر:خیلی دل چسب بود:in ARSENal we trust 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 11/2/1391 | 01:17 گفت:

جفتشون آشغالن! مرسی شهسواری

M o o r I در 11/2/1391 | 01:05 گفت:

من هم به شخصه دوس ندارم هیچ کدوم دستشون ب قهرمانی برسه :((((

mohsen abbasi در 11/2/1391 | 00:55 گفت:

یونایتد

حسین ملازینل در 11/2/1391 | 00:47 گفت:

فردا شب فقط یونایتد....!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 11/2/1391 | 00:33 گفت:

hamid@ هه تشبیهت خیلی باحال بود!!!! :)

hamid در 11/2/1391 | 00:24 گفت:

فرهاد جون دم خودت گرم D:
بازم می گم سیتی اگه جام بگیره همه می دونن موفقیتشون فصلی بوده و بازم هیشکی به عنوان یه تیم با شخصیت نمیشناستشون
ولی اگه یونایتدقهرمان بشه دهن من سرویس میشه چون از حسادت می ترکم ! اصلاً افسرده می شم باور کن

یاد جدایی نادر از سیمین افتادم که آخرش دختره نمی تونه انتخابشو بکنه و فیلم تموم میشه !! :(

Farhad Rahbari در 11/2/1391 | 00:18 گفت:

حمد صفرعلی
چلسی هم یه اسم زنونست!

شایان در 11/2/1391 | 00:18 گفت:

من دوست دارم سیتی قهرمان بشه... یونایتد یک تیم با فوتبال آلوده!! سیتی هم دست کمی از اون نداره اما خب بد و بدتر هستند!!!

Aylad در 10/2/1391 | 23:32 گفت:

به این فکر کنید که سیتی با این یه جام پارمون میکنه.نصری کلیشی و آدبایورو... خوشحال میشن.این یونایتد که 12 بار قهرمان شده این یکی هم روش حد اقل اینا فرگوسن رو دارن.راستی شاید بدونید فرگوسن اسم یه تراکتوره و نانی اسم یه شکلات چیز دیگه ای نبود؟؟؟؟؟

مهدی افسرده در 10/2/1391 | 23:02 گفت:

ای کاش هیچ کدومشون نمی شدن

حسین در 10/2/1391 | 22:23 گفت:

سیتی بی هویت و بی ریشه یه تار موی گندیدش رو با صدتا یونایتد نفرت انگیزترین تیم دنیا عوض نمیکنم.

بعدشم تیمی که این همه خرج کرده اگر به قهرمانی برسه به نظر من این قهرمانی اصلا نمیتونه ناحق و بد باشه.عرضه داشتن خرج کردن نتیجش رو هم میبینن.بی هویت بودن و ریشه نداشتن یه مقوله کاملا جدا هست.

ناصر در 10/2/1391 | 22:05 گفت:

هیچ کدومشون-لعنت به هر دوتاشون

علی ارشدی در 10/2/1391 | 21:50 گفت:

نمی دونم ترجیح میدم پرمیر لیگ تعطیل بشه ولی قهرمانی هیچ کدوم از این نکبتا رو نبینم

سیتی اگه قهرمان بشه اون سگ کثیف پولکی به جام میرسه ضمنا اصلا دلم نمی خواد فلسفه ی سیتی جواب بده(پول زیاد=موفقیت)

یونایتد هم که دیگه معلومه چرا نباید قهرمان بشه
بیستمین قهرمانی :(

البته من بازم قهرمانی یونایتدو ترجیح میدم متاسفانه چون میشه زد تو سرشون که داورا قهرمانتون کردن

MohamadAmin در 10/2/1391 | 21:23 گفت:

با فرهاد کاملا موافقم...درود بر تو و نفرین بر منچستر

فرزین سلامي در 10/2/1391 | 21:03 گفت:

من به كسي كاري ندارم ولي براي فرگوسن خيلي احترام قائلم

فرزین سلامي در 10/2/1391 | 21:00 گفت:

از بين اين دوتا ترجيح ميدم يونايتد قهرمان بشه

hamed در 10/2/1391 | 20:30 گفت:

من ترجیح میدم یونایتد قهرمان بشه تا تیم خائن ها به هیچ جامی نرسند...

محمد در 10/2/1391 | 20:25 گفت:

من کلا تو شرایطی که کاملا بین یه دو راهی 50-50 مثل این حالت قرار میگیرم میگم بادا باد!!!!
هرچه پیش آید خوش آید!!
ولی خداییش اینجا یه سر سوزن بیشتر تمایل دارم یونایتد جام رو بگیره ولی بازم فرقی نداره
مهم اینه که آرسنال نمیتونه بگیره:((((

amir reza در 10/2/1391 | 20:24 گفت:

معلومه یونایتد..
مگه حرف های نصری و کلیشی یادتون رفته؟؟
یادتون رفته نصری گفت من مطمعنم تو من سیتی موفق ترم و حتما زود تر از آرسنال جام میگیریم؟؟

Farhad Rahbari در 10/2/1391 | 20:20 گفت:

باید سیتی قهرمان بشه تا بعضیا از خواب خرگوشی بیدار شن
باید به خاطر هواداران پول خرج کرد
پول واسه تیم باشخصیتی مثل آرسنال حکم کاتالیزگرو داره-سریع تر تیم محبوب مارو به جام ها میرسونه
ولی واسه تیم بی شخصیتی مثل سیتی حکم مرهمی داره که تا چند سال غبار غمی که قریب به چهل پنجاه سال روی دل هواداراش مونده پاک میکنه
پس نفرین همیشگی بر من یو

Farhad Rahbari در 10/2/1391 | 20:15 گفت:

دمت گرم داش hamid
یونایتد واسه من به شخصه تا ابد منفوره
Down with man.utd
چندش آورترین تیم دنیا:منچستر کثیف
کثیف به مانند بندرشون تو دهه چهل
مرگ بر تیم هایی که به این تیم کثیف راه دادن تا خودشو گنده جلوه بده
واسه همینم هست که دارن تو دسته دو و سه انگلیس دست و پا میزنن
پسوند یونایتد یعنی کثیف بودن اون تیم درست مثل لیدز

ممنون محمد امین

(Hooman sam (Dark metal در 10/2/1391 | 20:14 گفت:

1.خدانکنه این یارو نصری زودتر از آرسنال دستش به جام برسه...
2.خدا نکنه سیاست های پول پرستانه ی السیتی به ثمر بشینه !!!
با همین دلیل ها مجبورم شانچستر یونایتد که حالم ازش بهم میخوره رو انتخاب کنم...
like \\m// like

soroosh در 10/2/1391 | 20:12 گفت:

من دوست دارم من یونایتد قهرمان شه هر چند حالم از کل تیمشون به هم می خوره
اما
نمی تونم حرف های مفت کلیچی و نصری بی شرف رو تحمل کنم
حاضرم من یونایتد قهرمان شه ولی من سیتی دستش به جام هم نرسه

سعيد توپچي در 10/2/1391 | 19:55 گفت:

درود بر سر الکس که راه بازيکن سازي ونگر کبير رو ادامه مي‌دهشک نکنين که من يو قهرمانه. برخي دوستان به دل نگيرن طرفداري از سيتي مال تازه به دوران رسيده‌هاس!
کساني که من سيتي رو انتخاب مي‌کنن آرمانهاي آرسنال و فوتبال جوانمردانه را لگد کردند!

رضاشاماخ چوک بندر در 10/2/1391 | 19:52 گفت:

ابولفضل برات متأسفم
میدونی جمله مرگ بر...یعنی چی؟یه ذره شخصیت داشته باش شخصیتی که من ازتوتوی ذهنم ساخته بودم این نبود.
مگه فرگوسن چکارت کرده که میگی مرگ برفرگوسن یه ذره منطقی باشی میفهمی فرگوسن وتیمش ازهمه تیمهای انگلیسی بهترن
یه ذره چشماتوبازکن زمان مرگ برگفتن تمام شده کسی که مردمیدانه بیادجلوثابت کنه نه باشعارمرگ برفلانی اگه تمام مربیان لیگ برترمردن میومدن تومیدون فرگوسن روشکست میدادن .نظرمن اینه که یه تیم شخصیت دارقهرمان بشه تایه تیم بیشخصیت.
پیامبرمیگه (دعای بدبه کسی نکنیدحتی برای دشمنتون)

hamid در 10/2/1391 | 19:05 گفت:

نصری رو اصلاً آدم حساب نمیکنم ! نمی دونم چرا انقدر روش حساسین !!
حرفایی که نصری میزنه مثل مشت زدن یه بچه ی 4 ساله به بزرگترش هست که اون مشت ها هیچ اثری ندارن !
من اصلاً طاقت دیدن خوشحالی بعد از جام گرفتن فرگوسن رو ندارم
طاقت تعریف و تمجید های افراطی و مسخره ای که از فرگوسن میشه رو ندارم
قیافه ی پاتریس اورای شکست خورده برام خیلی جالب تر از اینه که باد به قب قبش بندازه و قیافه بگیره
پارسال رفتن فینال در حالی که اصلاً حقشون نبود
اون اورای **************** اومد گفت بارسا اولهوما دوم !! حالم از کسی که بیشتر از اونچیزی که هست ادعا داره به هم میخوره !!
در هر صورت منچستری ها خیلی ادعا دارن و دوس ندارم قهرمان بشن
اون وقت دیگه رسانه ها دهن مارو سرویس می کنن از بس می خوان از پیر خرفت و شاگردای نفرت انگیزش تعریف کنن

محمدرضا در 10/2/1391 | 18:37 گفت:

من ترجیح میدم یونایتد بشه چون دوست ندارم نصری قهرمانی بیاره به خصوص بعد از اون حرفی که زد که گفت ما زودتر از آرسنال قهرمانی میاریم !!!!

masoud mahmudpur در 10/2/1391 | 18:24 گفت:

ایشالا وسط بازی یه درگیری بد اتفاق بیافته از هر تیم 20 امتیاز کسر خودمون قهرمان شیم!

سید سجاد حسینی در 10/2/1391 | 18:17 گفت:

پونایتد قهرمان شه. کلا از تیمایی که زیاد خرج میکنن متنفرم

حمید فرازی در 10/2/1391 | 17:48 گفت:

قهرمانی یونایتد رو ترجیح میدم و قبلا چندبار دلایلمو گفتم

مصطفی کاظمی در 10/2/1391 | 17:26 گفت:

به نظر من منیو قهرمان بشه بهتره چون که اگه سیتی قهرمان شه تیمشون شخصیت قهرمانی پیدا میکنه چیزی که الآن ندارن و سالای دیگه به ضررمون میشه،در ضمن نصریم تو منسیتیه و دیدن قیافش بعد از،از دست دادن همه ی جام ها دیدن داره!!

رضا توپچی در 10/2/1391 | 17:21 گفت:

دوستان اگه سیتی قهرمان بشه،حرف های کیلیچی ونصری ملعون به کرسی میشینه(رفتن از آرسنال به السیتی واسه جام) و السیتی میشه بهترین تیم واسه بازیکنان ما که جام قهرمانی میخوان چون یه تیم انگلیسیه که هم پول خوب میده و بازیکنان نیاز به تغییر مکان زندگی خانواده هاشون از کشوری به کشوری دیگه رو ندارن!!!

abolfazl در 10/2/1391 | 16:49 گفت:

: زنده بادفرگوسن ومنچستریونایتدامیدوارم قهرمان بشن انشاالله


تو حالت خوشه؟یا در حالت عادی نیستی رضا؟
مرگ بر فرگوسن و یونایتدها و کسی که هرجوری بخواد طرفداریشونو بکنه

رضاشاماخ چوک بندر در 10/2/1391 | 16:04 گفت:

انشاالله فرگوسن قهرمان میشه

dady در 10/2/1391 | 15:56 گفت:

انشالله منچستر سیتی قهرمان بشه بچه ها درک فوتبالشون رو احساسشون هست اما بچه ها ما بر سر تعداد قهرمانی با منچستر یونایتد سر جنگیم نه من سیتی اگه من یونایتد قهرمان بشه خیلی از ما قهرمانیش می زنه بالاتر اصلا به این مساله دقت کردید پس از نظر من من سیتی بشه بهتر هست تا یونایتد ها چون برای من خیلی این مساله مهم هست

رضاشاماخ چوک بندر در 10/2/1391 | 15:27 گفت:

زنده بادفرگوسن ومنچستریونایتدامیدوارم قهرمان بشن انشاالله

parsa در 10/2/1391 | 15:09 گفت:

حمید گل گفتی
مرگ بر فرگوسن ومچستر یونایتد

MohamadAmin در 10/2/1391 | 15:06 گفت:

ای ول حمید حرف دلم رو زدی

hamid در 10/2/1391 | 15:02 گفت:

نفرت از یونایتد قدمت زیادی داره و یه نفرت و کینه ی کهنه هست
سیتی حالا حالا ها باید زور بزنه تا برام منفورتر از یونایتد بشه !

مرگ بر فرگوسن و همه ی منچستری ها که به معنای واقعی از تک تکشون متنفرم

MohamadAmin در 10/2/1391 | 14:54 گفت:

عکس ها رو درست کردم علت خراب شدنش هم این بود که سایتی که آپلود رو انجام داده بودم فیلتر بود

MohamadAmin در 10/2/1391 | 14:47 گفت:

شرمنده اشتباه شد الان لینک عکسها رو درست میکنم

سید محمد رضا در 10/2/1391 | 14:44 گفت:

هنوز دو دلم !!
من عکسی توی پستت نمیبینم

مجتبی هانری در 10/2/1391 | 14:40 گفت:

هر چند ازهردومتنفرم ولی به قول خودت بین بد وبدتر؟
سیتی راترجیح میدم قهرمان شه

farhood در 10/2/1391 | 14:36 گفت:

نمي بينم اشتباه شد.

farhood در 10/2/1391 | 14:35 گفت:

ميشه لينك عكسا رو بدي.نمي بينيم
من ترجيع ميدم من يوتد قهرمان شه تا اون نصري خائن بسوزه.