عکس هایی از گوشه و کنار

نویسنده: MohamadAmin

وبلاگ من
نویسنده: MohamadAmin
0من محمدامین شمسی هستم متولد سال 69 دانشجوی کارشناسی رشته کامپیوتر(نرم).آشنایی من با آرسنال بر میگرده به سال 99 توی اون سال یه فوتبالی به بازار اومده بود برای کنسول پلی استیشن که همتون باهاش آشنایی دارین.من هم تو اون بازی تیم ملی هلند رو میگرفتم و همیشه عاشق مهاجم اون سال های هلند بودم که موی زردی داشت اسمش رو هم نمیدونستم به خاطر همین بهش میگفتم مو زردِ.بعد ها در سال 2003 فهمیدم اون بازیکن محبوب من اسمش دنیس برکمپ هست و در تیم آرسنال توپ میزنه و این سر آغازی بود برای وابستگی من به تیم آرســنـــــــال دوستانی که مایلن با بنده ارتباط برقرار کنن www.facebook.com/mohamadamin.shamsi in ARSENal we trust
کل بازدید: 34,652 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

عکس هایی از گوشه و کنار

از شیر مرغ تا جون آدمیزاد

لینک عکس هایی که بزرگ هست و از صفحه بیرون زده  در کنار عکس گذاشتم تا بهتر ببینید اسکودوتو دیگر برای بانوی پیر ایتالیا...(امیدوارم این فصل به سری B نرن :دی)
یوونتوس حقش قهرمانی بود تیم بدون شکست سری آ در 37 مسابقه تنها 19 گل دریافت کرد ««بوی دیوار کالچیو از دور به مشام میرسه»»
javascript:nicTemp();عکسی از استادیوم وستفالن بعد از قهرمانی زنبورها 
به احترام این تیم فقط باید سکوت کرد


عکسی از یک گل تاریخی!

بدون شرح!!!


بدون شرح!!!


جــــانم؟؟؟!!! تی تی جان اونجا چیزی جا گذاشتی؟


ال نی نی(خدا وکیلی همن قیافه در ابعاد بزرگتر)


بازیکن ماه آپریل از اورتون


خانوم دکتر که معرف حضورتون هست...!(البته یه عکس منشوری هم داشت گفتم بزارم پستم رو پاک میکنن بی خیال شدم :دی)


و سروپرایز هفته متعلق هست به آرسن ونگر که در دوران جوونیش تو فیلم نانسی بازی می کرد

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

reza در 18/2/1391 | 19:09 گفت:

عکسای قهرمانی رو که دیدم یه خودمون امیدوار شدم . ما فقط یک اسب بیشتر از اونا تو جاممون داشتیم :)))))

مصطفی کاظمی در 18/2/1391 | 19:06 گفت:

مرسی محمد.

سعيد توپچي در 18/2/1391 | 18:51 گفت:

علي ارشدي عزيز@ عجب لينکي دادي خيلي باحال بود بقول بعضيا مخسي ; )

سعيد توپچي در 18/2/1391 | 18:49 گفت:

فوقالــــــــــعــــــــاده قشنگ بودن. دم شما گرم. تيترهائي که زدي به کيفيت عکسها اضافه کرده. ايول

parsa در 18/2/1391 | 15:41 گفت:

دمت گرم خیلی خیلی قشنگ بود

علی ارشدی در 18/2/1391 | 14:48 گفت:

زنبور های آلمان ورزشگاه عجیبی دارن هیچکس نمی تونه اونجا راحت بازی کنه

دکتر چلسی هم که دیگه...

اینو ببینید
http://www.up.98ia.com/images/yk8if8kytd5m8hj1d3tl.jpg

♥Arsenal♥ در 18/2/1391 | 14:17 گفت:

خدایی این آرسن ونگره:دی

پروفسور هم پروفسور های قدیم:دی

مجتبی هانری در 18/2/1391 | 14:14 گفت:

مرسی سیمن ونگر عالی بودند

سید سجاد حسینی در 18/2/1391 | 13:52 گفت:

تو جام جهانی بعدی امیدوارم ون پرسی رونالدو یا مسی رو بزنه تا فصل بعدش بیان آرسنال!

محمد على(اباى) در 18/2/1391 | 13:46 گفت:

oooooooo.......so nice........bug like man...........

Farhad Rahbari در 18/2/1391 | 13:45 گفت:

رئیس کپ جگره!!!

حسین در 18/2/1391 | 13:21 گفت:

بابا ایول عجب عکسایی گیر میاری همه عالی بودن ممنون.

عکس های مربوط به قهرمانی یووه و دورتموند خیلی جالب و شگفت انگیز بودن.

عکس سیمن خیلی جالب بود مال همون ضربه آزاد رونالدینیو توی جام 2002 هست.

چی کار تی تی داری؟؟؟راحت باش تی تی جان!

تورس که شبیه این بچه مدرسه ای هست!برا همین بهش میگن بچهههههههههههه نینی

اون خانم محترم دکتر تیم چلسی هست؟؟فینال اروپا رو می بینم و امیدوارم یه هفت هشت تا از این بازیکنای چلسی لت و پار بشن وسط زمین!!

جونم رئیس چه با حال بوده...از همون موقع خوش تیپ بوده.دمش گرم! ولی انصافا قیافش بیشتر به بریتانیایی ها میخورده تا فرانسویا.

Farhad Rahbari در 18/2/1391 | 13:02 گفت:

همه عکسا باحال بود شهسواری عزیز
دمت گرم

MohamadAmin در 18/2/1391 | 12:52 گفت:

همون طور که حامد گفت خانوم دکتر جون که قربونش برم دکتر تیم چلسی هستش(انصافا از وقتی اومده دروگبا همیشه رو زمین میفته)

سروش در 18/2/1391 | 12:42 گفت:

منم نمیشناسمش.

HAMED toopchi در 18/2/1391 | 12:40 گفت:

دكتر تيم چلسي هست.!!! واسه تهيج روحيه بچه ها اومده! پس فك كردين چلسي واسه چي اينقد روحيه گرفته؟؟؟؟؟!
عجب دكتري، آدم دلش ميخواد همش مصدوم بشه!!!!!

♥Arsenal♥ در 18/2/1391 | 12:34 گفت:

خانوم دکتر که معرف حضورتون هست...!(البته یه عکس منشوری هم داشت گفتم بزارم پستم رو پاک میکنن بی خیال شدم :دی)
*****

من نمیشناسمش؟؟؟

سید سجاد حسینی در 18/2/1391 | 12:32 گفت:

دمت گرم

فرزین سلامي در 18/2/1391 | 12:30 گفت:

خيلي باحال بودن.دستت درد نكنه

ehs در 18/2/1391 | 12:05 گفت:

ونگر هم فيلم بازي كرده!!!بابا دمش گرم!!!
خيلي جالب بود محمد امين جان!!

سعيد غلامي در 18/2/1391 | 11:35 گفت:

اي ول تي تي كارت درسته. شايد دنبال گمشده اي ميگرده هههههههه D-:

javad sbo در 18/2/1391 | 10:47 گفت:

خانوم دکتره کیه؟

محسن شعبانی در 18/2/1391 | 09:56 گفت:

توی عکس تیری آنری داره با به تونی پارکر دوست پسر اوا لونگوریا (همین دختره) نگاه می کنه. تونی تکیه داده به صندلی واسه همین معلوم نیست.
http://www.hiddengarments.cn/wp-content/uploads/2010/08/tony-parker-thierry-henry-eva-longoria-e28093-ysl-classic-high-top-sneaker.jpg

arash sm در 18/2/1391 | 08:18 گفت:

تی تی میگه اوووو خانم به ااین خوشکلی این موقع شب اینجا چکار میکنه

محمد حسینی در 18/2/1391 | 03:46 گفت:

بله دست شمام درد نکنه

توپچی جنوب در 18/2/1391 | 02:49 گفت:

مرسی محمد امین جان عجب عکس های باحالی بود دستت درد نکنه من بین این همه عکس از عکس تی تی خیلی خوشم اومد تیتر با حالی هم واسش گذاشته بودی....
دمت گرم پسر.