عکس هایی از گوشه و کنار(اتفاقات اخیر)

نویسنده: MohamadAmin

وبلاگ من
نویسنده: MohamadAmin
0من محمدامین شمسی هستم متولد سال 69 دانشجوی کارشناسی رشته کامپیوتر(نرم).آشنایی من با آرسنال بر میگرده به سال 99 توی اون سال یه فوتبالی به بازار اومده بود برای کنسول پلی استیشن که همتون باهاش آشنایی دارین.من هم تو اون بازی تیم ملی هلند رو میگرفتم و همیشه عاشق مهاجم اون سال های هلند بودم که موی زردی داشت اسمش رو هم نمیدونستم به خاطر همین بهش میگفتم مو زردِ.بعد ها در سال 2003 فهمیدم اون بازیکن محبوب من اسمش دنیس برکمپ هست و در تیم آرسنال توپ میزنه و این سر آغازی بود برای وابستگی من به تیم آرســنـــــــال دوستانی که مایلن با بنده ارتباط برقرار کنن www.facebook.com/mohamadamin.shamsi in ARSENal we trust
کل بازدید: 34,695 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

عکس هایی از گوشه و کنار(اتفاقات اخیر)

اتفاقات اخیرتوییتر جک ویلشر:(همه از این حرف ها زیاد میزدن)


فراری ها:
زمانی که پول در فوتبال وجود نداشت:تونی آدامز:زمانی که می خواستم  قرار داد جدید با آرسنال امضا کنم متن قرار دادی که جلوم میزاشتن رو نمیخوندم!
بدون شرح:

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مصطفی کاظمی در 17/4/1391 | 10:20 گفت:

دمت گرم،خیلی عکسات خوب بودن.

♥Arsenal♥ در 17/4/1391 | 07:49 گفت:

جــــــــــــون حال کردم...... مخصوصا دومی

توپچی جنوب در 17/4/1391 | 03:00 گفت:

عالی بود پسر ذمت گرم

آفرین به علی صورتی عجب جملاتی........

parsa در 17/4/1391 | 01:56 گفت:

mer30...

mohsen abbasi در 17/4/1391 | 01:04 گفت:

اههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

hamid saadi در 16/4/1391 | 23:08 گفت:

لطفا بازیکنهایی مثل تونی آدامز و دنیس برگکمپ کبیر رو با این تازه به دوران رسیده ها مقایسه نکنید.
دنیس برگکمپ هیچ وقت فراموشت نمیکنم.

moeinem در 16/4/1391 | 22:06 گفت:

دمت گرم!

علی ارشدی در 16/4/1391 | 21:46 گفت:

مرسی

نمی دونم میشه به جک و ورما اعتماد کرد ت واین زمونه ی بی وفایی؟

برگکمپ: از زمانی که فهمیدم آرسنال می خواهد به من پیشنهاد بدهد حتی فکر دیگر تیم ها ه مبه ذهنم خطور نکرد!

آدامز: به نام جلوی پیراهن احترام بگذار سپس مردم نام پشت پیراهن را به یاد خواهند آورد

حسین در 16/4/1391 | 20:43 گفت:

بازیکن هایی مثل تونی آدامز هم انصافا مثل نقل و نبات نریخته که انتظار داشته باشیم همه اینجوری باشن.این ها اسطوره هستن و اسطوره کلا کم و تک و توک در تاریخ هر تیمی وجود داره.

حسین در 16/4/1391 | 20:41 گفت:

باحال بودن مرسی مخصوصا اون فراری ها و مانچو...

ولی انصافا نباید عکس فن پرسی رو توی این عکس میذاشتن.بهر حال فن پرسی هنوز با سسک و نصری یه تفاوت بزرگ داره و اونم اینه که بازیکن آرسنال هست.به خاطر یه مصاحبه یا امتناع از تمدیدی قرارداد نمیشه اون رو جدا شده دونست.

من هنوز به رابین و تعصبش و علاقش به ارسنال ایمان دارم