کودکی ارسنالیها!

نویسنده: ehs

وبلاگ من
نویسنده: ehs
ارسنال همه زندگي من نيست ولي بخش مهمي از اون رو تشكيل ميده!
کل بازدید: 26,145 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

کودکی ارسنالیها!


بیشتر عکسها از فیس بوکه و فن پیجهای بازیکنهاست و  


توماس روسیچکی(عکس وسطی)
7
سسک فابرگاس

4
ودزبچ شزنی

13
ارون رمزی

ox!
فریمپورگ


شاماخ

جکی

شزنی

ولا

پر مرته ساکر
تئوارشاوین

خوزه انتونیو ریس


هلندی خونسرد!!


دیگه تابلو!


چمبو

والکات
پنانت!

فابرگاس


نیکلاس بنتنر

ورمائلن!


انلکا
شاماخ

روبرت دوست داشتنی

فردریک لیونگبرگ


کارلوس ولا


 
 و در اخر هم 


من خودم عمرا نمی تونستم همشون رو حدس بزنم ولی با توجه به پستهای بچه ها واقعا امید دارم حداقل یکی بتونه همشون رو درست حدس بزنه هر چند بعضی هاشون خیلی سخته!! فردا چوابها رو می گم!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سينا در 1/5/1391 | 03:25 گفت:

اوجشين اين لريش بود هركي لر باشه ميفهمه
فوق العاده بود ممنون سسك رو ببين اوه فرد رو به به

moeinem در 31/4/1391 | 16:44 گفت:

دنیس رو نیگا کنید زمان بچگیشم یلی بوده!!!!

مجتبی هانری در 31/4/1391 | 06:11 گفت:

ممنون!

فرزین سلامي در 30/4/1391 | 23:59 گفت:

عاااااااااالي بود.ممنون

Vishka در 30/4/1391 | 23:41 گفت:

ممنون اون کیه پهلو سسک؟

مصطفی کاظمی در 30/4/1391 | 21:55 گفت:

اووووووووووووووو (به سبک رشتی )
.
تا برسم آخرین عکس اولیش یادم رفت چی بود.

soroosh در 30/4/1391 | 20:42 گفت:

آخ آخ آخ
اون عکس آخر خرابم کرد ... ااااااااااااااااااااااااااااااوف چه قد دلم واسه لیونبرگ و پیرس تنگ شده
همشون واسه من اسطوره هستن
خیلی ممنون
پست عالی بود

ehs در 30/4/1391 | 20:32 گفت:

این هم از اسمها!!

علی ارشدی در 30/4/1391 | 19:15 گفت:

اسم و رسمشونم می نوشتی خب

ehs در 30/4/1391 | 18:56 گفت:

بیشتر عکسها از فیس بوکه و فن پیجهای بازیکنهاست و http://footballplayerschildhoodpics.blogspot.com
است!!حتما به سایت سر بزنید عکسهای جالبی از بازیکنها دارن هرچند ارسنالیش کمه!!
حالا اگه می تونین عکسها رو حدس بزنید!
این چیزی بود که بالا نوشتم ولی طبق معمول باز درست از کار در نیومد ببخشید اگه حجم و تعداد عکسها زیاد شد کلی وقت ما رو گرفت!