کودکی ارسنالیها!

نویسنده: ehs

وبلاگ من
نویسنده: ehs
ارسنال همه زندگي من نيست ولي بخش مهمي از اون رو تشكيل ميده!
کل بازدید: 26,122 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند." اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند."
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد 

آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
بالوگون در اینستاگرام: "قبل از بازی با تیری صحبت کردم! فقط من احترام خود را نشان می دادم" بالوگون در اینستاگرام: "قبل از بازی با تیری صحبت کردم! فقط من احترام خود را نشان می دادم"
هال، دستیار سرمربیان جو مونتمورو و یوناس ایدوال پس از ۵ سال همراهی با باشگاه آرسنال، امروز از تیم خداحافظی کرد هال، دستیار سرمربیان جو مونتمورو و یوناس ایدوال پس از ۵ سال همراهی با باشگاه آرسنال، امروز از تیم خداحافظی کرد
مارکینیوش وینگر آرسنال در آستانه پیوستن قرضی به نوریچ سیتی تا پایان فصل است.

انتقال مارکینیوش گزینه ای برای خرید ندارد و احتمالا در ۲۴ ساعت آینده تایید می شود.

مارکینیوش وینگر آرسنال در آستانه پیوستن قرضی به نوریچ سیتی تا پایان فصل است. انتقال مارکینیوش گزینه ای برای خرید ندارد و احتمالا در ۲۴ ساعت آینده تایید می شود.
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
تبلیغات توپچی

     

کودکی ارسنالیها!


بیشتر عکسها از فیس بوکه و فن پیجهای بازیکنهاست و  


توماس روسیچکی(عکس وسطی)
7
سسک فابرگاس

4
ودزبچ شزنی

13
ارون رمزی

ox!
فریمپورگ


شاماخ

جکی

شزنی

ولا

پر مرته ساکر
تئوارشاوین

خوزه انتونیو ریس


هلندی خونسرد!!


دیگه تابلو!


چمبو

والکات
پنانت!

فابرگاس


نیکلاس بنتنر

ورمائلن!


انلکا
شاماخ

روبرت دوست داشتنی

فردریک لیونگبرگ


کارلوس ولا


 
 و در اخر هم 


من خودم عمرا نمی تونستم همشون رو حدس بزنم ولی با توجه به پستهای بچه ها واقعا امید دارم حداقل یکی بتونه همشون رو درست حدس بزنه هر چند بعضی هاشون خیلی سخته!! فردا چوابها رو می گم!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سينا در 1/5/1391 | 03:25 گفت:

اوجشين اين لريش بود هركي لر باشه ميفهمه
فوق العاده بود ممنون سسك رو ببين اوه فرد رو به به

moeinem در 31/4/1391 | 16:44 گفت:

دنیس رو نیگا کنید زمان بچگیشم یلی بوده!!!!

مجتبی هانری در 31/4/1391 | 06:11 گفت:

ممنون!

فرزین سلامي در 30/4/1391 | 23:59 گفت:

عاااااااااالي بود.ممنون

Vishka در 30/4/1391 | 23:41 گفت:

ممنون اون کیه پهلو سسک؟

مصطفی کاظمی در 30/4/1391 | 21:55 گفت:

اووووووووووووووو (به سبک رشتی )
.
تا برسم آخرین عکس اولیش یادم رفت چی بود.

soroosh در 30/4/1391 | 20:42 گفت:

آخ آخ آخ
اون عکس آخر خرابم کرد ... ااااااااااااااااااااااااااااااوف چه قد دلم واسه لیونبرگ و پیرس تنگ شده
همشون واسه من اسطوره هستن
خیلی ممنون
پست عالی بود

ehs در 30/4/1391 | 20:32 گفت:

این هم از اسمها!!

علی ارشدی در 30/4/1391 | 19:15 گفت:

اسم و رسمشونم می نوشتی خب

ehs در 30/4/1391 | 18:56 گفت:

بیشتر عکسها از فیس بوکه و فن پیجهای بازیکنهاست و http://footballplayerschildhoodpics.blogspot.com
است!!حتما به سایت سر بزنید عکسهای جالبی از بازیکنها دارن هرچند ارسنالیش کمه!!
حالا اگه می تونین عکسها رو حدس بزنید!
این چیزی بود که بالا نوشتم ولی طبق معمول باز درست از کار در نیومد ببخشید اگه حجم و تعداد عکسها زیاد شد کلی وقت ما رو گرفت!