فوری برید رای بدید !!!!!!

نویسنده: alireza mohajer

وبلاگ من
نویسنده: alireza mohajer
we are the london boys اگه به فیس بوک دسترسی دارید به گروه we are the arsenal لایک بدید!
کل بازدید: 12,055 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فوری برید رای بدید !!!!!!

سلام امروز تو این سایت PREMIERLEAGUE.COM رفتم اونجا عکس رابین اومد روش که کلیک کردم  رفت داخل و دیدم سیستم رای گیری گذاشتن که شما میتونید تیم منخب این دهه رو  اعم از(دروازه بان.مهاجم.مدافع) به سلیقه خودتون رای بدید !!!!! پاینده باشید ولی آرسنالی باشید(-:
WE ARE THE ARSENAL !!!!!!!       WE ARE THE LONDON BOYS !!!!!!!!!سلام امروز تو این سایت PREMIERLEAGUE.COM رفتم اونجا عکس رابین اومد روش که کلیک کردم  رفت داخل و دیدم سیستم رای گیری گذاشتن که شما میتونید تیم منخب این دهه رو  اعم از(دروازه بان.مهاجم.مدافع) به سلیقه خودتون رای بدید !!!!! پاینده باشید ولی آرسنالی باشید(-:
WE ARE THE ARSENAL !!!!!!!       WE ARE THE LONDON BOYS !!!!!!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید محمد رضا در 9/2/1391 | 17:19 گفت:

تیم من
دیوید سیمن


سل کمپل تونی آدامز

کلیچی سانیا


رابرت پیرس پاتریک ویرا فابرگاس فردریک لیونبرگ


تیری آنری دنیس برکمپ

dady در 9/2/1391 | 15:16 گفت:

من اشلی کول را مدافع چپ انتخاب کردم

حاکم 26 در 9/2/1391 | 13:31 گفت:

منم به هر چی آرسنالی بود رای دادم. مدافع چپ چی برداشتین؟

mohsen abbasi در 9/2/1391 | 01:06 گفت:

دمت گرم

مصطفی کاظمی در 9/2/1391 | 00:16 گفت:

اینو قبلا رای دادیم آرش جان ولی مرسی که گفتی.

علی ارشدی در 8/2/1391 | 23:04 گفت:

راستی فلش پلیر هم لازم داره

علی ارشدی در 8/2/1391 | 23:04 گفت:

قضیه به مناسبت بیستمین سال تولد لیگ برتره

یه ذره قدیمیه ولی خب مثل اینکه هنوز بعضیا نمی دونن مرسی

masoud mahmudpur در 8/2/1391 | 22:32 گفت:

خوب شد گفتی

سید سجاد حسینی در 8/2/1391 | 22:10 گفت:

دمت گرم که به فکری

♥Arsenal♥ در 8/2/1391 | 21:53 گفت:

like

سید امین هاشمی در 8/2/1391 | 21:37 گفت:

مرسی علیرضا جان

parsa در 8/2/1391 | 20:06 گفت:

ممنون علی رضا جان
رای دادم

فرزین سلامي در 8/2/1391 | 19:54 گفت:

ممنون از اطلاع رسانيت.راي دادم

ehs در 8/2/1391 | 19:13 گفت:

چه اين دفعه چه دفعه قبل سايت اصلا لود نمي كنه واسه من!!!!!

(Hooman sam (Dark metal در 8/2/1391 | 18:22 گفت:

ممنون که به فکری ...
این رو ببین:
http://arsenal.ir/Blog/post.aspx?BlogId=137&PostID=3536
متاسفانه بازم به همون نتیجه ی حرفای پست جدیدم میرسیم که واسه تیممون وقت نمیذاریم ...
دقت کن از 263 نفر فقط 10نفر شرکت کردن!!! واقعا من که خجالت میکشم...

unlike \\m// unlike

alireza mohajer در 8/2/1391 | 18:21 گفت:

اگه تونستید با ایمیل های مختلف رای بدید !!! درسته ضد اخلاقیه ولی ما هم هواداریم دیگه !!!!!!!!