اهداف فصل بعد

نویسنده: بهنود بهروز وزیری

وبلاگ من
نویسنده: بهنود بهروز وزیری
21 سالمه از وقتی که سوم راهنمایی بودم طرفدارش شدم(عاشقش شدم) از اون اول چشمم تیری انری اسطوره ی انگلیس و جهان شدم . هنوز فک میکنم یکی از بهترین تموم کننده ها بوده با بازیکنای الانم که مقایسه میکنم هنوزم جز بهتریناست با ارزوی موفقیت برای ارسنال و ثبت رکوردای دست نیافتنی
کل بازدید: 29,740 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اهداف فصل بعد

نظر سنجی


سلام بچه ها :
فکر میکنید آرسنال و ونگر باسه فصل بعد چه کساییو میگیرند؟
و فکر میکنید کیا میرن از آرسنال؟؟
من خودم میگم :
پودولسکی . گوتزه .شایدم ام ویلا
اوناییم که میرن : شاماخ . ولا . بنتنر
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 7/1/1391 | 14:12 گفت:

امیدوارم هر اتفاقی میفته خیر باشه

moeinem در 7/1/1391 | 14:00 گفت:

اهداف ساله دیگه:1.قرار گرفتن بالای تاتنهام و من سیتی.2.کسب حداقل یه جام.3.خرید های بزرگ4.دابل کردن تاتنهام و چلسی و من یو و من سیتی و لیورپول.5.و مهمتر از همه تمدید قرار داد تئو والکات و روبین فانپرسی

Keivan در 7/1/1391 | 01:13 گفت:

amir reza :موافقم اساسی

amir reza در 6/1/1391 | 22:56 گفت:

سلام.خوش اومدی
ورودی:پودولسکی
خروجی:شاماخ
بچه ها به نظرتون خوب نیست نظرسنجی سایت این باشه که هر ماه بهترین و پرمحتواترین پست انتخاب بشه؟؟؟

مصطفی کاظمی در 6/1/1391 | 20:07 گفت:

خوش اومدی بهنود جان،ویلشر و پرمرته سالم باشن و رابین بمونه ما احتیاج مبرم نداریم که حتما خرید کنیم.

ehs در 6/1/1391 | 19:30 گفت:

فروش كه معلومه به هر حال ما خيلي بازيكن داريم !!!ونگر هم گفت كه انتخاب 25 بازيكن بين اونه سخته!و خودش گفت كه بازيكن خواهيم فروخت!اما احتمالا ورتونگن و پودولسكي رو خواهيم خريد و احتمالا يه هافبك بازيساز
حالا كه بحث بازيكنها پيش اومد به نظرتون فصل بعد جروينهو بهتره يا والكات(كه پيشنهاد هم داره)!

مجتبی عابدی در 6/1/1391 | 18:38 گفت:

سلام بهنود . ممنون از پست . پودولسکی هازارد جیرود میان المونیا پارک ولا اسکیلاچی فابیانسکی ارشاوین شاماک بنایون لنسبری بندتنر جدا میشن فریمپونگ رایو برمیگردن .

hamidarsenal در 6/1/1391 | 18:28 گفت:

ورتونگر؛تویوونن؛هازارد

♥Arsenal♥ در 6/1/1391 | 17:40 گفت:

نمیدونم :دی فقط امیدوارم بازیکن از دست ندیم :دی

از دست ندادن بازیکن مهم تر از خریدن بازیکنه .

شاهين در 6/1/1391 | 17:36 گفت:

خروجی : اسکولاچی ، شاماخ . ولا . بنتنر ، دنیلسون ، شایدم پارک
ورودی : جیرود یا هازارد ، پودولسکی ، گوتزه یا اریکسون ، ام ویلا

یه آرسنالی در 6/1/1391 | 17:26 گفت:

ترکیب:
چسنی-ورمالن-گیبس-وتونگن-سانیا-سونگ-گوتزه-ویلشر-چمبرلین-ون پرسی-بنزما

hosein-gunner در 6/1/1391 | 17:18 گفت:

ورودی: پودولسکی ورتونگن یه هافبک جوون نه چندان معروف خروجی: پارک چاماخ ولا

سعيد توپچي در 6/1/1391 | 17:00 گفت:

Wellcome to EMIRATE

مجتبی هانری در 6/1/1391 | 16:50 گفت:

خوش امدی:ورودی پودولسکی،گوتزه شاید خروجی شاماخ،گیبس

حمید فرازی در 6/1/1391 | 15:24 گفت:

برای نقل و انتقالات یه کم زوده و شایعات فراوان.

اما نزدیک ترین گزینه برای ورودی پودولسکی هست و برای خروجی هم شاماخ اسکیلاچی بنتنر ولا آرشاوین و آلمونیا اما هنوز نمیشه قطعی نظر داد.

در ضمن خوش اومدی دوست عزیز امیدوارم فعالیت خوبی داشته باشی.
اون قسمت "درباره من " رو هم اگه توضیحی درمورد خودتون بنویسید عالی میشه

(Hooman sam (Dark metal در 6/1/1391 | 15:20 گفت:

سلام دادا Wellcome home
گوتزه و یه نفر دیگه رو میگیرن...
شاماخ ، پارک و اسکیلاچی رفتنین...
like like

JUGGLER 98 در 6/1/1391 | 15:09 گفت:

سلام خوش اومدی
هیچکیرو نمیگرن فقط از آکادمی میارن
هر بازیکنی که پول بیشتری پاش بدن