بدو بدو خبرای داغ دارم+اپدییییییت شده!

نویسنده: بهنود بهروز وزیری

وبلاگ من
نویسنده: بهنود بهروز وزیری
21 سالمه از وقتی که سوم راهنمایی بودم طرفدارش شدم(عاشقش شدم) از اون اول چشمم تیری انری اسطوره ی انگلیس و جهان شدم . هنوز فک میکنم یکی از بهترین تموم کننده ها بوده با بازیکنای الانم که مقایسه میکنم هنوزم جز بهتریناست با ارزوی موفقیت برای ارسنال و ثبت رکوردای دست نیافتنی
کل بازدید: 29,074 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بدو بدو خبرای داغ دارم+اپدییییییت شده!

خبر از همه جا و همه کس


سلام به همه دوستای گلم
اینم چندتا خبر و یه عکس که نظر شمارو لازم داره
1.اتحادیه حامیان آرسنال امیدواره که ارسنال بتونه دو خرید 25 میلیون پوندی با توجه به بهبود وضیعت باشگاه انجام بده
این اتحادیه همچنین اعلام کرده با اینکه دستمزدها 19 میلیون پوند رشد داشته ولی پولی نقدی! که الان ارسنال داره 42.5 میلیون پونده
2.باشگاه در حال مذاکره مجدد با اسپانسرهای فعلی خودش یعنی امارت و نایک هست که هردو در سال 2014 منقضی میشه
3.اینتر و مخصوصا ناپولی به مانونه علاقه مند شدن و حتی ناپولی یه پیشنهاد 4 میلیون پوندی ارائه داده قرارداده مانونه ماه june  تموم میشه با باشگاه
4.مسولان اتلتیکو اعلام کرده که هدف چلسی و ارسنال! در ازای 60 میلیون یورو
.
.
بچه های عشق فیفا که یکشم خودمم و عشق pes الان یه عکسی دیدم که قیافه رونالدو مقایسه شده بود
بگین کدومش طبیعی تره!
.
.
.
http://img4up.com/up2/27252005621598090660.jpg

مرسی که وقت گذاشتین
اپدیت:
هلب اعلام کرده که چیزایی که ونگر یادش داده خیلی بهتر و بیشتر از گواردیولا بوده و گفته اگه ونگر جز 3 تا مربی برتر دنیا(اینو راس گفته)
ارسنال در لیست پرفروش ترین لباسای ورزشی هفتمه و نزدیکه 800 هزار پیراهن تو فصل قبلی فروخته و از تیمایی مثل اینتر و میلان ویووه از این جهت جلوتره
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد مهدی در 21/7/1391 | 15:06 گفت:

واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای این بارسا ول کن نیست. اومده دنباله ساتیا و کوشلنی لعنت به این بارسا بخدا اگه اینا رفتن بارسا سفارته اسپانیا رو اتیش میزنم
بد جور میترسم سانیا بره اخه ابرازه ناراحتی هم که کرده بود. کوشل نمیره ولی سنیا رو میفروشن. اگه رفتن گازیدیس هم اتیش میزنم

محمد يزداني در 20/7/1391 | 08:53 گفت:

به نظرم از صحبتهای مانونه میشه فهمید همینکه کمی تو تیم موقعیتشو تثبیت بکنه مثل بیشتر بازیکنای موفق تیم دوست داره بره یه باشگاه دیگه که جام بیاره پس بهتره ونگر از الان افسارشو بکشه تا هوای دیار نکنه.عاشق میلان بوده از بچگی چه زود فکر کرد اسطوره شده!!
واقعا به تیمای دیگه دارم غبطه میخورم چطوری مهاجماشونو با رقمهای کلان میفروشن به این تیمای تازه به دوران رسیده!یعنی فالکائو از فن پرسی بهتره که تقریبا دوبرابر براش قیمت گذاشتن؟NO:

Pezhman در 20/7/1391 | 04:10 گفت:

rofagha salam...mikhastam bebinam packe kamele fifa13 va pes bara xbox oomade

Hossein Y در 19/7/1391 | 22:17 گفت:

بهبشششششششششششششششششششششششش
منظورم همون
FIFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ناصر در 19/7/1391 | 20:00 گفت:

هیچ کدوم شبیه نیستن.
برای PES شبیه دلقک ها طراحیش کردن و برای FIFA شبیه بدهکارا!!!!

ناصر در 19/7/1391 | 19:59 گفت:

فقط FiILA

محمد كريمي در 19/7/1391 | 19:50 گفت:

فکر نمیکنم خریدی داشته باشیم .
fifa طبیعی تره.

علیرضا فراهانی در 19/7/1391 | 19:28 گفت:

رو جمله بندی هات کار کن.

فرزین سلامي در 19/7/1391 | 17:11 گفت:

خداييش فيفا خيلي طبيعي تره. بنده خدا انگار تو pes معتاد شده !

masoud mahmudpur در 19/7/1391 | 14:58 گفت:

در ضمن فیفا طبیعی تره

masoud mahmudpur در 19/7/1391 | 14:58 گفت:

دو خرید 25 میلیون پوندی!غیر ممکنه

parsa .R در 19/7/1391 | 14:41 گفت:

VIVA FIFA

محمد حسین عبادی در 19/7/1391 | 14:08 گفت:

ديلي ميل زده سانيا تابستون به اينتر ميره

::Mostafa:: در 19/7/1391 | 13:07 گفت:

با توجه به گزارش ديلي ميل، مانونه علاوه بر ميلان مشترياني همچون اينتر و ناپولي دارد، و به عقيده اين روزنامه ميلان در اين مساله از همه پيش‌روتر است.

علی ارشدی در 19/7/1391 | 12:40 گفت:

ممنون
هیچ کدوم شبیه رونالدو نیستن ولی مال پی ای اس اصن جوک ساله

علی اسحاقی گرجی در 19/7/1391 | 12:18 گفت:

just fifa

توپچی جنوب در 19/7/1391 | 11:56 گفت:

مرسی پسر بابت خبرا

اومیدوارم با فلای امارات به توافق نرسن من خیلی دوست دارم دوباره تی شرت o2 رو بپوشم.......

فالکائو هم که 60 میلیون میشه 2تا مهاجم توپ در حد انپرسی گرفت(یورنته و کاوانی).......

Morteza Bauer در 19/7/1391 | 11:30 گفت:

خرید نداریم.هنر کنن قرارداد ولکات رو تمدید کنن.
فقط فیفا

Hossein.A در 19/7/1391 | 11:05 گفت:

فیفا قابل تحمل تره ولی هردوشون مزخرفن....

حسین در 19/7/1391 | 10:55 گفت:

فالکائو خیلی خوبه ولی 60 میلیون یورو دیگه خیلی زیاده.ضمن اینکه هنوز زوده تا بعنوان یه ستاره تاپ شناخته بشه.حداقل دو فصل دیگه باید همینجوری بمونه تا اونوقت به این قیمت برسه.

در مورد عکس فیفا و pes...هیچکدوم طبیعی نبود.عکس فیفا رو که اگر کسی رونالدو رو نشناسه ببینه احتمالا فکر میکنه داره به قهرمان فوق سنگین وزنه برداری جهان نگاه میکنه!!!

ArSeNaL در 19/7/1391 | 10:52 گفت:

مرسی
فقط فیفا

بهنود بهروز وزیری در 19/7/1391 | 10:37 گفت:

just fifa

علی قاسمی در 19/7/1391 | 10:37 گفت:

خیلی جالبه اول فک کردم راستیه تو بازی کامپیوتریه ودومی عکس واقعیه !!!!!! بعدش زیرشو خوندم

در ضمن ما بازیکنی نمیخریم

Novin در 19/7/1391 | 10:30 گفت:

فقط فیفا

Novin در 19/7/1391 | 10:29 گفت:

فقط فیفا