400 مین گل تیری آنری + خرید بازیکن چارلتون

نویسنده: بهنود بهروز وزیری

وبلاگ من
نویسنده: بهنود بهروز وزیری
21 سالمه از وقتی که سوم راهنمایی بودم طرفدارش شدم(عاشقش شدم) از اون اول چشمم تیری انری اسطوره ی انگلیس و جهان شدم . هنوز فک میکنم یکی از بهترین تموم کننده ها بوده با بازیکنای الانم که مقایسه میکنم هنوزم جز بهتریناست با ارزوی موفقیت برای ارسنال و ثبت رکوردای دست نیافتنی
کل بازدید: 29,073 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

400 مین گل تیری آنری + خرید بازیکن چارلتون

تی تی 400 مین گل دوران حرفه ایشو زد
این اسطوره بی تکرار  توانست 400 گلشو در تیم نیویورک رد بولز بزنه 

اما امار این 400 گل :

41 گل برای نیویورک رد بولز
51 گل برای تیم ملی فرانسه
49 گل برای بارسلونا
226 برای آرسنال
3 برای یوونتوس
28 برای موناکو

که البته خوشحالیش بعد این گل منحصر به زوجه ( من به شخصه عاشق این خوشحالیاشم)

اینم لینک گل حجمش 10 مگ بیشتر نیست که خدمت توپچیای گلم

http://www.4shared.com/video/LRv4W27X/_Video__Arsenal_legend_Thierry.html


خود تی تی تا اینجای فصل 9 گل زده و 2 کارت زرد کرفته البته در MLS هفته 29 هستش و نیویورک رد بولز در صدر جدول کنفرانس شرق قرار داره.

و اما ریئس در کنفرانس مطبوعاتی قبل بازی مارسی اعلام کرده که برای صعود میجنگیم و برای صعود 10 امتیاز رو هدف قرار دادیم و گفته که این گروه سختترین گروه چون هر 4 تیم شانس صعود دارن. و گفته که برای ما بازی داخل و خارح خونه معنی نداره و ما میریم با 3 امتیاز (خداکنه امشب ببریم اونا هم مساوی کنن)

در نهایت صحبتهایی خوندم که میگه آرسنال بازیکن 19 ساله نیجریه ای تیم چارلتون که 10 ساله توی این تیم بوده در ازای دو وعده غذای گرم به خدمت گرفته اسم  این بازیکن Kid Semi Ajayi هست که من خودم چیزی پیدا نکردم ازش

و در نهایت این عکس بازی منتخب MLS با رم در پیش فصل که توتی و تی تی  با هم عکس انداختن


واینم محض خاطره 

 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهناز پرتوی در 30/6/1392 | 15:46 گفت:

واقعا کی به جز تی تی اینطوری شادی میکنه؟

مهناز پرتوی در 30/6/1392 | 15:45 گفت:

عالی بود مرسی...

محمود دانسکین در 28/6/1392 | 16:25 گفت:

منم اولین بار با این pes خیلی حرفه ای بازی کردم .یاد اون سالها با آنری بخیر امیدوارم یه روز توی یکی از قسمتهای آرسنال مثلا آکادمی مشغول فعالیت بشه ولی یه سوال همیشه تو ذهنم میمونه " جرا رفتی؟"

بهنود بهروز وزیری در 28/6/1392 | 09:19 گفت:

توپچی جنوب:
عاااالي بود پسر حال كردم با اون تيكه هايي كه خودت اضاف كردي
منحصر به زوج و وعده غذايي گرم
من عاااااااشق تي تي هستم اميدوارم برگرده به تيم ،شايد اين ژانويه بياد.
اين مدل خوشحالياش رو من تو آرسنال يادمه مخصوصا بعد از ضربه آزاد كه كل ميزد بي حركت واي ميستاد و به گونه اي كه انگار چيزي نشده و از بقيه ميپرسيد چيزي شده
=============================
فدات
منم دیونشم

توپچی جنوب در 28/6/1392 | 02:50 گفت:

عاااالي بود پسر حال كردم با اون تيكه هايي كه خودت اضاف كردي
منحصر به زوج و وعده غذايي گرم
من عاااااااشق تي تي هستم اميدوارم برگرده به تيم ،شايد اين ژانويه بياد.
اين مدل خوشحالياش رو من تو آرسنال يادمه مخصوصا بعد از ضربه آزاد كه كل ميزد بي حركت واي ميستاد و به گونه اي كه انگار چيزي نشده و از بقيه ميپرسيد چيزي شده

توپچی جنوب در 28/6/1392 | 02:44 گفت:

عاااالي بود پسر حال كردم با اون تيكه هايي كه خودت اضاف كردي
منحصر به زوج و وعده غذايي گرم
من عاااااااشق تي تي هستم اميدوارم برگرده به تيم ،شايد اين ژانويه بياد.
اين مدل خوشحالياش رو من تو آرسنال يادمه مخصوصا بعد از ضربه آزاد كه كل ميزد بي حركت واي ميستاد و به گونه اي كه انگار چيزي نشده و از بقيه ميپرسيد چيزي شد

علیرضا در 27/6/1392 | 21:36 گفت:

آنری عاشقتم

sepehr najafian در 27/6/1392 | 17:14 گفت:

اساطیر.آنری و توتی

حسین در 27/6/1392 | 17:01 گفت:

سلام من هرچی گشتم پیداش نکردم.

reza در 27/6/1392 | 16:45 گفت:

بعضی استوره ها مرگ ندارن مثل هانری و توتی

علی در 27/6/1392 | 15:03 گفت:

ایشالاااااااااااا
لایک

بهزاد کاویانی در 27/6/1392 | 14:04 گفت:

اسطوره و دیگر هیچ.

حسن ویلشر در 27/6/1392 | 13:57 گفت:

اسطوره ای تکرار نشدنی...بهترین بازیکن تاریخ جزیره

nima در 27/6/1392 | 13:28 گفت:

به احتمال زیاد نیم فصل برمیگرده...!
خیلی دوسش دارم!

سالار لاری در 27/6/1392 | 13:13 گفت:

خدا کنه نیم فصل برگرده ما هم قهرمان بشیم تا تی تی با قهرمانی آرسنال از فوتبال خداحافظی کنه

tofigh در 27/6/1392 | 13:09 گفت:

کاشکی برگرده حتی اگه سر نیمکت بشینه بازم روحیه هست..

بهنود بهروز وزیری در 27/6/1392 | 12:47 گفت:

منم خیلی میخواد برگرده و سالهای سال به خوبی خوشی با آرسنالیای زندگی کنه

محسن عاشوری در 27/6/1392 | 12:43 گفت:

خیلیا دلشون میخواد هانری برگرده .. خیلی با شخصیته واقعا ..

سینا در 27/6/1392 | 12:00 گفت:

من اولین PES ای که بازی کردم این بود یادش بخیر از اینا که گزارش فارسی داشت گرفته بودم