پخش آرسنال ردینگ زنده شبکه ورزش+لغو

نویسنده: amir

وبلاگ من
نویسنده: amir
عکس آواترو حال کنید کارلوس کیروش آرسن ونگر
کل بازدید: 66,025 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پخش آرسنال ردینگ زنده شبکه ورزش+لغو

ردینگ آرسنال سه شنبه 

زنده از شبکه ورزش 

نمیدونم چی بگم از خوشحالی 

به امید صعود و قهرمانی

زمان بازی تغییر کرد 23:05                                          


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 8/8/1391 | 19:46 گفت:

علی جان مشکل از نوع setup box هستش-مدلش HD هست؟
اسمش چیه؟

::Mostafa:: در 7/8/1391 | 09:03 گفت:

آقا رضاشاماخ شما اسكاي رو چطور باز ميكني؟

::Mostafa:: در 7/8/1391 | 09:02 گفت:

ما كه اصلا شبكه هاي ديجيتال نداريم
از
Al Jazeera Sport +3
Al Jazeera Sport +5
Al Jazeera Sport HD2
نگاه ميكنم

محمود در 6/8/1391 | 23:22 گفت:

به آقای شرافتیان بگم که ما قبلاً به خاطر ضعف امواج، مجبور بودیم آنتن رو روی پشت بوم نصب کنیم و وقتی طوفان میومد برای ما هم این مشکلات پیش میومد ولی چند وقتیه که هم ما از آنتن بهتری استفاده می‌کنیم هم امواج قوی‌تر شده و یه فرکانس جدید هم می‌گیریم. از اون موقع تونستیم حتی با نصب آنتن توی یه قسمت محفوظ بالکن که طوفان بهش اثر نمی‌کنه تصاویر دیجیتال رو با کیفیت خوبی دریافت کنیم.

شایان در 6/8/1391 | 22:24 گفت:

رضا اسکای اسپورتس سه بعدی بگیری که دیگه آخرته!!البته چشم رو اذیت میکنه!من توصیه میکنم صبر کنی6ماهی یک بازی از همین ماهواره اسلامی پخش کنن،ببین!‏

شایان در 6/8/1391 | 22:20 گفت:

آقا من چی بگم؟چند شب پیش با هزار زحمت تونستیم آنتن رو درست کنیم،شبکه ورزش اومد!‏ دیشب باد و طوفان زد از هستی و نیستی بردش!آنتن به12تیکه خرد شد!!‏ داغونما!‏ هاها!‏

توپچی جنوب در 6/8/1391 | 19:54 گفت:

امیر جون حالا تو تخمه بگیر با هندونه و قهوه بشین پای تی وی یهو میبینی که دارن یه بازی تکراری مال سال دقیانوس پخش میکنن

بهزاد کاویانی در 6/8/1391 | 17:10 گفت:

خیلی مسخرست بازیه امروزو صدا و سیما پخش نمیکنه فردا 2 تا بازی نشون میده که فقط یکیش مهمه

maryam در 6/8/1391 | 16:48 گفت:

بچه ها راه فردا نشون نمیده؟! کارمون به جایی رسیده دل به افغانا بستیم!! :دی

رضاشاماخ چوک بندر در 6/8/1391 | 16:21 گفت:

ماکه بازی روازskysport.باکیفیت اچ دی میبینیم.الانم دارم بازی استون ویلانورویچ میبینم.ساعت 5:30هم آرسنال کوئینزپارک میذاره.(علی ارشدی)

فرزین سلامي در 6/8/1391 | 15:33 گفت:

دستت درد نكنه خبر خوبي بود

محمود در 6/8/1391 | 15:06 گفت:

ممنون آقا امیر بابت اطلاع رسانی
اما علی آقا برای این که قطعی تصاویر دیجیتال کمتر بشه باید اول آنتن رو جوری تنظیم کنید که بتونه تصاویر آنالوگ رو خوب بگیره چون این جوری کیفیت و قدرت امواج دیجیتال هم بیشتر می‌شه. البته بعضی مناطق آنتنش ضعیفه و شاید لازم باشه از آنتن قوی‌تری استفاده کنید. ولی شاید تو منطقه‌ی شما امواج این‌قدر ضعیف باشه که باز هم قطع و وصل بشه.

masoud mahmudpur در 6/8/1391 | 15:01 گفت:

ایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییول.

علی ارشدی در 6/8/1391 | 14:44 گفت:

حامد@ ساختمون بلند که چه عرض کنم همه در حد اندازه ی ساختمون خودمون هستن بلند تر نداریم آنتن هم رو بومه

parsa در 6/8/1391 | 14:41 گفت:

مرسی داداش
دمت گرم خبر خوبی بود

حامد نوری در 6/8/1391 | 14:08 گفت:

علی بعض از مناطق مشهد گیرنده ها بد میگره ، اگه جایی هستی که ساختمون بلند داره باید آنتن رو بالای پشت بوم ببری بعد دوباره سرچ کنی شاید بگیره!!!

بهزاد کاویانی در 6/8/1391 | 14:06 گفت:

شاید آنتن رو باید یه کم تکون بدی

sepehr najafian در 6/8/1391 | 13:46 گفت:

احتمالا گلبارون ميشن

سید محمد رضا در 6/8/1391 | 13:42 گفت:

نمیدونم چی بگم از خوشحالی
-------------------------
امیر جان یعنی تا این حد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ولی دمت گرم ، خبر خوبی بود!

سید محمد رضا در 6/8/1391 | 13:41 گفت:

به نظرتون اشکال از کجاس؟
-------------------------
چرا مسئولین جواب گو نیستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علی ارشدی در 6/8/1391 | 12:54 گفت:

برو بیمیر (این چرا شکلک زبون در آوردن نداره)

مصطفی کاظمی در 6/8/1391 | 12:41 گفت:

علی : اشکال از بسیجی بودن توئه!!

علی ارشدی در 6/8/1391 | 12:40 گفت:

آقا تلوزیون ما گیرنده داخلی دیجیتال داره [ماهواره هم نداریم] ولی بعضی شبکه های دیجیتالو نمی گیره مخصوصا شبا

من جمله شبکه ورزش

به نظرتون اشکال از کجاس؟