بازی منتخب خوزستان و آرسنال1354

نویسنده: amir

وبلاگ من
نویسنده: amir
عکس آواترو حال کنید کارلوس کیروش آرسن ونگر
کل بازدید: 65,780 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بازی منتخب خوزستان و آرسنال1354

بازی منتخب خوزستان و آرسنال در سال 1354                                                                                

                                                                                                                                   
                                                                                                                                   
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamid saadi در 26/8/1391 | 17:33 گفت:

تیمور جان مسئله علاقه یا یه چیز بدست آوردنی نیست. یک چیز ذاتیه.چیزیه که توی خونمه.با تمام وجودم احساسش میکنم.
همیشه وقتی اسم خوزستان به میون میاد تپش قلبم هزار برابر میشه

محمد مهدی در 26/8/1391 | 14:27 گفت:

منم خوزستانیم. بهبهانیم

تیمور احمدی در 26/8/1391 | 14:21 گفت:

حمید جان درسته خوزستان زادگاهته ولی بالاتر از همه چیز ایرانه داداشه

hamid saadi در 26/8/1391 | 10:39 گفت:

عشق من خوزستان.هیچ چیزی برای من بالاتر از خوزستان نیست حتی آرسنال.حتی آرسنال.
من یک خوزستانی دوآتیشه هستم و خاک پای همه خوزستانی ها هستم

Bijan در 26/8/1391 | 09:58 گفت:

آبادان
برزیلته


hamidarsenal در 26/8/1391 | 00:16 گفت:

یادمه اومدن تختی؛دم دو تاشون گرم

حمید pires در 25/8/1391 | 22:05 گفت:

مرسی میلاد جان. واقعا با روابطی که الان با بیرون داریم این عکسا جای افسوس داره.

amin در 25/8/1391 | 22:04 گفت:

عکست لود نمیشهمنم مال جنوبم ولی مال بندرعباس

میلاد آرشام در 25/8/1391 | 20:48 گفت:

ناراحت چی بشم؟

علی قاسمی در 25/8/1391 | 20:11 گفت:

میلاد جون ناراحت نشو خودتم میدونی شوخی کردم.... تو اون دوران بودی خودت یادت نمیاد

آبادانیا باغیرت هستن و این رو نشون دادن همیشه

میلاد آرشام در 25/8/1391 | 18:45 گفت:

علی زبون بخاطر اون توضیحات نبود... بخاطر کامنت اولم بود...

بعدشم وقتی سن من نمیخوره باید از گوگل سرچ کنم

علی قاسمی در 25/8/1391 | 18:23 گفت:

ونگر رو شوخی کردم

علی قاسمی در 25/8/1391 | 18:23 گفت:

میلاد جون زبون در نیار خیلی هنر نکردی

این علس رو یه سرچ تو گوگل کن همه خبر ها در این مورد میاد که کپی کردی


من اون بازی رو یادمه

نزدیک به پیروزی انقلاب بود و این بازیکن ها برای منتخب خوزستان بازی میکردند :

نواصرزاده ،دیامی ، بابادی امید دبیری، ضیاغم،سلیمان زاده ، محمد صفری گلابوند،حسن فهیمی مقدم، بهزاد عظیمی یانچشمه،فرهاد زنگنه ، علیرضا غبیشاوی، امید شیرعلی،سلیمان زاده ،ابوالفضل بارانی،سیدحسن ساجدی ، گلابیان، نوروزی و سلیمان زاده


تو اون دوران تازه ونگر میخواست دنیا بیاد

میلاد آرشام در 25/8/1391 | 17:59 گفت:

عاغا دقت کردین حرف اول و چهارم آبادان و آرسنال یکیه؟

میلاد آرشام در 25/8/1391 | 17:48 گفت:

میلاد آرشام در 25/8/1391 | 17:47 گفت:

این عکس مربوط به سال 1354 و بازی جوانان خوزستان با آرسنال انگلیس است.در این عکس به ترتیب نواصرزاده ،بابادی و سلیمان زاده دیده می شوند.نواصر زاده در مورد این عکس می گوید:«سال 54 بود.در آن سال جامی با حضور منتخب جوانان خوزستان،کره جنوبی،عراق،لهستان و البته آرسنال به میزبانی ایران برگزار شد.بایدبگویم که انگلیسی ها با تیمی منتخب و با نام باشگاه آرسنال(بیشتر آنها بازیکنان باشگاه آرسنال بودند) به ایران آمدند.در آن مسابقات که من کاپیتان بودم تیم منتخب خوزستان قهرمان شد.»

میلاد آرشام در 25/8/1391 | 17:44 گفت:

آقا من آبادانی ام... زنده باد آبادان و آرسنال

خیلیم دلتون بسوزه که با تیمهای استان شما بازی نکرن ...

پارسال حتی فونیکه سی هم توو لیست استعدادیابای آرسنال بود

masoud mahmudpur در 25/8/1391 | 16:57 گفت:

جلل خالق

محمد مهدی در 25/8/1391 | 16:48 گفت:

من جنوبی نیستم ولی جنوبی هارو دوست دارم

amir در 25/8/1391 | 16:37 گفت:

من جنوبی نیستم ولی جنوبی هارو دوست دارم
زنده باد آبادان کل جهان

توپچی جنوب در 25/8/1391 | 16:33 گفت:

امیر بچه کجای عامو؟؟؟؟

رضاشاماخ چوک بندر در 25/8/1391 | 16:23 گفت:

این بازی رومن یادمه اونموقع من 18سالم بود

sepehr najafian در 25/8/1391 | 16:12 گفت:

منتخب چند چند برد؟
آبودانه ديگه

محمد مهدی در 25/8/1391 | 16:11 گفت:

عمرا این راست باشه