نامزدهاي خط دفاعي منتخب سال 2012+کمک میلیون دلاری

نویسنده: amir

وبلاگ من
نویسنده: amir
عکس آواترو حال کنید کارلوس کیروش آرسن ونگر
کل بازدید: 66,027 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نامزدهاي خط دفاعي منتخب سال 2012+کمک میلیون دلاری

جوردي آلبا (اسپانيا-بارسا) گرت بيل (ولز-تاتنهام) جورجيو کيه ليني (ايتاليا-يوونتوس) اشلي کول (انگليس-چلسي) دني آلوس (برزيل- بارسا) داويد لوئيس (برزيل، چلسي) پاتريس اورا (فرانس- منچستريونايتد) ريو فرديناند (انگليس، منچستريونايتد) متس هوملس (آلمان- بوروسيا دورتموند) برانيسلاو ايوانوويچ (صربستان- چلسي) ونسان کمپاني (بلژيک- منچسترسيتي) فيليپ لام (آلمان- بايرن مونيخ) مارسلو (برزيل، رئال مادريد) خاوير ماسچرانو (آرژانتين-بارسا) په په  (پرتغال- رئال مادريد) جرارد پيکه (اسپانيا-بارسلونا) کارلس پويول (اسپانيا- بارسلونا) سرخيو راموس (اسپانيا-رئال مادريد) جان تري (انگليس-چلسي) تياگو سيلوا (برزيل- پاري سن ژرمن)

جالبش این جاست 1 نماینده ام نداریم 
------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------

ستاره پرتغالي رئال مادريد با فروش کفش طلايش به کودکان غزه کمک چندين ميليون دلاري کرد.


اين اولين باري نيست که رونالدو در کارهاي خيرخواهانه شرکت مي‌کند. وي سال گذشته اکثر کفش‌هاي ورزشي خود را در حراجي باشگاه به مزايده گذاشت تا به مدارس غزه کمک کند.

در کل فقط رونالدو مسی باید بره جلو بوق بزنه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

تیمور احمدی در 3/9/1391 | 11:28 گفت:

به جز بخش اول خبر که نشون میده ارسنال در بین این مدافع ها هیچ نامزدی نداره بخش دوم هیچ ربطی به ارسنال نداره و کاملا میشه فهمید به خاطر علاقه ی خودت به رونالدو و رئال این خبر رو گذاشتی

من هم کریس رونالدو رو دوست دارم ولی این خبر هیچ ربطی به ارسنال نداره

یه چیز هم بهت بگم گول این چیز ها رو نخور این ها فقط سیاست بازیکن هاست وگرنه اون ها با اسراییل هیچ مشکلی ندارن و با سران اونها هم عکس میندازن

از همه ی دوستان هم میخوام خبر های مربوط به ارسنال رو بزارن یا اگه هم خبر غیر ارسنالی بود کل لیگ ها رو پوشش بده مثله پست فرهاد رهبری

حمید pires در 3/9/1391 | 09:22 گفت:

مرسی.
در مورد رونالدو و مسی تبادل نظر زیاد شده ولی چیزایی که تو زمین از این دو دیدیم نشون میده مسی انسانی اجتماعی و نوعدوسته (اینو میشه موقعی که هم تیمیاش گل میزنن و خوشحالی میکنه و پاس گل های فراوونش فهمید) اما رونالدو حاضر تیمش جام نگیره ولی عناوین شخصی به اون برسه.
وقتی مسی بازی میکنه فکر میکنم یک بچه پیش دبستانی داره با دوستاش توپ بازی میکنه و لذت میبره ولی رونالدو اونقدر خودشو بزرگ میبینه که تو موقعیتای دو به تک با دروازبان حریف اگه هم تیمیش گل بزنه و به اون پاس نده رنگ رخسارش سر درونشو لو میده.
مطمئنم اخلاقیات رونالدو رو فرگوسن شکل داده چون تو سنی به تیمش رفت که غرور جوونیش در حال تکمیل شدن بود.
اینجاست که فرق انسان با انسان نما هویدا میشه اون سالی که هانری رونالدو و زیدان نامزد مرد سال فوتبال دنیا بودن (فکر کنم سال 82 یا همون 2003)و رونالدو برزیلی در کمال بی عدالتی این افتخار رو نصیبش کردن هانری مثل اینکه برادر تنیش به این عنوان رسیده واقعا خوشحال شد و تشویقش کرد ولی رونالدو پرتغالی در همین مراسم و وضعیتی مشابه با پوزخند و تکان دادن سر خودشو منفور جلوه میده.

sepehr najafian در 3/9/1391 | 01:41 گفت:

طبيعيه که هيچ مدافعي تو ليست نداريم

فرهاد در 2/9/1391 | 23:31 گفت:

http://www.canalplus.pl/sport/liga-angielska
به پخش بازی آرسنال رای بدین.مرسی

Farhad Rahbari در 2/9/1391 | 22:38 گفت:

Why