داوید ویا؟آرسنال؟ باورت نمیشه بیاتوببین

نویسنده: amir

وبلاگ من
نویسنده: amir
عکس آواترو حال کنید کارلوس کیروش آرسن ونگر
کل بازدید: 65,771 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

داوید ویا؟آرسنال؟ باورت نمیشه بیاتوببین

داوید ویا درلباس آرسنال 
عکس از الیویه جیرو در صفحه اجتمایی

خدارو چه دیدی؟شاید اومد
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 10/10/1391 | 12:51 گفت:

بنازم به فتوشاپ!!!!!!

محمد يزداني در 10/10/1391 | 08:32 گفت:

ما تو ژانویه باید دنبال بازیکنای متعلقه بگردیم که تیمشون داره اخراجش میکنه یا آخرین فصل قراردادشونه و قصد تمدید هم ندارن.

farhad bj در 9/10/1391 | 19:57 گفت:

bazikone 31 sale kotah modat be dard mikhoree

nima در 9/10/1391 | 18:24 گفت:

آقا یکی هم از مسی درست کنین،خودش رو که عمرا ببینیم تو تیم لااقل ببینیم لباس آرسنال بهش میاد یا نه؟!؟

mohsen در 9/10/1391 | 18:09 گفت:

یه همچین چیزایی واسه ام ویلا هم بود!

Ali در 9/10/1391 | 18:01 گفت:

حالا یه عکس گذاشت نبتید بزنین تو پرش که.مرسیییییی خوب بود با احترام به همه

amir در 9/10/1391 | 17:51 گفت:

آره . اسپمه بلاگ نیس که . بفرس دیوار !
____________________________________________

از تو که بهترم بلاگ برای گزارش میزنی خودت گزارش نمیکنی بقیه باید برای بازدید تو گزارش کنن(

حاکم 26 در 9/10/1391 | 16:53 گفت:

آره . اسپمه بلاگ نیس که . بفرس دیوار !

مهران کاظمی در 9/10/1391 | 16:08 گفت:

این عکس پودولسکی هست که فقط کله هاشون عوض شده اونم خیلی حرفی، بابا اونجا اروپاست از این کارا خیلی کم می کنن

ehsan zoola در 9/10/1391 | 16:07 گفت:

1 2 3 >>>>>>>>> خشونه


amir در 9/10/1391 | 15:54 گفت:

داداش داره میگه که جیرود گذاشته . اونم الکی این کار رو نمی کنه که خودشو ببره زیر سوال
_________________________________________________________

والا

محمد مهدی در 9/10/1391 | 15:54 گفت:

داداش فک کنم همه با پاک شدن این پست موافق باشیم. بیخیال بابا سره کار گذاشتی مارو؟؟؟ پاک کنی بهتره

amir در 9/10/1391 | 15:54 گفت:

داداش داره میگه که جیرود گذاشته . اونم الکی این کار رو نمی کنه که خودشو ببره زیر سوال
_________________________________________________________

والا

reza در 9/10/1391 | 15:45 گفت:

داداش داره میگه که جیرود گذاشته . اونم الکی این کار رو نمی کنه که خودشو ببره زیر سوال

jafar در 9/10/1391 | 15:17 گفت:

فتوشاپ چیز باحالی هست مگه نه؟

Ali heidari در 9/10/1391 | 14:48 گفت:

مسخره است دیگه بابا عکس امویلا هم من دارم این دیگه لوس شده

هادی در 9/10/1391 | 14:17 گفت:

من واقعا احساسات شما دوستان توپچی می بینم به وجد می آم
واقعا که آرسنال به طرفدارای مثل ما نیاز داره آخه هیچ ک...خلی 8 سال به پای یه تیم نمی شینه تازه روزی چندین ساعت وقت بذاره تو رویاهاشم دنبال بازیکن واسه ژانویه تیم باشه

حاکم 26 در 9/10/1391 | 14:04 گفت:

دوستان مدیا واچ رو بخونن!

ali در 9/10/1391 | 13:56 گفت:

منم عکس ماریو گوتزه رو دارم پس راست ؟
بابا اینا همش دروغه

parsa .R در 9/10/1391 | 13:55 گفت:

اره مصطفی راست میگی دقیقا همین عکس فقط صورتشو برعکس کردن چقد بیکارن ولی اگه بیاد من یکی که خیلی خوشحال میشم خیلی بازیکن باهوشیه .تازه تو فیفا 12 هم وقتی که rtرو بگیری بشوتی جزع بهترین شوت کات دار زناس.تو بازی واقعی هم خدایی همینطوره

Vishka در 9/10/1391 | 13:42 گفت:


کلا بیاد هم قبولش ندارم
یه زمانی بزرگ بود

::Mostafa:: در 9/10/1391 | 13:38 گفت:

فك كنم كله ي همينو چسبوندن واسه اين عكس (:

http://arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=74&PostID=5705

حمید پیرنیا در 9/10/1391 | 13:29 گفت:

عزیزم این عکسارو هوادارا گذاشتن شما باور نکن