نظرات یه مشت بارسایی+گاومون2قلو زائید

نویسنده: amir

وبلاگ من
نویسنده: amir
عکس آواترو حال کنید کارلوس کیروش آرسن ونگر
کل بازدید: 66,040 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نظرات یه مشت بارسایی+گاومون2قلو زائید

سلام

اين همه بايرن بايرن ميكردن اين بود بايرن...
خدا وكيلي هر سه تا گلش رو اشتباه فاحش ارسنالي ها بود وگرنه اونا در حده ارسنال هم نبودن...
ما از آرسنال ميتونيم يك دو تا بازيكن مثل ويلشر رو جذب كنيم كه واقعا شخصيت بازيش به بارسلونا ميخوره چون نزديك ترين تيمي كه سبكش به بارسلونا ميخوره تا حدودي آرسناله.....
البته ما تو لاماسيا ذخيره هاي خوبي داريم... 

2-تو بازی دیشب آرسنال-بایرن این جک ویلشر فوق العاده بود.فقط 21 سالشه که اینقدر عالیه و حدود 1 سال و نیم مصدوم بوده.تعصبش به تیم هم عالیه.
حیفه این بازیکن تو بارسا نباشه.فوق العاده ست.بقول دنی اگه دست من بود، این بازیکن رو به بارسا میاوردم.
با وجود هافبکهای زیادی که داریم اومدنش به بارسا تو آینده خیلی سخته(بعیده) ولی خدا کنه حداقل به رئال نره. 4-اگه بحث قد بلندی نباشه
ولکاتم هست 4 سالم ار ناباس جوونتره
هم سرعت داره هم خوب دریبل میزنه ولی یکم خود خواه 
 
آره اینام بدشون نمیاد چندتا بازیکن از ما بگیرن
فک کنم تا حالا 7 تا گرفتن چند وقت پیش هم ورما یه عکس با پویول گرفته بوود
اینم خیلی دووم بیاره 1.5 _2 سال دیگه
____________________________________________________________

3-یه شایعه جدیدی که در مورد بارسا شنیده میشه انتقال مارکو وراتی هافبک جوان و آینده دار پاریسن ژرمن به بارساست.

خیلی از تیم ها به دنبال خرید این بازیکن آینده دار ایتالیایی هستن.

گفته میشه بارسا حاضره برای انتقالش، سانگ رو هم وارد مذاکره کنه.

برای مشاهده تصویر در اندازه واقعی کلیک کنید


در ضمن فرمایلن هم به گزینه های بارسا برای خرید مدافع وسط اضافه شده ولی اولویت همچنان با متس هوملسه.

برای مشاهده تصویر در اندازه واقعی کلیک کنید
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

javad در 23/12/1391 | 22:17 گفت:

فرما؟؟؟؟؟ عمرا من شاه رگمو میدم اگه بره

مهدی باقری در 23/12/1391 | 21:44 گفت:

گوه خوردن بی شعور های پفیوز ک...تو ک. مادرشون کثافت های لجن حالم به هم میخوره ازهمه ی این لجن ها دلم می خواد بزنم چند تا بارسایی جر بدم گوه تو حلق این بی شعور ها

♥Arsenal♥ در 23/12/1391 | 16:10 گفت:

دم نیانگ گرم ، دیشب خدایی حال کردم با بارسا چنان آبرویی از این میلانی ها برد که نگـــــــو...

همه میلانی ها بطور قاطع میگفتن که حذف میکنند بارسا رو

عجب شبی بود دیشب حذف میلان با چاشنی تحقیر....... از میلان بدم میاد.

ehsan zoola در 23/12/1391 | 15:05 گفت:

اون بی شعور نیانگ اگه دیشب اون تک به تک رو گل کرده بود الان بارسایی ها جیکشون در نیومد و برا ما نطق نمیکردن

توپچی جنوب در 23/12/1391 | 14:35 گفت:

نچ,فکر نکنم دیگه بازیکنی که ونگر بخوادش از تیم جدا بشه.
اوضاع دیگه بهتر شده بچه ها لطفا درک کنید و باور کنید.
دیگه آرسنال مثل 4 تا5 سال پیش نیست که بخواد بازیکنانش رو بفروشه.

♥Arsenal♥ در 23/12/1391 | 13:52 گفت:

بیاید این ورمائلن رو بخرید بخدا تازه کاپیتان هم هست.......

فصل بعد بازوبند میدیم به بدتر بودD:


اصلا از ورما خوشم نمیاد تــــــــــــــر میزنه تو بازیا همیشه ، همیشه ها البته اولای فصل خوب بود انصافا

tofigh در 23/12/1391 | 13:03 گفت:

امیدوارم جوری حذف بشن که دیگه فکر بازیکنا آرسنال رو از یاد ببرن..خدایا قبل اینکه بمیرم خاریه بارسا رو نشونم بده هرچند مورینیو خار خارشون کرد..

محمد مهدی در 23/12/1391 | 11:44 گفت:

الان جوی در تیم حاکم شده که رفتن یه بازیکن به بارسلون مساوی میشه سیل عظیمی از اعتراظات پس این انتقال خیلی بعیده.
سران پاریس هم شده ورزشگاه رو بزنن به اسم وراتی نمیزارن بره.