اظهار نظر فنی فرگوسن

نویسنده: amir

وبلاگ من
نویسنده: amir
عکس آواترو حال کنید کارلوس کیروش آرسن ونگر
کل بازدید: 65,990 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اظهار نظر فنی فرگوسن

به گزارش سایت ساکر وی سرالكس فرگوسن به حمایت از مهاجم 24 میلیون یورویی تیمش برخواست و گفت ما بدون این كه با شرایطش آشنا باشیم فشار زیادی به او آوردیم. بازیكن جوان هلندی كه سال گذشته جایزه بهترین بازیكن سال را از آن خود كرد در تابستان با قراردادی 24 میلیون یورویی به منچستر یونایتد آمد. این بازیكن 29 ساله شروعی انفجاری در منچستر یونایتد داشت و در 31 حضورش برای این تیم 23 گل به ثمر رساند. با همه ی این اوصاف رابین فن پرسی از ماه فوریه و برد مقابل اورتون تا به حال گلزنی نكرده و سرالكس فرگوسن در مصاحبه با مجله ی باشگاه منچستر یونایتد گفت : ما هنوز اشراف كامل بر ابعاد بازی رابین فن پرسی پیدا نكردیم و در این فصل بدون شك فشار بسیار زیادی بر این بازیكن وارد شد . من فكر نمی كنم او در تمام دورانش در آرسنال فصلی به این سختی و فشردگی گذرانده باشد. بازی های سخت و حساس زیادی انجام شد و فن پرسی یك بازیكن كلیدی بود.به خاطرهمین سعی می كنم بیشتر به او استراحت بدهم.

دلم میخواد خفش کنم پیرمرد خرفتو

باید قبول کنیم اگه فصل پیش نبود سوم نمیشدیم لطفا فحاشی نکنید!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی قاسمی در 17/1/1392 | 11:07 گفت:

حرفش معمولی بود با توجه به هفته هایی که گل نزده و هیچ کس هم منکر تاثیر ون پرسی توی قهرمانی احتمالی ون پرسی نمیشه

Mohammad hadi در 16/1/1392 | 17:14 گفت:

اینم فکر خوبیه

nima در 16/1/1392 | 14:53 گفت:

خب هر غلطی میخواد با اون عوضی بکنه به ما چه اصلا،بی خودی حرص بخوریم!!!اصلا اینقد بهش استراحت بده تا بمیره!!!

Mohammad hadi در 16/1/1392 | 12:39 گفت:

واقعا عمرا اگه بدون ونپرسی قهرمان می شد ونپرسی بازی با من سیتی دقیقه ی نود گل زد
وابازی با نیو کاسل دقیقه نود گل زد
کلا ون پرسی تو اکثر بازیا یا منمچستر رو از باخت نجات داد یل باعث برد منچستر شد

Morteza Bauer در 16/1/1392 | 12:23 گفت:

فن پرسی نبود عمرا منچستر اول بود.

محمد در 16/1/1392 | 11:02 گفت:

جفنشون برن به جهنم
مبلغ قرارداد هم 24 میلیون پوند بود نه یورو

محمد مهدی در 16/1/1392 | 08:16 گفت:

والا حرف فرگوسن راسته. دلیل عصبانیت شما رو نمیدونم

T.Vermaelen در 15/1/1392 | 23:57 گفت:

محکوميت توز به 250 ساعت کار اجباري

مهاجم آرژانتيني منچسترسيتي به خاطر تخلف رانندگي به 250 ساعت کار اجباري و محروميت شش ماهه از رانندگي محکوم شد.
[محکوميت توز به 250 ساعت کار اجباري]

دادگاهي در انگليس کارلوس توز، مهاجم منچسترسيتي را به خاطر تخلف رانندگي در ماه ژانويه گذشته به 250 ساعت کار اجباري در خدمات عمومي و شش ماه ممنوعيت از رانندگي محکوم کرد.اين دادگاه انگليسي همچنين توز را يک هزار پوند جريمه کرد.

به گزارش ايسنا،پيش از اين پليس اتومبيل توس را به خاطر رانندگي بدون گواهينامه توقيف کرد و او را از رانندگي منع کرد، اما مهاجم منچسترسيتي توجهي به ممنوعيت از رانندگي نکرد و دوباره پشت فرمان نشست.

توس به خاطر عدم تسلط به زبان انگليسي نتوانسته در امتحان رانندگي انگليس قبول شود.

جان لويس، مدير برنامه‌هاي توز در واکنش به محروميت شش ماهه او از رانندگي، گفت: آنچه که توز انجام داد بسيار خطرناک بود. خود او هم اين موضوع را قبول دارد. او در اين حکم خوش شانس بود، فکر نمي‌کنم که قاضي دادگاه حاضر شود، ممنوعيت او از رانندگي را با جريمه مالي عوض کند.

T.Vermaelen در 15/1/1392 | 23:56 گفت:

احداث نمازخانه براي بازيکنان مسلمان نيوکاسل

در پي درخواست سال گذشته مربي تيم نيوکاسل يونايتد انگليس، مسئولان اين باشگاه اتاقي را براي نمازخواندن بازيکنان مسلمان خود اختصاص دادند.
[احداث نمازخانه براي بازيکنان مسلمان نيوکاسل]

تيم نيوکاسل يونايتد که يکي از تيم هاي ليگ برتر انگليس است، اتاقي را در ورزشگاه اختصاصي خود براي نماز خواندن بازيکنان مسلمان خود اختصاص داده است.

به گزارش کرج رسا، روزنامه ديلي ميرور امروز پنجشنبه با اعلام اين خبر نوشت: هفت بازيکن نيوکاسل مسلمان هستند و قبلاً در اتاق هاي متفرقه ورزشگاه اختصاصي اين تيم (سان جيمز پارک) پيش از برگزاري مسابقات نماز مي خواندند. پايس سيسه، چک تيوته، حاتم بن عرفه، ماساديو حيدره، ماپو يانگا امبيوا، مهدي عَبيد و موسى سسوکو بازيکنان مسلمان تيم نيوکاسل يونايتد هستند.

اين روزنامه انگليسي افزود: "دِمبا با" مهاجم سابق نيوکاسل که اخيرا به باشگاه چلسي منتقل شد، "پيش نماز" ديگر بازيکنان مسلمان نيوکاسل بود.

به نوشته اين روزنامه، بازيکنان مسلمان نيوکاسل پيش از آغاز مسابقات هم براي پيروزي تيم خود نماز مي خوانند.

بنا بر اعلام مسؤولان باشگاه نيوکاسل، اين باشگاه بيشترين بازيکن مسلمان را در ميان تيم هاي ليگ برتر انگليس در اختيار دارد.

M o o r I در 15/1/1392 | 23:33 گفت:

با احسان کاملا موافقم

حالا ک قهرمانیشوم مسجل شده بهش بازی نمیده ولی ونگر ازین اخلاقا نداره

دقیقا بیگاری میکشه

♥Arsenal♥ در 15/1/1392 | 22:37 گفت:

100درصد


فصل پیش ویلشر هم نبود کلا فقط یه ون پرسی بود...!!!

فقط حیفم میاد از حالت اسطوره بودن به بازیکن در پیت بودن تغییر پیدا کرد...!

حتی نزد من یوتدیا هم محبوبیت نداره این بشر داداش من یونایتدیه من بیشتر از اون ازش خوشم میاد وقتی PES میزنیم

ehsan zoola در 15/1/1392 | 22:34 گفت:

پدر سگ حالا ک قهرمانی رو براش مسجل کرده بهش استراحت میده

این پیر خرفت از بازیکنان بیگاری میکشه

در ضمن گل در مقابل ساندرلند گل به خودی حساب شده و رابین هنزو 19 گله فک کنم 6 هفته گل نزده

حسن ویلشر در 15/1/1392 | 22:10 گفت:

سومی کجا بود؟میدونی رابین پارسال به تنهایی چند امتیاز واسه ارسنال کسب کرد.سوم که هیچ 13میشدیم...باور کنید اگه پارسال جک ویلشر و سانتی کاسورلا رابین رو تغذیه میکردن غوغا میکرد...دیگه بیخیال رفت که رفت از هانری که بزرگتر نبود اما...

سالار لاری در 15/1/1392 | 21:13 گفت:

نزد گل به خودی حساب شد

amir در 15/1/1392 | 21:09 گفت:

آره گل زد ولی اشکال از منبع)

Mohammad hadi در 15/1/1392 | 21:07 گفت:

ایشالا تا موقعی که پیش اون پیر سگه دیگه
گل نزنه. راستی ون پرسی توبازی اخر با ساندرلند
گل زد