رای گیری شبکه 3 برای پخش بازی های اروپایی

نویسنده: amir

وبلاگ من
نویسنده: amir
عکس آواترو حال کنید کارلوس کیروش آرسن ونگر
کل بازدید: 65,988 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

رای گیری شبکه 3 برای پخش بازی های اروپایی

سلام لطفا همه کلمه آرسنال رو به 20000345 sms کنید 
مجری برنامه گزارش ورزشی(احمدی)گفت اسم تیم مورد علاقه ای که دوست دارید بازیاشون از شبکه 3 پخش شه رو به این عدد sms کنید لطفا همه رای بدید
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

amir در 23/1/1392 | 10:07 گفت:

قربونتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

Enrique در 22/1/1392 | 17:19 گفت:

به جان عزیزم تا الان حد اقل30 اس ام اس با 30 خط مختلف (با این محتوا : 1_ آرسنال 2_آرسنال) واسه نظرسنجی شبکه 3 فرستادم... از 2 تا خط خودم گرفته تا خط های مامانم و بابام و دامادمون و زن داداشم و و آجیم و دایی و زن دایی و دوستان و ..... به تمام دوستان و GF های فوتبالی و غیر فوتبالی هم اس دادم که این متنو (1_ آرسنال 2_ آرسنال) رو ارسال کنید به 20000345 . ما دامادمون رئالی 2 آتیشه و آجیمم بارساییه و قبل از اینکه اونا نظر خودشونو ارسال کنن ، من پیش دستی کردم و با خطشون واسه آرسنال اس دادم. امروزم تو دانشگاه با خط چند تا از بچه ها اس دادم. هنوز هم هرکسی به تورم بخوره با خطش اس میدم ....

nima در 22/1/1392 | 17:17 گفت:

bache ha ham to facebook hamtoye gunertrust benvisid ino

علیرضا در 22/1/1392 | 12:35 گفت:

من که فرستادم

علیرضا در 22/1/1392 | 12:31 گفت:

من که فرستادم

ehsan zoola در 22/1/1392 | 00:57 گفت:

farzam:
احسان این مصاحبه رو کی کرده??امروز?? اگه اینجوریه خیلی خوبه من داشتم از صعود به جام جهانی ناامید میشدم
___________________________

آره فرضام مال امروزه

masoud mahmudpur در 21/1/1392 | 18:20 گفت:

با همه ی موبایل هایی که تو خونه بود رای دادم.مرسی.

Vishka در 21/1/1392 | 18:03 گفت:

ممنون بابت اطلاع رسانی

و راهنمایی های

علی قاسمی

farzam در 21/1/1392 | 16:44 گفت:

احسان این مصاحبه رو کی کرده??امروز?? اگه اینجوریه خیلی خوبه من داشتم از صعود به جام جهانی ناامید میشدم
______________________________________________________
چه جالب یه جور نوشتیم...!!!!!!!!!!!!!!!!
---------------------------------------------------
سید چه تفاهمی

ehsan zoola در 21/1/1392 | 13:29 گفت:

بنا به گزارش اسکای اسپرتس باشگاه فولهام امید زیادی دارد تا ستاره ملی پوش ایرانی خودرا در نبرد حساس مقابل آستون ویلا به همراه داشته باشد.

مارتین یول در این باره بسیار خوش بین است و احساس می کند که دژاگه در بازی روز شنبه در زمین استون ویلا می تواند برای فولهام مفید باشد. ملی پوش 26 ساله تیم ملی کشورمان پس از مصدومیت در مقابل QPR بازی مقابل نیوکسل را از دست داد ولی یول امیدوار است تا او را در دیدار بعدی تیمش در زمین ببیند.

سرمربی هلندی و سابق تاتنهام در این باره می گوید: "اشکان با پیچیدگی مچ پا روبرو شده بود ولی به حضور او در بازی مقابل ویلا خوش بین هستم."

فولهام در این بازی کار دشواری را در پیش خواهد داشت، زیرا ملادن پتریچ به علت مصدومیت همسترینگ در تمرینات تیم حاضر نخواهد بود.

سید حسین در 21/1/1392 | 13:25 گفت:

چه جالب یه جور نوشتیم..!!!!!!!!!!!!!!!!!

ehsan zoola در 21/1/1392 | 13:24 گفت:

میدونم جلوی QPR مصدوم شد ولی مارتین یول گفته بود فقط به با ی نیوکاسل نمیرسه و برا بازی بعد در دسترسه

من صحنشو دیدم زیاد جدی نبود مصدومیتش

سید حسین در 21/1/1392 | 13:20 گفت:

احسان جان کجایی کاری دژاگه دو سه ماه مصدوم شد

farzam در 21/1/1392 | 13:18 گفت:

احسان جان کجای کاری دژاگه که چلاق شد رفت

ehsan zoola در 21/1/1392 | 13:05 گفت:

برای بازی شنبه با نوریچ احتمالا شانسی نداشته باشیم

ولی خب ایدمن میزاره

ehsan zoola در 21/1/1392 | 13:03 گفت:

راستی احتمال اینکه بازی 2 هفته آیندمون با فولام رو بدلیل حضور دژاگه پخش کنن خیلی زیاد

بازی چهارشنبه هفته بعدم با اورتون هم بدلیل حساسیت بالا اگه فشار بیاریم پخش میکنن

ehsan zoola در 21/1/1392 | 13:02 گفت:

علی قاسمی:

علی جون من پایینم گفتم تو کار پنل ارسال و دریافت پیام کوتاه هستم ... اپراتور برنامه با یه کلیک روی گزینه حذف شماره های تکراری همشو حذف میکنه

اگرم چند بار بفرستیم ممکنه امار شماره های تکراری رو دربیارن و بگن ک تقلب شده و تیممون رو حذف کنن

با حماسه هم موافقم

علی قاسمی در 21/1/1392 | 11:21 گفت:

دمت گرم داداش

amir در 21/1/1392 | 10:34 گفت:

just.for.you

amir در 21/1/1392 | 10:34 گفت:

just.for.you

amir در 21/1/1392 | 10:34 گفت:

just.for.you

amir در 21/1/1392 | 10:34 گفت:

just.for.you

amir در 21/1/1392 | 10:32 گفت:

چشم ولی طولانیه جا نمیشههه

علی قاسمی در 21/1/1392 | 09:47 گفت:

در ضمن امیر جون تیترت یکم مبهم هست و کسی متوجه نمیشه منظورت چیه

بهتر نیست یکم تغییرش بدی؟؟ مثلا بذاری رای گیری شبکه 3 برای پخش بازی های اروپایی

شرمنده

علی قاسمی در 21/1/1392 | 09:44 گفت:

سلام به تمامی دوستان عزیر

دوستان من یه نظری در این باره دارم امیدوارم دقت کنید

اولا اینکه این نظر سنجی چون به صورت گزینه ای نیست و نمیتونند با برنامه ای رای ها رو بشمارند بهتر است این کار رو کنیم

1- با هر خطی که داریم پیام بدیم و فقط بنویسیم آرسنال

2- توی ساعات مختلف از روز نظرات خودمون رو ارسال کنیم تا اگه به صورت تصادفی هر ساعت از روز رو هم دیدن اسم آرسنال بوده باشه

3- سعی کنید به هر خط چنتا پیام بدید طی روز بدید و ضرر نداره چون نمیتونند بصورت کامپیوتری رای ها رو بشمارند احتمال داره شماره های منحصر به فرد رو هم جدا نکنند ..

4- هر خانواده معمولا 4 نفر داره و همه گوشی دارن ... با همه خط ها پیام بدید تا تاپیر 4 برابر بشه

در آخر هم باید این رو یگم که باید حماسه ی دیگر بیافرینیم تا همه آرسنال رو ببینند و شاید این مهمترین نظر سنجی برای پخش بازی ها باشه چون خودشون گفتن رای میگیریم تا بازی های چه تیمی رو پخش کنیم
پس
یا علی

amir در 21/1/1392 | 08:41 گفت:

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

farzam در 21/1/1392 | 01:46 گفت:

اگه دوبار بنویسیم آرسنال شاید قبول نکنن
کاش یه نظرسنجی اینترنتی میذاشتن اونوقت هیچکی جلودارمون نبود حتی بازی آرسنال-بردفورد رو هم پخش میکردن D:

farzam در 21/1/1392 | 01:45 گفت:

اگه دوبار بنویسیم آرسنال شاید قبول نکنن
کاش یه نظرسنجی اینترنتی میذاشتن اونوقت هیچکی جلودارمون نبود حتی بازی آرسنال-بردفورد رو هم پخش میکردن D:

A.NIghtMare در 21/1/1392 | 01:43 گفت:

Oh Sorry Manzooram hamoon ARSenal BOOD

ehsan zoola در 21/1/1392 | 00:54 گفت:

از اون محمد رضا احمدی دیگه داره حالم بهم میخوره

نکبت میگه من از تاتنهام خوشم میاد دوست دارم بازیهای اون تیمو پخش کنن

اینم از گزارشگر نسل جدید ما

ehsan zoola در 21/1/1392 | 00:49 گفت:

R 3 n a l:

واقعا منم حسرت رفتنشو خوردم ... من اون زمون نت نداشتم زیاد در جریان انتقالش نبودم چجوری شد ک رفت ؟ میگن یدوره مصدومیت طولانی پیدا کرد

ehsan zoola در 21/1/1392 | 00:48 گفت:

بچه ها دوبار بنویسید آرسنال ک یهو سیستمشون رو دوپیام تنظیم نشده باشه

من خود تو کار اینجور پنلای دریافت اس ام اس هستم

بعضیاش آرسنال انگلیسی رو نمیخونه

بعضیاش ارسنال بدون آ کلاه رو نمیخونه

بعضیاشم اگه یبار بنویسی شاید قبول نکنه

تکراری هم نفرستید ممکنه پیام قبلیتونو حذف کنه

بدون پسوند یا پیشوند هم بنویسید

اینجوری بنویسید تا مطمئنم باشه

آرسنال
آرسنال

یا

آرسنال آرسنالهردورای رو هم سعی کنید به تیم خودمو نبدین تا تعصب طرفداری رو نشون بده

هرچی هم خط پیدا کردین باهاش بفرستین

من به دوستامم گفتم بنویسن

ehsan zoola در 21/1/1392 | 00:44 گفت:

A.NIghtMare:
من نوشتم Arsenal.fc
Arsemal.FC

____________________

این دومیش چه تیمیه؟

M o o r I در 21/1/1392 | 00:37 گفت:

من هنوز نفرستادم ولی میفرستم

وای خدا ابوئه رو دیدین ؟ دیدین چ بازی میکرد این بشر ؟ آخه چرا اینو فروختن ؟ این کجا و سانیا کجا چقد خوبو هجومی بازی میکرد و هم فا حمله عالی بود هم دفاع . واقعا 1 جورایی حال رونالدو رو گرفته بود

خدا چرا نباید ابوئه الان تو آرسنال باشه

ولی خداییش گالاتاسرای خیلی 1 دستو هجومی بازی کردنو حقشون بود بیان بالا . رئال اصلا خوب نبود مخصوصا گل ابوئه وای پســـــــــــــــــــــــــــــر چ گـــــــــــــــــــــــلی زد . حیف این بشر ک داره ترکیه بازی میکنه . ما الان ب این بازیکن نیاز داشتیم

مهدی افسرده در 21/1/1392 | 00:31 گفت:

منم 2بار نوشتم آرسنال

فارسی بنویسید آرسنال بهتره

A.NIghtMare در 21/1/1392 | 00:25 گفت:

من نوشتم Arsenal.fc
Arsemal.FC

A.NIghtMare در 21/1/1392 | 00:21 گفت:

آخه گفته 2 تا تیم اگه قبول نکنن پیامهارو چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سعید غلامی در 21/1/1392 | 00:19 گفت:

ای ول تک ارسنال

حمید pires در 21/1/1392 | 00:18 گفت:

مرسی امیر جون من دو بار نوشتم آرسنال میترسم آخرش بازیهای آرسنال آرژانتین نشون بدن!

mohsen abbasi در 21/1/1392 | 00:04 گفت:

سر کارید تهشم بازیای شانسلونارو نشون میدن

علی در 20/1/1392 | 23:53 گفت:

من فقط نوشتم آرسنال
تک رای

سید حسین در 20/1/1392 | 23:16 گفت:

خواهشا فقظ بنویسید ارسنال

سید حسین در 20/1/1392 | 23:13 گفت:

خواهشا فقظ بنویسید ارسنال

سید حسین در 20/1/1392 | 23:10 گفت:

فدات دادا کار منو راحت ک دی دمت گرم تو رو خدا همه افراد خونواده بگین بفرستن ببینیم اینها دیگه جه بهانه ای برای پخش نکردن بازیهای ارسنال دارن

ahmad behrozi در 20/1/1392 | 22:52 گفت:

بچه ها هر دوتییم رو بنویسید آرسنال تا بفهمن چقدر طرفدار داره

nima در 20/1/1392 | 22:30 گفت:

آخه الان زیرنویس هم کرد نوشته بود دو تیم!!!من موندم اصلا اون تیم دومی کیو بنویسم!!!!!

amir در 20/1/1392 | 22:29 گفت:

نه just arsenal ولی باز خودتون میدونید

nima در 20/1/1392 | 22:26 گفت:

دو تیم رو باید انتخاب کنیم!!!!!!!!!

nima در 20/1/1392 | 22:24 گفت:

ا پست گذاشتی در این باره منم گذاشتم که!!!!!!!!من پاک میکنم!!!!