هسته ی آلمانی شکل خواهد گرفت؟

نویسنده: amir

وبلاگ من
نویسنده: amir
عکس آواترو حال کنید کارلوس کیروش آرسن ونگر
کل بازدید: 65,996 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

هسته ی آلمانی شکل خواهد گرفت؟

سلوم


نظرتون چیه در مورد هسته ی آلمانی شکل گرفته؟ یا  در حال گرفتنه نظرتونو بگین 

گنابری _ زلالم _ اوزیل .....  در حال شکل گرفتنه؟:|                                                    
یه سری هسته ی پیرم هست :D

مرتساکر __ پودولسکی (fun)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

هادی در 18/6/1392 | 00:24 گفت:

omid:
پیر خودتی ، گنابری و زلالم دیگه کین الان دفاع رو مرته است و بهترین هافبک چپمونم پولدیه...
اول فکر سپس کمی سخن
..........
موافقم

omid در 17/6/1392 | 10:38 گفت:

پیر خودتی ، گنابری و زلالم دیگه کین الان دفاع رو مرته است و بهترین هافبک چپمونم پولدیه...
اول فکر سپس کمی سخن

Ares در 17/6/1392 | 00:48 گفت:

توماس ایسفیلد هم هست

علیرضا در 16/6/1392 | 22:32 گفت:

بله شکل خواهد گرفت....

محسن عاشوری در 16/6/1392 | 22:11 گفت:

آره باید توی دفاع از یه ایتالیایی استفاده کنیم ..

محسن در 16/6/1392 | 20:56 گفت:

ونگر باید امسال تو بازیای اتحادیه زلالم رو بازی بده تا یه ویلشر دیگه از این بشر در بیاد
تو بازیای پیش فصل که خیلی خوب بود

حسین در 16/6/1392 | 20:07 گفت:

میثم محمودی:
اخه این چه پستیه دیگه
-----------------------
راست ميگه ، اينم شد پست ؟

tofigh در 16/6/1392 | 19:45 گفت:

از ایتالیاییها باید توی دفاع استفاده کنه خیلی مستحکمن ..دفاع یووه رو نگا..

مهران در 16/6/1392 | 18:47 گفت:

بچه های ارسنالی سلام یه خواهش دارم کانال های ایدمن وراه فردا رو چه ماهواره ای هستن فرکانس و تمام مشخصات می نویسین خیلی متشکرم به امید پیروزی

میثم محمودی در 16/6/1392 | 18:47 گفت:

اخه این چه پستیه دیگه

Hadi A در 16/6/1392 | 18:32 گفت:

baste dg timmeli alman jam nemikonid keeeee

Arian در 16/6/1392 | 16:46 گفت:

امیدوارم آلمانی بعدی متس هولمز باشه.

محسن عاشوری در 16/6/1392 | 15:50 گفت:

ایشالا آلمانی بعدیمون رویس خواهد بود .. خودشم آرسنالیه

محسن عاشوری در 16/6/1392 | 15:21 گفت:

دراکسلر شماره 10 المان شده
---------------------------------------
به خاطر مصدومیت پودولسکی شماره 10 رو به دراکسلر دادن ..

ناصر در 16/6/1392 | 14:09 گفت:

خرید لارس بندر،گوندوگان و رویس میتونه ترکیب تفنگداران آلمانیمون رو بترکونه.به نظر میرسه ونگر روی بازیکنان آلمانی و اسپانیایی حساب خاصی باز کرده و به ایتالیایی ها زیاد اعتقادی نداره.البته این مطلب به خاط پیشرفت چشمگیر این دو کشور و لیگ هاشون در زمینه ی پرورش بازیکن های مستعد و برنامه ریزی های کلان و بلند مدت برای ایجاد بازار برای آنهاست.(دمم گرم مثل حمید فرازی و سعید میلانی نوشتم!!!)
البته با کمال احترام فراوان به این دو دوست و اساتید عزیز

amir در 16/6/1392 | 14:00 گفت:

من خیلی دوست داشتم هسته ی بورکینافاسویی توی تیم تشکیل میشد
-----
بیاید ساموئل رو از استقلال ببرین بورکین.فاسوییه

ناصر در 16/6/1392 | 13:56 گفت:

من خیلی دوست داشتم هسته ی بورکینافاسویی توی تیم تشکیل میشد

amir در 16/6/1392 | 13:42 گفت:

چرا dslike میکنین نامرداا؟

امیر صفای نیکو در 16/6/1392 | 13:22 گفت:

هسته آلمانی؟یک مهاجم سوپر کوالیتی مثل اوزیل بگیریم،عالی میشه...هسته آلمانی اگه قرار باشه تشکیل بشه باید صرفا بازیکن های عالی داشته باشه.این هسته انگلیسی خوب هست ولی ایده آل نیست...الان پولدی و مرته و اوزیل در 3 پست مختلف به خوبی میتونن به آرسنال کمک بکنن...سانتی و مونریال....وهسته فرانسوی!!!تیم خیلی خوبی جمع کرده ونگر...

توپچی جنوب در 16/6/1392 | 11:44 گفت:

شك نكن با اومدن ماركو رئويس يراي وينگ چپ و رفتن لوكاس به مهاجم نك هسته آلماني تيم كامل ميشه

هسته بريتانيايي+ هسته آلماني = قهرماني هاي پياپي

majid در 16/6/1392 | 11:28 گفت:


دراکسلر شماره 10 المان شده

majid در 16/6/1392 | 10:53 گفت:

فقط دوس دارم رویس و دراکسلر رو تو ترکیب آرسنال ببینم ترکیب عالی میشه

سالار لاری در 16/6/1392 | 10:12 گفت:

رونالدو از فروش اوزیل خیلی عصبانیه و میگه اوزیل بهترین کسی هست که میتونه کنارش بازی کنه
بیا دوباره با اوزیل هم تیمی شو خخخخخ

♥Arsenal♥ در 16/6/1392 | 09:47 گفت:

پودولسکی گفته اوزیل آخرین آلمانی نیست که میاد آرسنال پس توی ژانویه اگه نشد توی تابستان فصل بعد رویس و گوندوغان حتما میان

اگه ببینن اوزیل موفق بوده حتما میان فقط خدا کنه جام ببریم حتی جام حذفی...

البته لیگ کاپ رو پشمک هم حساب نمیکنم چه برسه به جام