لیست خرید آرسنال

نویسنده: ALI

وبلاگ من
نویسنده: ALI
....
کل بازدید: 1,927 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

آرمان الهیاری در 21/2/1391 | 20:06 گفت:

بو و و و و و ق
آخرش هم هیشکی نمیاد

reza در 21/2/1391 | 18:03 گفت:

به شدت نیاز به مدافع داریم و در اخر هم به یکی مثل روبن

(Hooman sam (Dark metal در 21/2/1391 | 16:26 گفت:

مرسی...


like \\m// like

رضا توپچی در 21/2/1391 | 15:06 گفت:

فکرشو بکنین الکس دلپیرو بیاد آرسنال وچندتا ضربه ایستگاهی به چلسی،السیتی وشانچستر بزنه و با پیراهن آرسنال از فوتبال خداحافظی کنه!!!!! فکرکنم باشگاه فقط از فروش پیراهن و پوسترش بتونه فصل بعدش یه تیم کهکشانی ببنده!!!!

HAMED toopchi در 21/2/1391 | 14:41 گفت:

آخ كه رضا من چقد جيان آساموا رو دوس دارم. فقط حيف سنش بالاست

hamed در 21/2/1391 | 14:05 گفت:

این لیست چه قدر زیاده...

دارم به فصل بعد امیدوار میشم...

سعيد غلامي در 21/2/1391 | 14:04 گفت:

يه مدافع خوب بياد عاليه. ديگه چيزي نياز نداريم. البته يه مدافع راست هم خوبه

ALI در 21/2/1391 | 13:44 گفت:

من با احسان موافقم اگه بتونیم ورتنگون رو از چنگ تاتی در بیاریم و ام ویلا هم بیاد دیگه بازیکنی نمیخوایم البته اگه یه دفاع راستم بد نیست بگیریم

احسان در 21/2/1391 | 13:41 گفت:

با اومدن ام ویلا و خرید یه مدافع خوب و حفظ بازیکنان خودمون دیگه هیچ نیازی به بازیکن جدید نداریم

توپچی جنوب در 21/2/1391 | 13:32 گفت:

اکثرا که چه عرض کنم 90%شون در حد شایعه ای بیش نیست اونم شایعه بین خودمون نه دیگر رسانه ها و فقط واسه دلخوشی خودمون بوده!!!!!!!
دستت درد نکنه علی

ALI در 21/2/1391 | 13:29 گفت:

واقعا جالبه البته واسه خرید بعضی باشگاه ها میان قردادا را تمدید میکنن تا در فروش بازیکنا سود بیشتری گیرشون بیاد

soroosh در 21/2/1391 | 13:28 گفت:

به نظرم تو این لیستی که رضا گفت کالو و آگبولاهور مهاجم های به درد بخورین :)

soroosh در 21/2/1391 | 13:23 گفت:

بابا به خدا Tello قبل از کریسمس با بارسا تمدید کرد :((
آه چه قد این سایت ها چرت و پرت می نیویسن

رضاشاماخ چوک بندر در 21/2/1391 | 13:21 گفت:

لیست چندان مطرحی نداریم.
بازیکنان زیادی هستن که حاضرن به آرسنال بیان.
کالو.چلسی.
عادل رمی.والنسیا
کانوته.سویا
آگبونلاهور.استون ویلا
گرانرو.رئال
فارافان.شالکه
یحیی توره.من سیتی
بن عارفاوسیسه.نیوکاسل
کرکیج.رم
موسلرا(دربازبان)گالاتاسرای
آساموئاژیان.ساندرلند
فیلیپس.پارک رنجرز
چیچاریتو.منچستر
گاگوا.دورتموند
رائول.شالکه
پاتو.میلان
کوتینیو.اینتر
مکسس.میلان
ریسه.فولام

ALI در 21/2/1391 | 13:14 گفت:

نکته جالب این لیست حضور Cristian Tello و هونتلار است