10 بازیکن برتر لیگ برتر تا این لحظه

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 424,174 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

10 بازیکن برتر لیگ برتر تا این لحظه

دوستان در این پست فهرست 10 بازیکن برتر لیگ جزیره به انتخاب EA SPORTS رو براتون آماده کردم به انضمام نفرات باشگاه که بین 100 نفر اول لیست قرار دارند ، امیدوارم بپسندید.


1- وین رونی ( منچستر یونایتد ) 317 امتیاز

2- رابین فان پرسی ( آرسنال ) 295 امتیاز

3- داوید سیلوا ( منچستر سیتی ) 263 امتیاز

4- ادین ژکو ( منچستر سیتی ) 254 امتیاز

5- کون آگرو ( منچستر سیتی ) 249 امتیاز

6- رافائل فاندرفارت ( تاتنهام هاتسپر ) 239 امتیاز

7- فرانک لمپارد ( چلسی ) 232 امتیاز

8- دمبابا ( نیوکاسل یونایتد ) 228 امتیاز

9- گابریل آگبنلائور ( آستون ویلا ) 223 امتیاز

10- یایا توره ( منچستر سیتی ) 213 امتیاز

نفرات بعدی از باشگاه آرسنال که در این لیست به چشم می خورند عبارتند از :

25 - میکل آرتتا ( آرسنال ) 192 امتیاز

34- تئو والکات ( آرسنال ) 177 امتیاز

37- آلکس سانگ ( آرسنال ) 174 امتیاز

42- ژروینیو ( آرسنال ) 169 امتیاز

76- لورن کوژیلنی ( آرسنال ) 137 امتیاز

100- آرون رمسی ( آرسنال ) 122 امتیاز

لازم به توضیح است مابقی بازیکنان آرسنال تا این لحظه جایی بین 100 بازیکن اول لیست ندارند و در رتبه های پایینتری قرار گرفته اند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علیرضا فراهانی در 14/9/1390 | 20:07 گفت:

آخه رونی چه غلطی کرده. 10 تا بازیه گل نزده. فقط چون انگلبسیه.

mostafaa در 14/9/1390 | 18:05 گفت:

رابین که آقای گله باید اول باشه!!!!!!!!!!!!!
دیدید گفتم آرتتا ستاره ی ماست؟تا آخر فصل بیشتر هم پیشرفت می کنه.

علی ارشدی در 14/9/1390 | 17:09 گفت:

اوووووووووووووووووووووف چه ریزه کاری هایی رو دقت میکنن دمشون گرم ولی بازم رابین از رونی بهتره :دی

Saeed Milani در 14/9/1390 | 17:06 گفت:

این رده بندی رو کارشناسان EA SPOTS که پابلیشر مسابقات لیگ برتر انگلستان هست انجام میدن ، فاکتورهایی مثل دقایق حضور در میدان ، تعداد پاس ، پاس های سالم ، اثر گذاری در نتیجه ، نحوه بازی در پست تخصصی ، مسافت دوندگی در زمین ، خطای انجام داده و خطای انجام شده روی بازیکن و خیلی موردهای دیگه تو امتیاز نهایی که به بازیکن میدن موثره ، فرمالن هم چون تازه از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده فعلا جزو TOP PLAYERS نیست اما مطمئنا با گذشت زمان اون هم به جمع بالا نشینان اضافه خواهد شد.

علی ارشدی در 14/9/1390 | 16:56 گفت:

من که سر در نمیارم رو چه حسابی رونی بهتر از رابین بوده کوتوله بد اخلاق

Fateme در 14/9/1390 | 16:56 گفت:

سعید میشه بگی این رده بندی رو چه حسابیه ؟؟ چرا ورمیناتور نیست ؟؟

حمید فرازی در 14/9/1390 | 16:48 گفت:

لمپارد که واقعا ضغیف بوده.همین آرتتا خودمون خیلی بهتر از لمپاد هست.ورما هم که قطعا آخر فصل جزو نفرات برتر هست.

علی قاسمی در 14/9/1390 | 16:47 گفت:

رونی کجا بود

shervin در 14/9/1390 | 16:32 گفت:

بهترین بازیکن فصل رابین فن پرسی میشه. از الان بهتون قول میدم