بوسه شسنی بر کفش های رابین

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 423,737 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بوسه شسنی بر کفش های رابین

بدون شرح


فقط تماشا کنین تشکر وویتر شسنی رو از کاپیتان محبوب تیممون بعد از گل والی که به اورتون زد ، واقعا این روزها رابین یک تنه وظیفه گل زنی رو به دوش می کشه ، که هم باعث خوشحالیه و هم باعث نگرانی.

بدون شک در ژانویه اولین جایی که باید تقویت بشه خط حمله تیم هست ، رابین به یه جایگزین در کلاس خودش نیاز داره.

این هم لینک عکس ها : http://www.goal.com/iran/news/3699/%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C/2011/12/11/2797643/%D8%A8%D9%88%D8%B3%D9%87-%D8%B4%DA%86%D8%B3%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%B1-%DA%A9%D9%81%D8%B4%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%A7%D9%86-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%DB%8C
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 21/9/1390 | 10:10 گفت:

یه بار دیگه خوب نگاه کن!

shervin در 21/9/1390 | 01:45 گفت:

رگ پاش نیس. از این چسبای مخصوصه

امیر مجاهد در 21/9/1390 | 01:39 گفت:

اگه به عکسا توجه کنید رگ های پای چپ ون پرسی رو میبینید... ماشالا به این پاها!!!

Saeed Milani در 21/9/1390 | 01:11 گفت:

دیگه بعد خوشحالی شیث و نصرتی ملت می ترسن شادی کنن!

sam baygan در 20/9/1390 | 23:03 گفت:

میتونست جاهای بهتری رو ببوسه!

محمد اصغری در 20/9/1390 | 22:46 گفت:

اوه اوه اوه.من که خیلی حال کردم واقعا دمش گرم.معلومه عاشه ارسناله.....

سعید نوری در 20/9/1390 | 19:52 گفت:

یحیی خیلی خوب گقتی......یادمه اون بازی با لیورپول که آنری یه گل با پاس ابوئه زد که بعدش ابوئه اومد کفش آنریو با پیرنش پاک کرد.........واقعا یادش بخیر.....این کارا فقط از آرسنالیا بر میاد

sepehr najafian در 20/9/1390 | 19:26 گفت:

بچه ها پست جدید نداریم؟

آرمان امیراحمدی در 20/9/1390 | 19:05 گفت:

kheili harekate motefavetye :X

یحیی در 20/9/1390 | 17:28 گفت:

بچه ها میگم یاد ابوئه بخیر . بعضی وقتا که سرحال بود میومد و کفشای بازیکنایی رو که گل میزدن با پیرهنش پاک میکرد!!

حمیدرضا در 20/9/1390 | 16:45 گفت:

چرا؟

حمیدرضا در 20/9/1390 | 16:45 گفت:

لینک عکس برای من باز نمیشه

حمیدرضا در 20/9/1390 | 16:43 گفت:

بدونه تردید تیمی به همدلی آرسنال نیست

علی ارشدی در 20/9/1390 | 15:51 گفت:

تیم به معنای واقعی کلمه یعنی این

حسین عسگریان در 20/9/1390 | 15:02 گفت:

مرسی داداش خیلی حال کردم این نشان ازروحیه ی تیمی وهمدلی بازکنارو داره

shervin در 20/9/1390 | 15:01 گفت:

اشکم در اومد.
منم از همینجا دستهای شزنی رو میبوسم.
خیلی پر احساس بود.
مرسی