بررسی عملکرد تک به تک بازیکنان

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 436,182 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

بررسی عملکرد تک به تک بازیکنان

در این قسمت به برسی عملکرد تک تک بازیکنان دربازی مقابل منچستر سیتی می پردازیم.


1- شسنی : مثل همیشه عالی ، با سوپر سیو های خودش مانع سنگین تر شدن شکست شد!

2- توماس ورمالن : تنها مدافعی که با دل و جان بازی کرد و حتی در دقایق پایانی 2 بار تا آستانه گلزنی پیشرفت!

3- یوهان جورو : از مرحله پرت بود و کلا در باغ نبود ، مصدوم شد و جایش را به یک اعجوبه دیگر داد!

4- مرته ساکر : همچنان موفق در زدن ضربات سر و نا موفق در تقابل تک به تک با مهاجمان و بسیار کند و ایستا!

5- لورن کوژیلنی : نمره قبولی گرفت و خوب بود.

6- آلکس سانگ : تقریبا موفق در تخریب بازی هافبک های تیم مقابل و ناموفق در امر دفاع و بازی سازی ، تا جائیکه هر لحظه امکان تقدیم گل از سوی او به تیم مقابل بود!

7- میکل آرتتا : مثل همیشه مثبت ، روان ، سربالا اما در کمال تعصف تنها و بی یاور!

8- آرون رمزی : بیشتر به فکر نمایش تکنیک فردی خودش بود و کاملا بی غیرت بازی کرد!

9- ژروینهو : فوق العاده ضعیف ، شکننده ، کم اثر ، در حد لیگ یک ایران!

10 - تئو والکات : اسیر مدافع مقابل و کم اثر و تقریبا محو!

11- رابین فان پرسی : مثل همیشه خطرناک ، صاحب دو موقعیت در کل بازی در حالت آفساید که البته یکی رو به زیبایی تبدیل به گل کرد و به خاطر عدم کارایی ژروینهو و والکات دائما مجبور بود به عقب برگرده.

12- آرشاوین : کلا تعطیل ، در حد زیر خط فقر و شوت هاش در حد مدارس ابتدایی!

13- میکل : با ورودش به بازی راه جدیدی از سمت چپ برای هجوم های سیتی ایجاد کرد و اون هم کلا از مرحله پرت بود و تو باغ نبود!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 28/9/1390 | 19:08 گفت:

Critics got nothing nice to say,Man

(Hooman sam (Dark metal در 28/9/1390 | 16:32 گفت:

راستی 4: تو دروازه به نظر من بهترین دروازبون آینده کل جهان رو داریم...البته اگه دوباره ستاره فروشی نکنیم و تو تیم بمونه...

(Hooman sam (Dark metal در 28/9/1390 | 16:30 گفت:

خوب گفتی دادا...
1:تو دفاع فقط روی ورمالن میشه حساب باز کرد
2:میانی تا ویلشر برگرده آرتتا بدبخت تنهاست
3:حمله هم که قربونش برم سردار بی یاورمون ون پرسی مجبور خودش برگرده هم بازی سازی کنه هم بره گل بزنه...

حمید فرازی در 28/9/1390 | 15:00 گفت:

منم با سعید موافقم.شایذ ذلیلی که میگین خوبه اینه که که خیلی تلاش کرد.درسته انصافا خیلی تلاش کرد ولی به قول سعید هیچ حرکت جالبی انجام نداد.فقط میخواست با قدرت بدنی رد شه که نه میتونست و نه به سبک آرسنال میاد

Saeed Milani در 28/9/1390 | 14:44 گفت:

خداییش زوم کنید رو بازی جروینهو ، بی تعصب می گم ، هیچی برای ارائه نداره ، شاید بازیکن خوبی باشه ، اما اصلا به درد آرسنال نمیخوره ، در حد نام آرسنال و مهاجمان گذشته این تیم به هیچ عنوان نیست.

فرهاد در 28/9/1390 | 14:40 گفت:

سعید از تو اتظار نداشتم الان اگه یکی داره بازی می کنه اونم جروینیو هست

Saeed Milani در 28/9/1390 | 14:21 گفت:

قطر ساق های جروینهو فکر کنم 5 سانتی متر باسه ، اصلا به درد فوتبال بازی کردن نمی خوره ، فقط توپ لو داد بیچاره خیلی زحمت کشید ، تازه مروا نچماق یادم رفت تو لیست بالا ، اونم آباد کرد کلا ، آدمو یاده زرافه میندازه فقط!

Saeed Milani در 28/9/1390 | 14:19 گفت:

اتفاقا ، ونگر اگه آزاده بود ، حریت داشت تو وجودش ، جلوی همون به اصطلاح سران پول دوست وای میستاد، شماها تو شخصیت ونگر غرق شدید متاسفانه ريا، در حالی که دچار ضعف مفرط شخصیتی هست ، فوق العاده مغرور و انتقاد ناپذیر ، بله قربان گو به خاطر حفظ جایگاهش در آرسنال ، صد بار گفتم صد میلیون بار دیگه هم می گم : (((( آرسنال ونگر رو بزرگ کرده ، نه ونگر آرسنال رو ))))

محسن در 28/9/1390 | 14:14 گفت:

همه رو خوب نوشتی به جز جروینهو
بیچاره دیروز این همه زحمت کشید!

حمید فرازی در 28/9/1390 | 14:09 گفت:

جالب بود سعید جان.من نه میگم ونگر بره نه میگم بمونه ولی این چندتا جانشین که علی گفت فقط اونیل به سبک آرسنالی و روان تیماشو میبنده.مورینیو که فقط یه مربی دفاعی هست و با این همه ستاره بازم در مقابل بارسا چیزی نداشت.هیدینگ هم خوب بود ولی این سه سال اخیر ضعیف کار کرده چون نه روسیه رو برد جام جهانی نه ترکیه رو برد جام ملت ها.ولی با این تغییرات چیزی درست نمیشه.

فرزین سلامي در 28/9/1390 | 13:53 گفت:

واقعا که، وقتی طرفدارای آرسنال به ونگر توهین میکنن از بقیه چه انتظاری میشه داشت؟؟

علی ارشدی در 28/9/1390 | 13:50 گفت:

هیدینک چه کاری کرده؟؟؟؟ کره جنوبی رو با کمک داور چهارم کرده

فرهاد در 28/9/1390 | 12:44 گفت:

مصطفی ارتتا خوبه؟؟؟؟واقعا متاسم

mostafaa در 28/9/1390 | 12:39 گفت:

چرا فکر می کنید ونگر نفهمه؟ دوستان مقوله ی انتقاد به ونگر رو از مقوله ی رفتنش جدا کنین. با این وضعیت که باشگا پول خرج نمی کنه و بازیکن های بزرگ نمیان آرسنال باید ونگر رو دو دستی بچسبیم. واقعیتی که باید قبول کنیم اینه که باید مدیرهای باشگاه پول بیشتری خرج کنن و تلاش بیشتر برای آوردن بازیکن ها بزرگ.دوستان من ونگر خودش می فهمه که اشتباهاتی داره و این موضوع رو میشه فهمید.ونگر می تونست مدافع نخره ولی فهمید که پارسال نخرید اشتباه کرد .امسال مرتساکر رو خرید. فهمید یکی از مشکلات تیم تجربه ی کمه.آرتتای باتجربه رو خرید که داره عالی بازی می کنه. من هم به ونگر انتقاد دارم. امیدوارم خودش هم این موضوع رو درک کنه که باید یه هافبک تهجامی خوب بخره. که رمزی بشینه رو نیمکت.دوستان من خیلی مهمه وقتی شما دو تا بازیکن تو تیم داشته باشی که هیچ کارکردی ندارنو حتی کارد منفی دارن(توپ لو می دن) انگار تیمت 9 نفرست.دیشب تیم ما 9 نفره بود. واقعاً ولکات و رمزی بیخود تو زمین بود.جای این دوتا باید ویلشر و یه هافبک خلاق می بودن.امیدوارم ونگر این موضوع در ک کنه و یه هافبک خوب تو ژانویه بخره. بازم می گم بحث انتقاد رو از بحث رفتنش جدا کنین. چون رفتن مربی تو بعضی مقاطع جز ضربه و شوک منفی چیز مثبتی نداره.

mostafaa در 28/9/1390 | 12:20 گفت:

من هم منتقد ونگر هستم اما نمی گم ونگر بره.ونگر باید دیشب ولکات رو می کشید بیرون و باید یه هافبک تهاجمی میاورد تو.یکی مثل سیلوا ما تو تیم نیاز داریم.ولکات بازیکن نود دقیقه ای نیست که تو همه ی بازی ها فیکس بازی کنه.ما باید یه هافبک تهاجمی بخریم.حتما حتما.ضمن اینکه رمزی الان درحد آرسنال نیست امیدو وارم زودتر ویلشر برگرده و رمزی بره رو نیمکت

Saeed Milani در 28/9/1390 | 11:33 گفت:

من خودم هم از منتقدین جدی ونگر هستم ، البته به خاطر بچه ها و بعضی ها که شیفته ونگر هستند و ونگر رو بت می دونن چیزی نگفتم ، البته واضحه که ونگر ششمین سال ناموفق خودش رو پشت سر خواهد گذاشت مسلما ، ونگر نشون داده فقط باب بزرگان میتونه جام کسب کنه بر خلاف آلکس فرگوسن. در مورد استعدادیابیش هم انتقادات جدی دارم ، یکی از نقاط قوتش بود که متاسفانه به نقاط ضعفش تبدیل شده : فلیپ سندروس ، یوهان جورو ، جنکینسون ، میکل ، اسکیلاچی ، آرشاوین ، ژروینهو ، رمزی ، سانگ ، بنتنر ، شاماخ و... خیلی های دیگه در حد و اندازه های نام آرسنال نیستند و نخواهند بود هرگز. یکی باید یه جوری به ونگر بفهمونه که دوست عزیز اینجا راه آهن یا بانک ملی یا فجر سپاسی نیست که هدفش بازیکن سازی باشه ، اینجا آرسناله و اسمش با قهرمانی گره خورده ، اگه یک سال هم بدون جام بمونه اصلا قابل هضم نیست چه برسه به 6،7 سال.

محمدرضاجاشي در 28/9/1390 | 10:07 گفت:

مارتين اونيل!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
هيدينگ كه مثل چتربازاس موفق باشه يا نباشه 2سال بعد ميره يه جا ديگه ما ميمونيم و يه تيم بي مربي
مورينيو بياد ارسنال؟اگه قراره انقدر پول بديم بابت مورينيو خو ميديم ونگر بازيكن بخره
اگر مورينيو بياد ميشيم منفور ترين تيم جهان

سروش در 27/9/1390 | 23:03 گفت:

شاید شما راست بگینکه ونگر بدردآرسنال نمیخوره.
ولی خوب هنوز به من ثابت نشد ونگر بده.شاید عالی نباشه ولی بد نیست.نظر دیگه ... !!!
طرف باید خیلی پوست کلفت باشه که پول داشته باشه.این همه حرف بخوره و پول خرج نکنه.
به نظرت ونگر پوست کلفته!!!
شاید باشه.
الله اعلم!!!

سروش در 27/9/1390 | 22:58 گفت:

مارتین اونیلو زیاد نمیشناسم.
ولی مورینیو و هیدینگ نمیتونن با این تیم بی پول کنار بیان.
اصلا دستمزد مورینیو برابر با بودجه نقل انتقالات تیم :-)

فرهاد در 27/9/1390 | 22:57 گفت:

اینقدر مربی هست سروش جون فقط ایشون بره اونوقت می بینی که هست تمی دونم چرا شما ها فکر می کنین ونگر از اسمون افتاده و فقط اون می تونه مربی ارسنال باشه واقعا نمی دونم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

ali در 27/9/1390 | 22:55 گفت:

مارتین اونیل یا مورینیو یا هیدینگ

سروش در 27/9/1390 | 22:55 گفت:

آخه مربی گری که فقط ارنج و تاکتیک نیست.سیاست بازیه...
حرفت باید تو تیم برو داشته باشه.
ونگر بره سرنوشت آرسنال میشه مثل پرسپولیس.

به نظرتون علی دایی خوبه!!
گفتم یه شوخی کنم جو عوض بشه !

فرهاد در 27/9/1390 | 22:54 گفت:

شک نکنید مشکل ونگره این اقا یه ادم لج بازه پول داره وخرج نمی کنه چرا چون رمزی باید پیشرفت کنه

سروش در 27/9/1390 | 22:51 گفت:

علی جان شما کسی بهتر از ونگر میشناسید که بتونه تیم رو سرو سامون بده؟
من که نمیشاسم.

ali در 27/9/1390 | 22:46 گفت:

فرهاد جان فکر کنم شما تازه بنده رو شناختید ، بنده نزدیک به چند سالی هست که مخالف ونگر هستم و میخوام سر به تنش نباشه.آخ اینم شد وضع.امسال که چهار بشیم حکم قهرمانی برای بعضی از آقایون داره و میخوان باز بیان از این پیرمرد دفاع کنن و لله به خدا دیگه خسته شدیم.آقا سروش شما واقعا فمر مینید مشکل ونگر نیست!؟!؟!؟!؟

sam baygan در 27/9/1390 | 22:46 گفت:

خدا رو شکر.خدا رو شکر،که این بازیا رو نمیبینم ...

فرهاد در 27/9/1390 | 22:45 گفت:

نه ونگر دوست نداره بازیکن گرون بخره اگه بازیکن بخره کی رمزی جونش پیشرفت کنه هان جواب بده

سروش در 27/9/1390 | 22:38 گفت:

واقا فکر میکنید مشکل ونگره؟؟؟
دوست نداره بازیکن گرون و با کیفیت بخره؟؟
دستمزد بالا بده؟
نه عزیز...
مشکل این ورزشگاهه که پول رو از باشگاه خارج کرد.
اگه ونگر نباشه ! کی جاشو پر کنه؟
باز دمش گرم با این همه بازیکن نامرد(نصری و فابرگاس) و بودجه خرید کم تیم و جمع و جور کرده.

سید امین هاشمی در 27/9/1390 | 22:37 گفت:

عالی بود علی جان مرسی

فرهاد در 27/9/1390 | 22:29 گفت:

ایول علی نشون دادی از اون ادم های واقع بینی و مثل بعضیا خودتو گول نمیزنی ونگر هشت سال داره ما رو مسخره می کنه بسه دیگه یا از این کاراش دست برداره یا بره این بنفع دو طرفه

ali در 27/9/1390 | 22:21 گفت:

واقعا مرگ بر این ونگر که ما رو به این روزگار کشوند.امیدورام دیگه هیچ وقت بعد از پایان این فصل دیگه طرفای ارسنال نبینمش.
دوست دارم بره از تیم با این سیاست هایی که جز سرافکندگی توی این چند سال چیز دیگه ای برای ما نداشت.

محمودرضا معینی در 27/9/1390 | 22:21 گفت:

به نظر من آرتتا بعد از ژسنی بهترین بازیکن بود،باید یه مکمل داشته باشه تازه پست خودشم جلوتره یعنی جای رمسی ،فک کنم اگه ویلشر برگرده به اوجش رمسی بشه نیمکت آرتتا

فرهاد در 27/9/1390 | 22:12 گفت:

حالا که اینجوری شد بذارین واقعیت ها رو که همه میترسن بگن بگم این ارتتا به هیچ دردی نمی خوره عوضی فقط یه زمین پر کنه وسط زمین بازیکن خلاق می خوایم ونگر فکر کرده خرید کرده ارتتا جمع کننین بابا با ارتتا نمی شه قهرمان شد جکی کجایی که یادت بخیر بخدا اگه جای ارتتا ورمزی اشغال بنایون و روسیچکی بازی کنن هافبکمون آباد میشه اتتا بلد نیست خودش رو جمع کنه حالا می خواد هافبک تیمی مثل ارسنال رو جمه کنه بخدا هر چی بدبختی می کشیم از دست ونگره مسخره کرده دیگه رمزی بازیکن بشو نیست بابا بخدا اگه رابین از تیم بره کار خوبی می کنه بمونه که چی با رمزی ارتتا بازی کنه ونگر داره ارسنال رو به معنای واقعی کلمه نابود می کنه همش تقصیر ونگره تا کی جون گرایی بسه دیگه نمی دونم فردا با چه رویی برم بیرون بیچاره شدیم رفت مرگ بر سیاست های غلط ونگر اهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

ایمان بهادران در 27/9/1390 | 22:11 گفت:

khaili ba hal bod laghal yekam khandidim!!