ونگر : دستيابي به قهرماني سخت خواهد شد

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 424,005 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ونگر : دستيابي به قهرماني سخت خواهد شد


مربي آرسنال معتقد است که تيمش با بدشانسي از دست يابي به امتيازي در ديدار با سيتي ناکام مانده است.


آرسن ونگر مربی فرانسوی آرسنال معتقد است که شکست 0-1 تیمش مقابل منچسترسیتی، دیداری بود که ارسنال می بایست در آن به پیروزی می رسید و با تقبل این شکست تیمش شانس حضور در کورس قهرمانی را از دست داده است

تنها گل این بازی را داوید سیلوا در نیمه دوم به ثمر رساند. ونگر هم از اینکه تیمش نتوانسته دراین بازی به پیروزی برسد ناامید شده بود ولی به این نکته اشاره کرد که شاگردانش باید تا پایان فصل به مبارزه ادامه دهند.

مربی آرسنال در صحبتهایی به خبرنگاران گفت:« متاسفانه این بازی ای بود که نباید در آن شکست می خوردیم؛ چون با این شکست خیلی از سایر تیمها عقب ماندیم. اگر ما دراین بازی به پیروزی می رسیدیم، فاصله مان با بالانشینان جدول به شش امتیاز کاهش می یافت و با بازگشت از تعطیلات زمستانی بازیکنانم عملکرد به مراتب بهتری داشتند ولی اکنون و بااین شکست کاهش فاصله مان با سیتی کار دشواری خواهد بود. البته ما تلاشمان را می کنیم. رسیدن به سیتی کار سختی است ولی ما به مبارزه ادامه می دهیم.»

ونگر درادامه صحبتهایش گفت:« نکات مثبت زیادی وجوددارد. حس می کنم که تیم ما در مقایسه با ماه آگوست تغییرات زیادی کرده و رشدو پیشرفت زیادی داشته و ماباید احساس غرور کنیم. تیم ما روحیه فوق العاده ای دارد و این را در دیدار یکشنبه هم نشان دادیم. باید امیدوار باشیم که به این رشد و پیشرفت ادامه داده و بتوانیم به سیتی نزدیک تر شویم.»

ونگر در ادامه صحبتهایش به تحلیل این بازی پرداخت:« بازی خیلی فشرده ای برای هر دو تیم بود و حس می کنم که اندکی بدشانس بودیم. دروازه بان سیتی شب خوبی را پشت سرگذاشت .»

این درحالی بود که داور مسابقه می توانست به خاطر برخورد توپ به دست میکا ریچارد یک ضربه پنالتی را به نفع آرسنال اعلام کند. ونگر دراین باره گفت:« من صحنه را ندیدم ولی فان پرسی مطمئن بود که 100% پنالتی است. تصمیمات به نفع ما نبود و ما هم بدشانس بودیم که نتوانستیم از این بازی امتیاز بگیریم.»

www.varzesh3.com
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

فرهاد در 28/9/1390 | 21:01 گفت:

این فیل داود یتنه بازی فصل پیش با نیوکاسل رو 4-4 کرد

علی ارشدی در 28/9/1390 | 20:38 گفت:

کارمون برا قهرمانی سخت شده ولی سید راست میگه غیر ممکن نشده
البته از همون اول فصل هم امیدی به قهرمانی نبود
تیم یک کم پیشرفت کرد همه امیدوار شدن
اما عیار تیم تو این بازی ها معلوم میشه اینها نقاط عطف لیگ و بازی های 6 امتیازیه

sam baygan در 28/9/1390 | 19:11 گفت:

سعید اینا رو ولش.اون صحنه رو دیدم.اگه این پنالت نبود پس راجع به پنالت چلسی جلو سیتی چی میگی؟اون که توپ از دو متر خورد به دست لسکات!
صددرصد پنالت بود شک نکن..

حمید فرازی در 28/9/1390 | 18:44 گفت:

اگه پست منو قبل از بازی میخوندید به فیل داود اشاره کرده بودم.انوقتم اسم این هاوارد وب بنده خدا بد دررفته

فرهاد در 28/9/1390 | 17:13 گفت:

سعید پنالتی بود شک نکن

Saeed Milani در 28/9/1390 | 16:10 گفت:

دیگه اگه بخوایم ضعف تیم رو بندازیم گردن داور واقعا بی انصافیه ، اون توپ به دست و حتی تو بورکینافاسو هم پنالتی نمی گیرن!

سید امین هاشمی در 28/9/1390 | 16:06 گفت:

بله که سخت میشه،ولی غیر ممکن نیست

(Hooman sam (Dark metal در 28/9/1390 | 16:01 گفت:

منم همیشه به آرسنال امیدوار بودم،ولی خداییش وقتی این نامردی های داورا رو میبینم یه حس بدی بهم دست میده که احتمالا امسال هم.....!!!!
آخه امکان نداره داور صحنه رو به اون تابلویی ببینه و پنالتی نگیره...دقیقا بازیکنی که هند کرد روبروی داور بود ولی بازم مثل همیشه قربانی ناداوری شدیم....

محسن در 28/9/1390 | 15:31 گفت:

من که هنوز به قهرمانی امید دارم درسته اختلاف امتیاز زیاده اما خدا کریمه
به امید قهرمانبه آرسنال

حمید فرازی در 28/9/1390 | 14:51 گفت:

تنها نکته مثیتون دفاعمون بود البته فقط ورما و کوشینلی.هرچند که اگه سانتوس و سنانیا هم یاشن خیلی دفاع خوبی داریم اما هافبکمون تعطیله

Saeed Milani در 28/9/1390 | 14:42 گفت:

بله در دفاع پیشرفت چشمگیری داشته ایم! واقعا شانس نداشتیم که سیتی گلباران نشد! فکر می کنید ونگر درباره این بازی حرف زده؟!