ونگر: فکرش را نمی کردم فان پرسی کاپیتان شود!

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 434,281 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ونگر: فکرش را نمی کردم فان پرسی کاپیتان شود!

مربی توپچی ها در صحبتهایی اعلام کرد که زمانی که در سال 2004 فان پرسی را به تیمش آورد، فکرش را هم نمی کرده که او کاپیتان توپچی ها شود


آرسن ونگر مربی فرانسوی آرسنال در صحبتهایی اعلام کرد که زمانی که فان پرسی را برای آرسنال خریداری کرده بود، هیچ وقت تصورش را نمی کرد که او روزی بازوبند کاپیتانی تیمش را بربازو ببندد

این ستاره هلندی این روزها ستاره شماره یک تیمش است و یکی از وحشت آورترین مهاجمان در لیگ برتر است. او از زمانی که بازوبند کاپیتانی آرسنال را بربازور بسته به مراتب بهتر از همیشه شده و در 21 حضورش در ترکیب آرسنال در تمامی رقابتهای این فصل 19 گل به ثمر رسانده.

ونگر هم دراین میان به تمجید از ستاره هلندی اش پرداخته. فان پرسی در سال 2004 و زمانی که بیست ساله بود از فاینورد روتردام به ارسنال آورده شد.

ونگر در صحبتهایی به وب سایت رسمی این باشگاه گفت:« از نظر من روبین یک لیدر بزرگ است . اگر هفت یا هشت سال پیش از من می پرسیدید من حتی نمی توانستم پیش بینی کنم که او کاپیتان باشگاه ارسنال خواهد شد. این ارزش بالای کار او را می رساند. روند رشد و پیشرفت فان پرسی فوق العاده بوده؛ نه فقط به عنوان یک انسان،بلکه به عنوان یک بازیکن.»

رکورد کنونی فان پرسی به ثمر رساندن 33 گل در 33 بازی اخیر تیمش در لیگ برتر در سال 2011 است و تنها 2 گل با رکورد آلن شیرر فاصله دارد.

ونگر معتقد است که بلوغ و روحیه آرسنال زیر نظر فان پرسی به آنها کمک زیادی خواهد کرد:« ماتیمی داریم که در رفتارهایمان به بلوغ فراوانی رسیده ایم؛ چون سن بازیکنان تیم بیشتر شده است. ما بازیکنانی مثل آرتتا، مرتساکر،پارک ، سانتوس و بنایون را به خدمت گرفتیم که همگی شان بین 25 تا 30 سال سن دارند.روسیچکی، کاپیتان جمهوری چک، آرشاوین، کاپیتان روسیه، مرتساکر که گاهی بازوبند کاپیتانی آلمان را می بندد، رمزی، کاپیتان ولز، فرمائلن و پارک را هم فراموش نکنید. کدامیک از اینها توانایی کاپیتانی را ندارند؟»

ونگر در بخش پایانی صحبتهایش گفت:« تیم ما روحیه خوبی دارد. مطمئنم که با 100 درصد توان تلاش می کنیم و مطمئنم که این تیم تا حداکثر جایی که می توانند بالا می روند.»

نظرتون راجع به حرف های ونگر چیست؟

www.goal.com
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 28/9/1390 | 20:46 گفت:

ونگر بلده چی طور حرف بزنه
البته مرد عمل هم هست ولی دلایل این ناجامی فقط ونگر نیست مفصلا دربارش صحبت کردم قبلا الان حسش نیس دوباره بگم

sam baygan در 28/9/1390 | 19:13 گفت:

ونگر همیشه استاد سخن بوده و هست.اگه یادتون باشه پارسالم بعد اینکه سیتی رو سه هیچ بردیم گفت"اکنون بالغ شدیم"...بعدش تو ادامه فصل بلوغ کاملا حس کردیم! الانم دوباره همون مصاحبه ها و همون ادبیات...داره این چرخه هر سال تکرار میشه برامون.خسته شدم از این همه حرفای خوشگل.

سید امین هاشمی در 28/9/1390 | 17:57 گفت:

بله بالا میرن ولی تا کجا! اگر از بازی دیشب 1مساوی میگرفتیم من به آرسنال شانس قهرمانی میدادم

حمید فرازی در 28/9/1390 | 15:46 گفت:

به نظر من فکرشو نمیکرد ستاره هاشو یکی پس از دیگری از دست بده که الان فقط رابین تنها مونده باشه

Saeed Milani در 28/9/1390 | 15:19 گفت:

به نظر من نوعی اعتراف به عدم شناخت از بازیکنان ، مثل استعدادهای اخیر کشف شده که بیشتر شبیه فاجعه هستند تا استعداد.