کوژیلنی خوشحال از بازگشت ، " کافوی سفید "

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 434,350 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کوژیلنی خوشحال از بازگشت ، " کافوی سفید "

لورن کوژیلنی ، ملی پوش فرانسوی آرسنال پس از انجام بازی با سیتی و رهایی کامل از بند مصدومیت اعلام کرد مشکلی برای کمک به تیم ندارد.


کوژیلنی گفت هم تیمی های او به رشد و پیشرفتش کمک شایانی نموده اند و دیدن او در این پست برایشان عادی شده تا جائیکه اورا " کافوی سفید " می خوانند.

آرسن ونگر این مطلب که آنها بدون هیچ مصدومی در برابر ویلا حاضر خواهند شد را تکذیب نمود و گفت : ما همچنان باکاری سانیا ، کارل جنکینسون ، آندره سانتوس و کیرون گیبس را در اختیار نخواهیم داشت.

یوهان جورو هم که در شکست 1-0 آرسنال در مقابل سیتی در سمت راست خط دفاعی به ایفای نقش پرداخته بود از ناحیه کشاله ران دچار مصدومیت شده و زمان بازگشتش به میادین 3 هفته بعد اعلام شده است.

ونگر برای بازی با ویلا ، پر مرته ساکر ، توماس فرمالن ، کوژیلنی ، اسکیلاچی و ایگناسی میگل را در اختیار دارد که همگی مدافع میانی هستند.

بازگشت کوژیلنی در این فصل با موفقیت هایی برای وی در پست های مختلف همراه بوده است. او از این مساله خوشحال است و شوخی که هم تیمی های او در مورد نحوه بازی اش با وی میکنند کم کم تبدیل به یک لقب برای او شده است ، آنها وی را با ستاره اسبق برزیل مقایسه می کنند و به کوژیلنی لقب کافوی سفید ررا داده اند.

کوژیلنی به مجله رسمی آرسنال گفت : " هم تیمی های من به من کافوی سفید می گویند. دفاع چپ را من به طور حرفه ای از بازی در فرانسه آغاز کرده ام. در آن زمان من با لباس گوئین کمپ بازی می کردم وبسیار جوان بودم. بدیهی است این پست اصلی و مورد علاقه من نیست ، اما من خوشحالم و بهترین نمایشم را ارائه می دهم. "

کوژیلنی بصورت منظم در بیشتر بازی های فصل برای پیشرفت و بهبود روند آرسنال ، پس از شروع ضعیفشان ، نقش آفرینی کرده است. آرسنال 5 بازی قبلی خود را قبل از بازی با سیتی ، همچنین صعود به دور بعدی چمپیونز لیگ با برتری پشت سر گذاشته بود.

در بازی فینال کارلینگ کاپ ، در فوریه گذشته که به شکست آرسنال مقابل بیرمنگهام منجر شد ، مقصر اصلی ، کوژیلنی بود. ناهماهنگی ساده و ابتدایی شسنی و کوژیلنی این اجازه را به ابافمی مارتینز داد تا تنها در 2 دقیقه مانده به پایان بازی ، یک پیروزی ساده را از آن بیرمنگهام نماید. کوژیلنی ابراز می کند پاک کردن آن اشتباه مضحک از ذهنش بسیار دشوار است.

وی گفت : " گاهی مواقع به آن فکر می کنم. اشتباهات می توانند در زندگی رخ بدهند. این برای طرفداران و باشگاه سخت بود ، اما زندگی همچنان ادامه دارد. چیزهای مهمتری از دست دادن آن فینال وجود دارد. فینال های بیشتری برای بازی کردن و پیروزی پیش روست. هضم آن برای من بسیار دشوار بود ، اما آن اتفاق از من بازیکن و انسان بهتری ساخت. بعد از آن اتفاق واقعا یک هفته بد را سپری کردم ، آن اولین فینال من با باشگاه بود و هواداران برای آن موقعیت طلایی مدت زیادی صبر کرده بودند. من برای هضم آن به زمان نیاز داشتم. پاداش آن اتفاق برای من این بود که بازگردم وقوی تر کار کنم. "

www.teamtalk.com
ترجمه : میلانی

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 30/9/1390 | 01:04 گفت:

ای بابا باهاش صحبت کن شاید راضی بشه :-)

Saeed Milani در 29/9/1390 | 23:58 گفت:

فلن که کار نمی کنه! ...

حمید فرازی در 29/9/1390 | 23:57 گفت:

چه خوب.چه نسبتی دارین؟ اگه نزدیکی بگو تا یه فیلم درباره آرسنال بسازه.ابزارشم داریم: رضا شاماخ در نقش شاماخ حامد در نقش ژورو فرهاد در نقش روسیچکی امیر در نقش آرشا.فقط چیزی که میونه واسه بازیکنای خوبمون بازیگر نداریم آخه اینجا هرکدومممون زوم کردیم رو یکی از بازیکنای پنجلمون

Saeed Milani در 29/9/1390 | 23:33 گفت:

چرا داریم.

محمد اصغری در 29/9/1390 | 23:06 گفت:

پیشرفتش خیلی چشمگیر بوده. ولی من موندم چرا ما اینقدر بدشانسیم.چهار تا مدافع کناری داریم هر چهارتاشون مصدوم میشن. حکمتش چیه خدا میدونه. فکر کنم ما تو هر فصل بازیکن های یه پستمون باید مصدوم بشن و ما هم مثل قحطی زده ها تو اون پست باشم.به امید روزهای خوش

علی ارشدی در 29/9/1390 | 22:55 گفت:

حمید راست میگه!
جواب بده سعید فضولیم گل کرده :))

حمید فرازی در 29/9/1390 | 22:27 گفت:

دقیقا مسریو طی کرده که الکس سانگ رفته.هردو پیشرفت چشمگیری داشتن.مرسی سعید جان.راستی شما با تهمینه میلانی نسبتی ندارین؟!!!!!

Saeed Milani در 29/9/1390 | 21:39 گفت:

البته به جز شاخ زدن :-) اون یه قلم و بذار به عهده مرته ساکر

محسن در 29/9/1390 | 21:37 گفت:

پیشرفت خارق العاده داشته من که بهش خیلی اعتماد دارم و اعتقاد دارم زوج ورمایلن و کوشیلنی بیشتر از زوج فرمایلن و مرتساکر جواب می ده

davood در 29/9/1390 | 21:20 گفت:

انصافا خوب بازی میکنه ولی وقتی دفاع وسط بازی میکنه خیلی بهتر از دفاع کناره
قیافش منو یاده بازیگر فیلم step up 1 میندازه مخصوصا چشماش خیلی شبیه اون یارو هست

علی ارشدی در 29/9/1390 | 21:07 گفت:

اوایل خیلی روش حساب نمی کردم اما الان نشون داده که میتونه بازیکن بزرگی بشه

Saeed Milani در 29/9/1390 | 20:45 گفت:

کافوی سفید لفب خوبیه براش البته اگه یکم قدرت بدنیش رو ببره بالاتر.

mostafaa در 29/9/1390 | 20:17 گفت:

فیزیک این بازیکن بیشتر به همون دفاع کناری می خوره تا دفاع میانی.در هر حال خوبه که ما سه تا دفاع میانی خوب داریم. اگر خدای نکردهیکی مصدم شد جاش میاد.