توپچی ها El Matador را میخواهند!

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 348,709 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

توپچی ها El Matador را میخواهند!

آرسنال توسط یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ خود وادار به پرداخت مبلغ مورد نیاز برای به خدمت گرفتن " ادینسون کاوانی " مهاجم ناپولی شده است!


یان رایت ستاره اسبق آرسنال و یکی از برترین گلزنان تاریخ این باشگاه ، با اصرار از آرسن ونگر خواسته است تا یک مهاجم در کلاس جهانی ، در حد و اندازه های رابین فان پرسی به خدمت بگیرد تا از مصدومیت احتمالی این مرد هلندی جلوگیری شود.

یان رایت در ستون اختصاصی اش در سان نوشت : آرسنال با جدایی احتمالی آندری آرشاوین و مروان شاماخ دچار شوک خواهد شد. بدون حضور یک مهاجم در کلاس جهانی برای بازی در کنا رابی فان پرسی ، در صورت مصدومیت احتمالی وی با مشکلات عدیده ای روبرو خواهیم شد. برای همین است که من فکر می کنم آرسن ونگر برای جذب ادینسون کاوانی " El Matador " باید دست به کار شود ، زیرا در صورت وجود یک پیشنهاد اغوا کننده جدایی وی در ماه آینده از فوتبال ایتالیا محتمل است. این بسیار مشکل است ، زیرا ناپولی به مرحله بعدی چمپیونز لیگ صعود کرده است و این را تا حد زیادی مدیون زحمات کاوانی در مرحله گروهی مسابقات می باشد. اما پیشنهادات دیگری از سوی سایر تیم های اروپایی به این بازیکن ارائه نشده است. من همیشه دوست دارم ونگر را در بهترین حالت ببینم. اگر خدای نکرده اتفاقی برای " RVP " بیفتد ، ترس تمام تیم را فرا خواهد گرفت. تحمل این فشار هر هفته روی شانه های تیم مضجک است. رایت معتقد است ، مدافعان از سبک بازی کاوانی متنفرند ، زیرا وی برای گلزنی گرسنه است و حرکات پا به توپ و جابجایی های فوق العاده ای در میدان دارد.
به نظر می رسد آندری آرشاوین به جای دیگری می رود ، او همان مردی است که 4بار دروازه لیورپول را گشود و گل پیروزی بخش مقابل بارسلونا را به ثمر رساند. اما اینها تنها کار او نبود.
وقتی مروان شاماخ از روی نیمکت به بازیکنان درون زمین اضافه می شود ، نمی شود از او انتظار هماهنگی کامل با بازیکنان درون زمین را داشت.
و هرچند ژروینهو خوب دریبل می زند و مدافع مقابل را از پیش بر می دارد ، اما بعد از آن انتخاب های زیادی برای ادامه بازی ندارد.
این ها چیزهایی نیست که شما بتوانید در مورد کاوانی هم بگویید ، برای همین است که او به یکی از پرطرفدارترین مهاجمان در اروپا بدل گشته است.
با این حال به دست آوردن کاوانی ، با حضور رئیس فعلی ناپولی " اورلیو دی لورنتیس " که هرگونه پیشنهادی راجع به وی را رد می کند ، کمی مشکل به نظر می رسد و این ممکن است آرسن ونگر را مجبور کند آلکس اوکسلاد چمبرلین جوان را در کنار رابین فان پرسی در تیم اول به بازی بگیرد. یان رایت هم با این مساله مشکلی ندارد و برای چمبرلین آینده ای درخشان را پیش بینی می کند. اما تفکر و ذهنیت او دیدن ادینسون کاوانی ، مردی که در 47 مسابقه 33 گل برای ناپولی به ثمر رسانده است ، در ماه ژانویه با پیراهن آرسنال است.

www.espnstar.com
ترجمه : میلانی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علیرضا فراهانی در 30/9/1390 | 09:03 گفت:

من موندم چرا هیچکی این آدمو تو تابستون نخرید!

sam baygan در 29/9/1390 | 23:58 گفت:

پس پیوستن کاوانی رو از همین جا به همه تبریک میگم!

Saeed Milani در 29/9/1390 | 23:36 گفت:

خواهش می کنم محمد جواد جان ، قابلی نداشت ، کلافه شدم از بس اخبار قدیمی یا کپی پیست دیدم ، باشد طعنه ای به مسئولان سایت که سالی یه بار آپدیت میشه!

محمد اصغری در 29/9/1390 | 23:02 گفت:

مرغ ونگر فکر نکنم اصلا پا داشته باشه....................

حمید فرازی در 29/9/1390 | 22:24 گفت:

تمام کننده خیلی خوبیه ولی نه یه بازیکن همه کاره.درصورتی میتونه خوب باشه که ما یه هافبک خلاق داشته باشیم ولی الان به هافبک بیشتر نیاز داریم.

سینا سالک در 29/9/1390 | 22:15 گفت:

آخ آخ اگه بیاد و ما بتونیم راضیش کنیم که بیاد خیلی عالی میشه من تو فیفا 12 کاوانی و کیهیل و گرفتم الان صدر جدولم خیلی بازیکن عالیه . اون پسره فالکائو رم می تونستیم بگیریم خیلی خوب میشد

محمد جواد در 29/9/1390 | 22:10 گفت:

این یان رایتم نفسش از جای گرم بلند میشه ها، آخه اون رئیس کله شقه ناپولی که نمیزاره کاوانی بره، بزاره هم هزار تا تیم مثل گرگ دنبالشن (یووه و چلسی از فصل قبل دنبالش بودن) اونا هیچی آرسنال اونقدر پول بالش نمیده

-سعید امروز ترکوندیاااا! خبرهای داغ داغ آرسنالی که هنوز تو سایت های ایرانی نیومدن رو با ترجمه عالی میزاری تو سایت، واقعا دمت گرم!-

محمد جواد در 29/9/1390 | 22:10 گفت:

این یان رایتم نفسش از جای گرم بلند میشه ها، آخه اون رئیس کله شقه ناپولی که نمیزاره کاوانی بره، بزاره هم هزار تا تیم مثل گرگ دنبالشن (یووه و چلسی از فصل قبل دنبالش بودن) اونا هیچی آرسنال اونقدر پول بالش نمیده

-سعید امروز ترکوندیاااا! خبرهای داغ داغ آرسنالی که هنوز تو سایت های ایرانی نیومدن رو با ترجمه عالی میزاری تو سایت، واقعا دمت گرم!-

Saeed Milani در 29/9/1390 | 21:52 گفت:

ژروینهو ام مالی نیست ، همون که رایت گفت ، یه دریبل میزینه ...گیجه میگیره بعدش!

سید امین هاشمی در 29/9/1390 | 21:49 گفت:

بازیکن خوبیه.ولی نبود ژروینیو خیلی برا آرسنال گرون تموم میشه

peyman در 29/9/1390 | 21:45 گفت:

راست میگه واقعا به یکی مسله اون احتیاج داریم...

محمد رستگار در 29/9/1390 | 21:39 گفت:

كاواني نمياد.يعني نمي ذارن

محسن در 29/9/1390 | 21:33 گفت:

خدا کنه بیاد البته اگه ونگر راضی به اومدنش باشه.
انصافا مهاجم خیلی خوبیه واسه همینه که دئیس باشگاش اجازه خروجشو نمیدن

davood در 29/9/1390 | 21:19 گفت:

همین امروز هم اینجا و تو هایبوری گفتم کاوانی خرید خیلی خوبی میتونه باشه پس این یان رایت هم میاد کامنت های منو میخونه!!!!!!!!
ولی اگه بیاد عالی میشه

علی ارشدی در 29/9/1390 | 21:08 گفت:

با اینکه ونگرو دوست دارم اما اونم مثل اکثر پیرمردا کله شقه

sepehr najafian در 29/9/1390 | 20:52 گفت:

کاوانی.اگه بیاد من...........

Saeed Milani در 29/9/1390 | 20:46 گفت:

امیدوارم مسئولان به توصیه های امروز یان رایت گوش بدن و سریعا برای جذب کاوانی دست به کار بشن ، اگه بگیریمش هیچی نمیخوایم دیگه.