لیست Top5 ، ماه فوریه 2012

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 423,192 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

لیست Top5 ، ماه فوریه 2012

لیست ارزشمندترین بازیکن های لیگ برتر تا انتهای ماه ژانویه ، از نگاه کارشناسان لیگ برتر ( EA SPORTS ) از قرار زیر می باشد :با ارزشترین بازیکن :

1- رابین فان پرسی ، آرسنال ، 563 امتیاز

2- وین رونی ، منچستر یونایتد ، 554 امتیاز

3- امانوئل آدبایور ، تاتنهام هاتسپر ، 504 امتیاز

4- داوید سیلوا ، منچستر سیتی ، 489 امتیاز

5- گرت بیل ، تاتنهام هاتسپر ، 465 امتیاز


بهترین مهاجمان :

1- رابین فان پرسی ، آرسنال ، 563 امتیاز

2- وین رونی ، منچستر یونایتد ، 554 امتیاز

3- امانوئل آدبایور ، تاتنهام هاتسپر ، 504 امتیاز

4- سرخیو آگوئرو ، منچستر سیتی ، 444 امتیاز

5- دمبابا ، نیوکاسل یونایتد ، 407 امتیاز


بهترین هافبک ها :

1- داوید سیلوا ، منچستر سیتی ، 489 امتیاز

2- لوئیز نانی ، منچستر یونایتد ، 403 امتیاز

3- لوکا مودریچ ، تاتنهام هاتسپر ، 388 امتیاز

4- میکل آرتتا ، آرسنال ، 374 امتیاز

5- رافائل فاندرفارت ، تاتنهام هاتسپر ، 357 امتیاز


بهترین مدافعین :

1- گرت بیل ، تاتهنام هاتسپر ، 465 امتیاز

2- آسو اکوتو ، تاتنهام هاتسپر ، 401 امتیاز

3- پاتریس اورا ، منچستر یونایتد ، 380 امتیاز

4- جولین لسکات ، منچستر سیتی ، 376 امتیاز

5- جان تری ، چلسی ، 365 امتیاز


بهترین دروازه بان ها :

1- جو هارت ، منچستر سیتی ، 360 امتیاز

2- برد فریدل ، تاتنهام هاتسپر ، 345 امتیاز

3- تیم کرول ، نیوکاسل یونایتد ، 314 امتیاز

4- ووسیچ شسنی ، آرسنال ، 293 امتیاز

5- خوزه رینا ، لیورپول ، 286 امتیاز
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 9/12/1390 | 23:02 گفت:

علی بنده خدا گفت که آقا علی.مگه تو آقایی؟ :دی

پويان در 9/12/1390 | 22:42 گفت:

ارتتا ديده نميشه ولى فوق العاده تاثير مثبتى داره.بخصوص تو دفاع.حقشه كه اينجا باشه

علی ارشدی در 9/12/1390 | 22:41 گفت:

مهران قشنگ روشن حرف بزن! :) اینجا چند مدل علی داریم! علی از نوع ارشدی از نوع جمشیدی و...

علیرضا در 9/12/1390 | 22:37 گفت:

مرسی.........آرتتا بد نیست..............ولی خیلی خوب هم نیست...............
کاملا متوسط هست.............

فرهاد در 9/12/1390 | 22:20 گفت:

خیلی از ارتتا خوشم نمی یاد باید بهتر از اینا باشه

peyman007 در 9/12/1390 | 21:59 گفت:

مرسی

مهران کاظمی در 9/12/1390 | 21:42 گفت:

مرسی، منم با آقا علی موافقم، همون 2 3 فصل پیشم که ونگر همیشه از آرتتا تعریف می کرد من ازش خوشم میومد

حمید فرازی در 9/12/1390 | 21:06 گفت:

اینو متوجه هستم ولی از اواسط فصل پیش که امسال هنوز هم بیشتر اینو متوجه هستیم کارای دفاعی کم تری به بیل سپرده میشه ور عوض آسو اکوتو نفوذ کم تری انجام میده.حرف من اینه که بیل در کارای تهاجمی خیلی بهتر بوده و باید جزو هافبکا باشه نه مدافعین.یعنی در پستی که بازی میکنه و بیشتر نقش داشته..به عنوان مثال این فصل رونی عملا مثل یه هافبک بازی کرده و کاملا در طراحی حملات تیمش نقش داشته ولی از نظر آمار گلزنی هم خوب بوده.حالا به نظرت باید رونی رو جزو هافبکا محسوب کنیم؟

یه بازیکن دیگه که برام خیلی عجیبه جزو تاپ پیلزها نیست میکار ریچاردس هست که قطعا این فصل بهترین دفاع کناری لیگ بوده.

hamed در 9/12/1390 | 20:45 گفت:

ماشاالله به ون پرسی...

Saeed Milani در 9/12/1390 | 20:42 گفت:

مرسی حمیدجان ، البته ماتا هم جزو ده تای اول هست اما الآن دقیقا رتبه اش یادم نیست. بیل هم مدافع کناریه کلاسیکه ، در سیستم فوتبالی که تو انگلستان به صورت سنتی مرسوم هست یک مدافع کنار خوب به کسی می گن که دائما طول زمین رو در حال رفت و برگشت باشه که بیل هم به خوبی این کار رو انجام داده تا حالا ، پس تو قضاوت هاشون هم مسلما تاثیر گذار خواهد بود.

حمید فرازی در 9/12/1390 | 20:34 گفت:

مرسی سیعد جان.منم هیمشه معتقد بودم آرتتا خرید خوبی بوده ولی متاسفانه اون وسط خیلی تنهاست.همین بازی قبل که روسیچکی خوب بود دیدیم که ارتتا هم چقدر تاثیر گذار نشون داد.

نسبتا امتیاز دهی خوبی بوده ولی چند نمونه بحث برانگیز داره.نمیدونم کی گفته گرت بیل مدافع هست.بیل از فصل پیش وینگ بازی میکرد اگه بگیم دفاعه با این حساب باید بگیم نانی و ولکات و ... دفاع هستن !!!!!! نکته دوم قرار نگرفتن خوان ماتا هست که این فصل فوق العاده کار کرده و انصافا از فن در فارت و آرتتا بهتر بوده. جان تری هم که خییل پرنوسان نشون داده و ظاهرا مثل همیشه به بازیکنای انگلیسی یه خورده لطف دارن

فرهاد در 9/12/1390 | 18:03 گفت:

خواهش میکنم سعید جان

Saeed Milani در 9/12/1390 | 18:01 گفت:

مرسی آقا فرهاد ، البته من تقریبا یکی دو ساعت پیش آپدیت ها رو گرفتم که ممنون از اطلاع رسانی دوباره.

فرهاد در 9/12/1390 | 17:59 گفت:

این لیست همین امروز دوباره بروزرسانی شد:
ون پرسی:579
رونی:554(بدون تغیر)
ادبایور:534
سیلوا:514
بیل:478

Saeed Milani در 9/12/1390 | 17:57 گفت:

من همیشه می گم آرتتا در موفقیت های تیممون نقش به سزایی داره می گین نه :-) خیلی بهش ایمان دارم نمی دونم چرا!

ali jamshidi در 9/12/1390 | 17:10 گفت:

آره واقع با علی ارشدی موافقم. کاش تو دفاع و هافبک پر تجربه تر بودیم.
خود سعید میلانی هم می دونه ما ها که قدیم آرسنال رو دیدیم بازیکن های قبلی آرسنال تو چند ثانیه ضد حمله میزدن. با جون دل بازی می کردن. جاه طلب بودن. شخصیت داشتن. نمی ذاشتن تحقیر بشن براشون افت داشت کم بیارن ولی بر عکس بازیکن های الان. وقتی بازیکن بزرگ باشه علاوه بر تجربه از شخصیتش هم میشه استفاده کرد. من یادم نمیاد ویرا الکی دریبل بخوره یا اگه می خورد بازیکن رد نمیشد. یا ... ولی الان بهترین دفاع هامون مثله آب خوردن دریبل می خورن انگار نه انگار. بازی با تاتناهم رو باز هم نگاه کنید. بازیکن های ما درگیر نمیشم. چون روحیه اش رو ندارن.

علی ارشدی در 9/12/1390 | 16:45 گفت:

علاوه بر تایید علی جمشیدی: نکته خودم اینه که:

آرتتا با اینکه نه ستاره است نه خیلی جوونه ولی رتبه خوبی داره که مسلما دلیل اصلیش تجربه بالاشه حالا فکر کنید آرتتا یک بازیکن متوسط رو بال ولی با تجربه است اما چقدر موثر بوده؟ تا جایی که تو نبودش خیلی ضربه خوردیم
حالا فکر کنید یک هافبک سطح بالا با همین تجربه داشته باشیم
تیم ما لیدر نداره دیدین تی تی چقدر تاثیر گذار بود؟ چون یک لیدره ما الان یه همچین بازیکنی لازم داریم یکی دو تا البته

ali jamshidi در 9/12/1390 | 16:25 گفت:

نکته جالبش اینه که تاتنهام تو تمام خطوط حداقل یه بازیکن رو داره. تو لیست با ارزش ترین ها هم باز یکی از تاتنهام هست.
امسال جز معدود دفعاتی که تاتنهام به لحاظ مهره ای قوی تر از آرسناله. نه اینکه همشون بهتر باشن ولی دز کل بازیکن تر از تیم مان

مرتضی در 9/12/1390 | 16:23 گفت:

معلومه تو دفاع آرسنال چقدر شاهکاره