بررسی عملکرد بازیکن ها ، لیورپول - آرسنال

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 423,748 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بررسی عملکرد بازیکن ها ، لیورپول - آرسنال

در این پست به بررسی عملکردد تک تک بازیکن هامون در دیدار امروز در برابر لیورپول خواهیم پرداخت.
شسنی : نقطه قوت تیم بود ، یک پنالتی رو که اصلا پنالتی نبود به خوبی مهار کرد و در چند صحنه هم به واقع تنها نفری بود که جلوی حمله لیور پولی ها یک تنه ایستاد. بهترین بازیکن آرسنال به همراه فان پرسی.

سانیا : بهترین بازیکن خط دفاعی نداشتیم اما از بقیه بهتر بود ، هرچند لیور پول خیلی از سمت راست نفوذ کرد اما در کارهای تهاجمی خوب بود و یک پاس گل ارزشمند برای رابین محیا کرد.

فرمالن : ضعیف بود و اصلا در حد و اندازه های خودش ظاهر نشد ، ممکنه مربوط به مصدومیتش هم بشه که در عملکردش تاثیر گذار بود. حین بازی بازم از ناحیه " پشت " احساس ناراحتی کرد که امیدوارم مساله جدی نباشه.

کوشیلنی : مثل اینکه یک نفر هست که یاد و خاطره وزنی براون رو زنده نگه داره با زدن گل بخودی! سوارز هر وقت اراده کرد هم کوشیلنی و هم فرمالن رو جا گذاشت ، به خصوص در نیمه اول. در نیمه دوم باز قابل هضم تر بازی کرد.

گیبس : بدترین بازیکن آرسنال بود ، اتوبانی به نام گیبس! لیورپولی ها هر کاری خواستند از چپ تیم ما به راحتی آب خوردن انجام دادن. امیدوارم سانتوس زودتر برسه.

آرتتا : مثل همیشه ، همون انتظاری رو که ازش داشتیم برآورده کرد. مثبت ، کم اشتباه ، در خدمت تیم و یک پاسور خوب. امیدوارم مصدومیتش جدی نباشه واقعا ، از دست دادنش یعنی فاجعه

سانگ : اگه دیابی به آمادگی کامل برسه می تونه جاش بازی کنه و سانگ هم بره ور دل رمزی تا از دست جفتشون راحت بشیم. فقط خطا کرد ، پاس اشتباه داد ، جا موند ، دریبل خورد و ... اما یک پاس گل زیبا برای رابین داد که بشه از همه اشتباهاتش چشم پوشی کرد.

روسیچکی : معمولی بود ، وقتی توپ دستش رسید مثبت بود عملکردش و میشه نمره قبولی بهش داد. البته نیمه دوم خیلی کم فروغ بود.

بنایون : تقریبا هم رده با روسیچکی بازی کرد ، اون هم نمره قبولی می گیره در دقایق حضورش در میدان ، هرچند نیمه دوم اصلا به چشم نیومد.

فان پرسی : با این که مشخصه خسته اس کاملا ، اما باز هم رابینه و می تونه از کوچکترین موقعیت ها گل بسازه ، نمره اش بیست بود. دوتا موقعیت که دومی واقعا درصد گل نشدنش بیشتر از گل شدنش به نظر میومد رو استادانه به تور دروازه لیورپول چسبوند. در کنار شسنی بهترین های امروز بودند.

والکات : فراز و نشیب این بازیکن با هیچ فرمول و معادله ای قابل تشریح نیست ، یک روز صفر ، یک روز صد.امروز هم صفر. یک موقعیت طلایی رو به راحتی هدر داد.

دیابی : بعد از مصدومیت آرتتا به زمین اومد اما هنوز کاملا آماده نیست ، امیدوارم زودتر به مرز آمادگی برسه. اینکه یک بازیکن رو که نا آمده است هنوز بیاری تو زمین بعد بکشی بیرون فقط روحیه اش خراب می شه.

ژروینیو : پانزده دقیقه فرصت بازی پیدا کرد که اصلا مثمر ثمر نبود و به چشم نیومد. به بازیکن های بهتری نسبت به ژروینیو نیاز داریم.

چمبرلین : کاملا مشخصه اون اعتماد به نفس ماه گذشته رو نداره ، مخصوصا بعد از گل به خودی که در برابر ساندرلند زد. اما آینده مال چنین بازیکن هاییست بی تردید.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

احسان در 13/12/1390 | 23:25 گفت:

سانگ یه پاس خیلی خوب به گیبس داد و اون به تئو که خراب شد اینکارش خیلی پسندم بود

دیابی هم مصدوم شد دوباره

در کل اصلا خوب نبودیم ولی امروز منچستری بردیم!!!


hamed در 13/12/1390 | 22:14 گفت:

به نظر من سانگ خوب بازی کرد...

(Hooman sam (Dark metal در 13/12/1390 | 20:58 گفت:

عالی بود...
تبریک به همه توپچی ها

محمد حسینی در 13/12/1390 | 20:29 گفت:

Habib like

دانیال در 13/12/1390 | 19:31 گفت:

عالیبود ممنون

محمودرضا معینی در 13/12/1390 | 19:27 گفت:

علی آقا شما هم درست میگید
اما با وجود هافبک دفاعی که میل زیادی به هجوم داره باید یکی دیگه جورشه بکشه و فعلا آرتتا داره این کار رو میکنه ولی شاید با بازگشت ویلشر و قرار گرفتن آرتتا به عنوان بازیساز بازی بهتری ببینیم ازش(گفتم شایدا)دقیقا با حرف سعید هم موافقم کاملا سبک بازیش انگلیسیه با اینکه اسپانیاییه!!! قطعا اگه میتونست برای انگلیس بازی کنه الان شاید در حال رقابت با لمپارد و جرارد بود اما حیف که سالیان سال در تیمی بازی کرد که دیده نشد

Saeed Milani در 13/12/1390 | 19:26 گفت:

اونطور که با کپسول اکسیژن بردنش من گفتم رفت تا دو ماه دیگه ، اما الآن انگار وضعیتش زیاد بد هم نیست ، اما برای بازی در برابر میلان از دستش می دیم به احتمال فراوان.

حمید فرازی در 13/12/1390 | 19:23 گفت:

فعلا که آرتتا به بیمارستان منتقل شده و در یکی دوبازی آینده غایب خواهد بود.فقط نکته خوبش اینه که مصدومیتش از ناحیه صورت هست و به رباط و همسترینگ مربوط نیست

Saeed Milani در 13/12/1390 | 19:21 گفت:

بله 100% اما بهترین مهره ای که در اختیار داریم و مصدومیتش اصلا نمی تونه جالب باشه برامون.

علی ارشدی در 13/12/1390 | 19:16 گفت:

نه سعید همه 1800 تاش رو به عقب نبوده ولی قبول کن هافبکی نیست در سطح عالی باشه نهایتا خوبه خرید خیلی خوبی بوده اما در آینده قطعا باید کسانی رو بخریم که خیلی بهتر باشن

توپچی جنوب در 13/12/1390 | 19:15 گفت:

مرسی دستت درد نکنه

در مورد ارتتا داری بزرگتر از اونی که هست جلوه اش میدی!!!!!!!!!

اگر اسم ارتتا رو پاک کنی و فقط تعریف هایی که ازش تو این سایت میشه رو بخونی فکر میکنی که در مورد پت ویرا یا فابرگاس یا رابرت پیرس صحبت میشه در صورتی که ارتتا از این بازیکنان سطحش پایین تر است ولی تعریفی که میشه................

و در اخر :
ما بتمن نمیخواهیم چون رابین ونپرسی رو داریم
بهترین جمله ای که تو عمرم خوندم !!!!!!!!!

soroosh در 13/12/1390 | 19:15 گفت:

خداییش فلامینی کجا و این سانگ کجا ... تو رو هی خدا نگید سانگ جوونه

soroosh در 13/12/1390 | 19:13 گفت:

مهدی جان آخه کی از هافبک تدافعی انتظار پاس گل داره ... این سانگ رسما فک می کنه هافبک تهاجمیه ( هرچند پاس گل خوب میده :دی )

mahdi rajaei در 13/12/1390 | 19:10 گفت:

برا اینکه بفهمید ارتتا چقدر بازیکن مثبتی میتونید نمرش رو تو سایت رسمیه لیگ برتر ببینید.میکل جزو هافبکهای خوبه لیگه, خوده سانگ هم همینطور.سانگ درسته بد بود ولی یه پاس گل داد که به کل سوتیاش تو این بازی(که کم هم نبودن)می ارزید.

حمید فرازی در 13/12/1390 | 19:07 گفت:

مرسی بابت این تحلیل بسیار خوب سعید جان.
بدترین بازیکن این زمین از نظر من بنایون بود که برخلاف بازی قبل که در حملات خوب و در کارای دفاعی ضعیف نشون میداد در این بازی در هردوکار خیل ضعیف بود و کایرن گیبس نیمه دوم یه کم بهتر شد و میشه بهش امیدوار بود.البته باید خستگی مفرط بازیکنا رو هم در این بد بازی کردن درنظر بگیریم که بازیکنایی مثل رابین و ورما با وجود مصدومیت برای تیم ملیشون بازی کردن.

در مورد صحنه پنالتی هم من خودم فکر کردم پنالتی نبوده ولی الان که دیدم واقعا قبلش ساق پای ژسنی و سوارز برخورد کرد که سوارز یه کم بزرگ نمایی کرد ولی میتونست پنالتی باشه.

soroosh در 13/12/1390 | 19:07 گفت:

این جوری که سایت گل زده مشکل آرتتا مشکل فک و صورت اش هست. شاید برسه به بازی میلان

Saeed Milani در 13/12/1390 | 19:07 گفت:

می گم به هر حال هر کسی از دیدگاه خودش بازی رو تماشا می کنه ، شاید یکی هم بیاد بگه جوورو بهترین بازیکن آرسناله :-)

محسن شعبانی در 13/12/1390 | 19:06 گفت:

بهر حال مصدوم شد

Saeed Milani در 13/12/1390 | 19:06 گفت:

تو دیدی هر 1800 تا رو داد عقب؟! :-)

علی ارشدی در 13/12/1390 | 19:04 گفت:

سعید جان دلبندم!!!! بازم که حرف خودتو میزنی! درست 1800 نه بگو 2000 تا پاس 100% درست ولی خیلی مهمه که این پاسا رو به کی داده رو به عقب یا رو به جلو؟

علی ارشدی در 13/12/1390 | 19:02 گفت:

فرهاد من که دارم از آرتتا انتقاد می کنم!!!!!!!!!!!!! مطمئنی کامنتمو خوندی؟

Saeed Milani در 13/12/1390 | 19:01 گفت:

علی 1800 تا پاس داده که 90% درست بودن! البته من هیچ کس رو اندازه دنیس برگ کمپ دوست ندارم :-) اما از سبک بازیه آرتتا خوشم میاد چون من رو یاد آرسنال قدیم می ندازه اما نمی خوامم بیخودی بولدش کنم. همین که همه در حد تیم ملی اسپانیا میدوننش نشون میده بازیکن خوبیه اما مسلما خوب به خوبیه ژاوی و اینیستا و سیلوا نیست.

فرهاد در 13/12/1390 | 19:00 گفت:

حالم از همه داورای انگلیس بهم می خوره یه دونه داور دارن اونم کلاتنبرگه واقعا داور خوبیه

محسن شعبانی در 13/12/1390 | 18:59 گفت:

آرتتا واقعا خراب کرده بود ... اصلا متوجه پشت سرش نیست همیشه تا پا به تو پ می شه یکی راحت از پشت سر میاد و توپش رو میزنه.... سر همین بی دقتی هم تو راه رفتن خورد بهبازیکن لیورپولو مصدوم شد.

فرهاد در 13/12/1390 | 18:59 گفت:

علی=سعید

hesam در 13/12/1390 | 18:58 گفت:

واقعن داوري بو داره,هندرسون به راحتي ميتونست اخراج بشه ولي دريغ از يه كارت زرد......

فرهاد در 13/12/1390 | 18:57 گفت:

علی واقعا آرتتا خیلی معمولی بازی کرد

HAMED toopchi در 13/12/1390 | 18:57 گفت:

وقتي دروازبان يه تيم بهترين بازيكن زمين ميشه، نشون دهنده ضعف شديد خط دفاع اون تيمه!
-- دقت كردين بكگراند همه عكسا يكيه!

soroosh در 13/12/1390 | 18:56 گفت:

آخه واقعا بد بودن !!!! محمدرضا جان منم یه جورایی مثل تو فکر می کنم. به نظرم آرتتا شاید با یه هافبک خوب که کنارش باشه بهتر بازی کنه اممممممممممما سانگ عمرا هیچی نشه. واقعا هر چی گراهام میگه دسته ... گفت سانگ بازیکن بشو نیس که دیدیم راست می گفت ... گفت والکات استعدادش پژمرد باز راست می گفت ... گفت اسکات پارکر رو بخرید باز راست می گفت ( یه نیگا به بازیای پارکر تو تاتنهام بندازید، هر چند قبول دارم بازی با آرسنال بد بود)

علی ارشدی در 13/12/1390 | 18:56 گفت:

سعید علاقه ات به آرتتا باعث میشه خیلی ازش تعریف کنی :) درسته بازیکن خوبیه اما مشکل اینجاست که بقیه هافبکامون تعطیلن سانگ که یکی در میونه روسیچکی هم که تازه راه افتاده پس معلومه آرتتا بیشتر دیده میشه ضمنا تعداد پاس ملاک خوبی نیست کیفیت پاسه که مهمه تعداد زیادی از پاسای میکل در عرضه یا رو به عقب ضمنا توان عوض کردن جریان بازی رو نداره

HAMED toopchi در 13/12/1390 | 18:54 گفت:

ژورو كو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ميبينم كه چسبيده به نيمكت

sepehr najafian در 13/12/1390 | 18:53 گفت:

عملکرد والکات مثل نمودار سينوسيه

Saeed Milani در 13/12/1390 | 18:53 گفت:

در مورد آرتتا هم بهترین پاسور جزیره و رده چهارم بهترین هافبک های جزیره بیانگر کیفیتش هست. سانگ هنوز جوان و نا پخته عمل می کنه و کار داره تا به یک بازیکن با ثبات تبدیل بشه. امیدوارم واقعا مصدومیت آرتتا جدی نباشه و به بازی برابر میلان برسه که اگه نرسه تازه متوجه می شیم چه بازیکنی رو از دست دادیم و نبودش به وضوح حس خواهد شد ، همونطور که تو نیمه دوم همین بازی هم حس شد.

Ashkan در 13/12/1390 | 18:52 گفت:

dar morede song bi ensafi kardi

علی ارشدی در 13/12/1390 | 18:51 گفت:

موافقم البته

علی ارشدی در 13/12/1390 | 18:51 گفت:

کاملا مواقم قرار نیست نظر همه یکسان باشه :)

salar mohamadzadeh در 13/12/1390 | 18:50 گفت:

kheyli manfi bafi kardi .baghiye bazikona ounghad bad naboodan ke gofti.

Saeed Milani در 13/12/1390 | 18:50 گفت:

حبیب جان به هر حال حال هرکسی از دیدگاه فنی خودش بازی رو بررسی می کنه و این هم نظرات شخصی من بود ، خوشحالم وقتی تضارب آرا داریم با دیدگاه همه بچه ها آشنا می شیم. ممنون از اینکه نظراتت رو گفتی :-) دیدگاه فنی شما هم محترم هست.

محمودرضا معینی در 13/12/1390 | 18:50 گفت:

اتفاقا آقا سروش من یکی از نکات مثبت آرتتا را این میدونم که برای توپی که از دست میده می جنگه تا دوباره به دست بیاره،اما نکته ای که هست همواره باید کنارش یک مکمل خوب داشته باشه و این شاید نقطه ضعفش باشه با این حال به نظر من جزو معدود بازیکنایی که تو تیم کارشو خوب و بدون نقص انجام میده

soroosh در 13/12/1390 | 18:49 گفت:

یه چیز دیگه درباره گل دوم آرسنال. دیدم سایت زده گل استثنایی ولی اگه یه کم واقع بین باشیم اشتباه رینا بود نه چیزه دیگه. رسما زاویه بسته گل خورد

فرهاد در 13/12/1390 | 18:47 گفت:

واقعا امروز بد بودیم ولی چه اشکالی داره ما هم تو یه روز که بد باشیم ببریم

soroosh در 13/12/1390 | 18:46 گفت:

با همه حرفات موافقم الا آرتتا. آرتتا یه بدی بزرگ داره و اونم اینه که وقتی توپ از دست میده بر نمی گرده رو بازیکن فشار بیاره. کلا به نظرم بد بود. دلیل این که نیمه اول رسما سوسک شده بودیم این بود که سانگ و آرتتا واقعا گند بازی کردن

حبیب در 13/12/1390 | 18:45 گفت:

اول خیلی خیلی ممنون از مطلبت که خیلی وقت گذاشتی و نوشتی ... ولی با کمال احترام همه ی نظراتتو با دقت ننوشتی..
1. بنایون تو قوطی بود 2. ژروینیو قرار نبود کاری کنه فقط اومد که سمت چپ وایسه و اون گیبس کمتر نفوذ کنه...
3.سانگ یه هافبک دفاعیه و به نظر من خیلی خوب بازی کرد(البته نیمه ی اول حق با شماست) ، نیمه دوم هیچ حمله خاصی از مرکز نداشن... 4. روسیچکی هم به نظر من کار خاصی نکرد، فکر کنم بیش تر باید میدون داری کنه... اکثر پاسش رو به عقب بود...
بازم ممنون بابت نوشته ی قویت...

علی ارشدی در 13/12/1390 | 18:45 گفت:

مرسی سعید عالی بود
با نظرت راجع به ژسنی موافقم 100%
بعد از اون پنالتی هفته قبل این دومیش بود ای تف به داوری تف

Saeed Milani در 13/12/1390 | 18:44 گفت:

نه مشخصا ما خوب نبودیم ، واضحه ، یک بار هم شانس در خونه ما رو زد ، اگر انصافا بخوایم قضاوت کنیم سه تا گل و نخوردیم! از دو تا موقعیت هم دوتا گل ساختیم. همین. اما برد شیرین و مهمی بود به خصوص برای حفظ رتبه چهارم در جدول. به هر حال مبارک همه دوستان.

محمودرضا معینی در 13/12/1390 | 18:44 گفت:

مث همیشه یه پست خوب از آقا سعید
یه برد لیورپولی برابر لیورپول
تبریک می گم،اونجوری که آرتتا رو می بردن بیرون فک کنم به گردنشم صدمه خورده آخه یارو با شونه محکم رفت تو صورتش
توی این چند بازی یا هر دو دفاع وسطامون خوب بودن یا هر دو ضعیف فقط کمی اون یکی بالاتر از اون یکی قرار می گیره
در مورد سانگ هم اصلا پستش تخصصی خودشو فراموش کرده بیشتر بازیسازی انجام میده تا قطع حمله حریف
اما واقعا بهترین بازیکنه زمین ژسنی بود با اختلاف زیادی،
به نظر من بدترین بازیکن زمین همون گیبس بود

مهدی افسرده در 13/12/1390 | 18:40 گفت:

ولی جدی با این وضع نمی تونیم میلان ببریم

الان نیاین بگین چرا موج منفی میدیا

مهران کاظمی در 13/12/1390 | 18:39 گفت:

ولی بچه ها موج منفی نمی خوام بدم ولی خدایی یه جورایی این برد فقط به خاطر شاهکار ون پرسی بود و ژسنی، عجب توپایی گرفت ژسنی، سوارز هر غلطی خواست کرد، این تیم هنوز پر از مشکلاته، من از این برد بیشتر از برد با تاتنهام حال کردم نمی دونم چرا

مهران کاظمی در 13/12/1390 | 18:35 گفت:

پسر، بچه های سایت از بس خوشالن دو بار خبر آرسنال لیورپول رو گذاشتن، ببخشید قبلی شده بود پسر بچه ها

مهران کاظمی در 13/12/1390 | 18:33 گفت:

بابا بی خیال آقا سعید، خیلی کارت درسته ها، پسر بچه های سایت از بس خوشالن دو بار خبر آرسنال لیورپول رو گذاشتن (: