طراحی های نایکی برای یورو 2012

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 424,284 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

طراحی های نایکی برای یورو 2012

چند وقت پیش کمپانی معظم نایکی طراحی لباس های جدید خودش برای مسابقات یورو 2012 را به نمایش گذاشته بود که عکس هاش رو براتون میذارم ، امیدوارم لذت ببرین.تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 31/1/1391 | 18:40 گفت:

فرانسه اش فوق العاده اس.

سید محمد رضا در 31/1/1391 | 12:37 گفت:

زیبا بود
فقط آلمان رو عشقه

parsa در 31/1/1391 | 11:50 گفت:

خیلی قشنگ بود
به امید قهرمانی ایتالیا

hamed در 31/1/1391 | 00:18 گفت:

مرسی...

hamed در 31/1/1391 | 00:18 گفت:

لباساش واقعا قشنگه...

محمد على(اباى) در 30/1/1391 | 23:29 گفت:

wow ..so nice

توپچی جنوب در 30/1/1391 | 20:38 گفت:

زیبا بود مرسی لباس هلند خیلی زیباست کار برند نایک درسته من خیلی خوشم میاد ازش.......

رضاشاماخ چوک بندر در 30/1/1391 | 16:51 گفت:

این پایینش که عکس بطری آب زده یعنی اینکه این پیراهن جنسش ازبطری هایی که مردم میندازن بیرون درست میشه. واین باعت میشه توی زمستان هوای سردودفع کنه وهوای گرماروزیرپیراهن نگاه داره.وتوتابستان باعث میشه هوای گرمودفع کنه وهوای خنکونگه داره.
اینومن پارسال خوندم .بهتره بدونیدپیراهن آرسنال ودیگرتیمای نایکی امسال این شکلی شدن.وقتی پیراهن فعلی آرسنال رونمایی شداین چیزاهم گفته شد.

milad foadiyan در 30/1/1391 | 15:24 گفت:

Vaaay faransash cheghad ghashange

علی ارشدی در 30/1/1391 | 15:20 گفت:

لباس هلند اصلا قشنگ نیست به نظرم
یاد لباس سربازای قرون وسطی می افتم از طرح لباسشون

ولی پیرهن فرانسه خیلی محشره

مصطفی کاظمی در 30/1/1391 | 14:57 گفت:

انگلیس؟؟؟آدیداس؟؟ به حق چیزای نشنیده. =))
مرسی میلانی جان.
راستی طرح هلند عجب چیزیه ها.

Saeed Milani در 30/1/1391 | 14:56 گفت:

حمید جان اسپانیا رو آدیداس حمایت می کنه برای یورو 2012 ، این طراحی ها مال تیم هاییه که اسپانسرشون نایکیه.

ehs در 30/1/1391 | 14:53 گفت:

طرح لباس هلند فوقالعاده است!لباس فرانسه هم يه حالت كلاسيك قشنگي داره!مشخصا جنس پيراهنها هم عوض شده!به اين ميگن علم و ورزش و هنر!!!!!!

hamid farazi در 30/1/1391 | 14:52 گفت:

چرا اسپانیا نداره؟؟؟؟

Saeed Milani در 30/1/1391 | 14:45 گفت:

انگلیس UMBRU می پوشه فقط محمد جان ، تا اونجایی که من چک کردم برای یورو هم آمبرو قراره بپوشن.

محمد حسینی در 30/1/1391 | 14:39 گفت:

جالب بودن
طرح های تیم های ملی انگلیس برای المپیک به نظرم قشنگتر از اینا بود(اونا آدیداس بودن)

رضاشاماخ چوک بندر در 30/1/1391 | 14:23 گفت:

من ازطرح کفش ولباس نایک خیلی خوشم میادبعدش پوما.
واقعاطراحیش جالبه .کفش قرمزرونالدوروببینیدآخرین طراحیه نایکه .
من همین کفشوازدبی برام آوردن 450000تومان.خیلی سبک وشیک وراحته.

reza در 30/1/1391 | 14:19 گفت:

هلندش مسخرس

Saeed Milani در 30/1/1391 | 13:59 گفت:

درسته حمید جان ، یه سری سوراخ هم روی شورت ورزشی ، در قسمت کمر و زیر بغل ها طراحی شده که باعث عدم تعریق زیاد بازیکن ها می شه که تو بعضی از عکس ها مشخصه ، البته من طراحی آدیداس و پوما رو هم دیدم برای تیم هایی که اسپانسرش هستند ، که صد البته این طرح هایی که نایکی داده اصلا قابل قیاس نیست با طرح های کمپانی های دیگه ، البته از لحاظ ظاهر. باید دید بازیکن ها بعد از استفاده چه نظری دارن درباره این کیت های جدید.

حمید فرازی در 30/1/1391 | 13:53 گفت:

مرسی سعید واقعا طراحی های جالبی داره.لباس هلند طراحیش قشنگ تر از بقیه شده ولی لوگوی رو پیرهن فرانسه فوق العادست.ظاهرا یه طراحی جدید رو در لباسا به کار گرفتن و از الیاف مخصوصی استفاده شده که در عین تنگ بودن لباسا باعث اذیت بازیکنا نمیشه.یعنی هم زیبا و هم راحت

Saeed Milani در 30/1/1391 | 13:46 گفت:

خودم با لباس دوم هلند ( رنگ مشکی و نارنجی که در مقابل انگلستان استفاده شد ) و لباس اول فرانسه بی نهایت حال کردم ، عجب طراحی داره ، خیلی قشنگه.

محمد جویبار در 30/1/1391 | 13:43 گفت:

دستت درست

مریم تجدد در 30/1/1391 | 13:41 گفت:

اه اه چه بازیکنای ........... .اما خیلی باهال موندن .ایول .پستتون توپ بود