آرسنال - نوریچ به روایت تصویر

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 424,069 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال - نوریچ به روایت تصویر

نتیجه افتضاح و احتمالا خداحافظی با لیگ قهرمانان فصل آینده و سلام به لیگ اروپا!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهناز پرتوی در 17/2/1391 | 12:10 گفت:

آقا سعید خود کرده را تدبیر نیست..ونگر اصلا جای دلسوزی نداره...در ضمن تیم شدیدا افت کرده بیچار رابین که هی باید گل بزنه هی مدافعهای خوب ما جبران کنن...

مصطفی کاظمی در 17/2/1391 | 00:32 گفت:

مرسی سعید.

سعيد توپچي در 16/2/1391 | 23:54 گفت:

دلم به حال ونگر مي‌سوزه که با دست خالي بايد مبارزه کنه. توپ يا تو دفاع بود يا بندرت نوک حمله. چيزي باسم هافبک نديدم تف به اين رمزي!

ناصر در 16/2/1391 | 23:37 گفت:

باز هم بی تجربگی و بی خردی بازیکنان جوانی مثل رمزی و شزنی کار دستمون داد-حالا قدر آرتتا رو میدونیم.

محمد على(اباى) در 16/2/1391 | 21:46 گفت:

defahaye kenari faje'e hastan vasatia ham nemishe goft khuban hafbak defayi ham k nadarim komak kone...vertongen o em villa vaghean lazeme vase team

علی ارشدی در 16/2/1391 | 21:26 گفت:

مرسی سعید جان

شزنی که فقط گند زد امروز بطوری که ازش قطع امید کردم تقریبا

رمزی هم مثل همیشه نه تنها مفید نبوده بلکه کلی آسیب زده

چرا 2-4-4 بازی نمی کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟ دقت کردین بعد از اومدن شاماک و تغییر سیستم از این رو به اون رو شدیم؟

parsa در 16/2/1391 | 20:27 گفت:

مرسی سعید جان
دهن رمزی ...

محمدرضا در 16/2/1391 | 19:22 گفت:

ژسنی امروز افتضاح بود رو گل اول و سوم !!!!

محمودرضا معینی در 16/2/1391 | 19:18 گفت:

البته حق با آقا شهرام با توجه به بازی اورتون با تاتنهام و من سیتی و اورتون با نیوکاسل بازیهای سختیه چون اورتون در هر صورت خیلی تمایل داره فصل رو بالاتر از لیورپول تموم کنه و حتما تمام توانشو میذاره

Saeed Milani در 16/2/1391 | 19:13 گفت:

امیدوارم ، البته نیوکاسل سخته بازیهاش اما تاتنهام و احتمال نمی دم این فرصت طلایی رو هدر بده الکی.

توپچی جنوب در 16/2/1391 | 19:10 گفت:

نه هنوز واسه خدا حافظی با لیگ قهرمانان زوده سعید !!!!!!!!!
من میدونم به لیگ قهرمانان اروپا خواهیم رفت اخه کلاغ ها و مرغ ها بازی های سختی دارن ما همیشه اخر فصل و جلو تیم های کوچیک کم میاریم کاش دو بازی اخرمون با چلسی و منسیتی بود نه با نوریچ و وست بروم...........
من به شانس نه ولی به ونگر ایمان دارم.

محمودرضا معینی در 16/2/1391 | 19:08 گفت:

توی این بازی فقط 2-3 نفر خوب بازی کردن و حتی بالاتر از حد انتظار یکی بنایون بود ،یکی کاکولین و یکی هم جروینیو که نسبت به بازیهای قبلی پیشرفت خوبی داشت
و چند نفر افتضاح بودن:اول از همه رمزی که بود و نبودش فرقی نداره،ژسنی که اوج سوتی بود توی این بازی و ورمائلن و گیبس که عدم هماهنگیشون واقعا خیلی به چشم میومد!!!!!

دانیال در 16/2/1391 | 18:53 گفت:

دلم واسه ونگر می سوزه واقعا دستش بستس.

2 هزار تا مصدوم داریم بازم اگه بخوایم آرسنالی بازی می کنیم.

چی بگم دیگه ....

سید سجاد حسینی در 16/2/1391 | 18:53 گفت:

خرید ورتونگن ضروریه. واقعا دفاع تیم افتضاحه.

Saeed Milani در 16/2/1391 | 18:50 گفت:

بنایون در روز تولدش گلزنی کرد اما نمی دونست دروازه بان پر ادعا و داور گل اون و گل های رابین رو پرپر خواهند کرد!

Farhad Rahbari در 16/2/1391 | 18:50 گفت:

مطمئن باش بایرن قهرمانه
آرسنال با حضور ونگر همیشه تو لیگ قهرمانانه