اعتراض یان رایت به دعوت جان تری به تیم ملی

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 396,330 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اعتراض یان رایت به دعوت جان تری به تیم ملی

مهاجم سابق توپچی ها معتقد است کاپیتان چلسی تا زمان اثبات بی گناهی اش در مورد اتهام توهین نژادپرستانه به آنتون فردیناند نباید به تیم ملی انگلیس دعوت شود.


یان رایت، ستاره سابق تیم ملی انگلیس، از تصمیم فابیو کاپلو برای دعوت از جان تری برای دو دیدار دوستانه پیش رو مقابل اسپانیا و سوئد به شدت انتقاد کرد.

مهاجم سابق توپچی ها معتقد است کاپیتان چلسی تا زمان اثبات بی گناهی اش در مورد اتهام توهین نژادپرستانه به آنتون فردیناند نباید به تیم ملی انگلیس دعوت شود.

او در گفتگگو با نشریه سان گفت:" شرایط واقعا ناامید کننده است. ما تیم جوانی داریم که منتظرند نتیجه کار را ببیند اما ما تصمیم شرم آوری می گیریم.

به نظر می رسد در انگلیس، ما یکی بعد از دیگری تصمیماتی شرم آور می گیریم. با این تصمیم ها، بابی مور در گور می لرزد.

اتحادیه فوتبال انگلیس باید در این مورد تصمیم نهایی اش را بگیرد. می دانم تا وقتی چیزی اثبات نشود، او بی گناه است اما این به آن معناست که کاپیتان تیم ملی ما در حالی که متهم به توهین نژادپرستانه است، برای دو دیدار دوستانه دعوت شود.

این یک لطیفه است که کاپلو گفته از او در دیدار مقابل سوئد استفاده نمی کند تا به بازیکنان جوان میدان بدهد. اگر نمی خواست از او استفاده کند، چرا او را دعوت کرد. به نظر می رسد کسی در اتحادیه فوتبال آنقدر مرد نیست که به تری بگوید "تو نمی توانی در این دو دیدار حضور پیدا کنی."
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد رستگار در 18/8/1390 | 12:06 گفت:

نمي دونستم چنين حرفايي زده

حمید پیرنیا در 18/8/1390 | 11:00 گفت:

آقای رستگار اینایی که گفتی قبول ولی نه در حد رییسه نه در حد اون دو نفری که گفتم. بعد میاد درباره رییس هی نظر میده. خب یکی نیست به این بگه تو کجا ونگر کجا؟ چرا درباره همچین آدمی اینقد نظر میدی؟ میاد مصاحبه میکنه میگه آرسنال باید به جو هارت و یایا توره و کمپانی و . . . خلاصه بازیکنای خوب سیتی پیشنهاد بده که روی اونا کم بشه. خب الان این حرفو هر بچه ای بگه آدم خندش میگیره. بارسا و رئال هم نمیتونن این بازیکنا رو از سیتی بگیرن. یعنی این یارو همینقدر نمیفهمه؟ اصلا اینو که میبینم یاد پیشکسوتای استقلال و پرسپولیس میوفتم. همون سال که آرسنال شانس زیادی واسه قهرمانی داشت هی مصاحبه میکرد میگفت آرسنال نمیتونه قهرمان بشه عوض روحیه دادنش بود.

محمد رستگار در 18/8/1390 | 01:49 گفت:

آقای پیرنیا! این یارویی که می گی بعد از انری دومین گلزن تاریخ باشگاهه ومن خیلی متاسفم که سنم به بازی های ایشون قد نمی ده..درگیر چهره خندونشم

حمید پیرنیا در 18/8/1390 | 00:13 گفت:

من موندم این یان رایت کجای فوتباله که اینقدر نظر میده!! یه روز درباره ونگر یه روز هیئت مدیره یه روز شانس قهرمانیه آرسنال. دنیس برگکمپ و تونی آدامز با اون عظمت همچین نظرایی نمیدن که این یارو میده

سعید نوری در 17/8/1390 | 23:16 گفت:

واقعا اگه دعوت نشه تیم ملیشون لنگ میمونه؟؟؟؟!!!

علی ارشدی در 17/8/1390 | 22:51 گفت:

سام عزیز شنیدی میگن توبه گرگ مرگه؟؟؟

sam baygan در 17/8/1390 | 22:41 گفت:

تری شرم نمیکنه؟اون از ماجرای وین بریج اینم از این.این مرتیکه رو با آب زمزمم بشورن پاک نمیشه!

علی ارشدی در 17/8/1390 | 22:07 گفت:

دمت گرم رایت انصافا حرفات هم رایته(Right)