رقبای آرسنال برای کسب جواز لیگ قهرمانان

نویسنده: soroosh

وبلاگ من
نویسنده: soroosh
Nothing especially
کل بازدید: 65,315 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

رقبای آرسنال برای کسب جواز لیگ قهرمانان

می خواستم بازی های آینده 4 تیم مدعی کسب جواز لیگ قهرمانان رو بررسی کنم.


آرسنال در حال حاضر با 3 تیم برای کسب جواز در رقابت هست. این تیم ها به ترتیب تاتنهام و نیوکاسل با 5 امتیاز کمتر از آرسنال و چلسی با 7 امتیاز کمتر نسبت آرسنال هستند.
بازی های آینده این تیم ها به صورت زیر است.
نکات مهم :

1- به شخصه مطمئنم اگه آرسنال بازی امشب رو ببره خیال من یکی کاملا راحت میشه چون با انگیزه بالا می ریم به دیدار چلسی و می تونیم اون ها رو کاملا ناامید از رقابت کنیم. ضمن این که نکته بسیار مهم اینه که قبل از بازی آرسنال با چلسی، چلسی با بارسا بازی داره. این بازی تو خونه چلسی برگزار میشه پس از جونشون مایه می زارن
برای اولین بار تو عمرم آرزو می کنم بارسا چلسی رو ببره تا روحیه درست درمون  نداشته باشن جلو ما. البته به هر صورت من که مطمئنم چلسی رو می زنیم چون تو زمینش 5 تا بهش زدیم :)

2- بازی های نیوکاسل بسیار بسیار سخته ! بازی با چلسی و منچستر سیتی رو که قطعا امتیاز از دست می دن. میمونه بازی با دو تیم ته جدولی که به نظرم اونا هم بازی سختیه و بازی با اورتون که برا هر تیمی عذابه :دی ( یادتون نره اورتون یه حالی هم به تاتی داد :دی )

3- بازی های چلسی .... اوووووووووووف بدبختن ... اول با بارسا بعد با آرسنال بعد دوباره با بارسا بعد با کیو پی آر. فک کنم احتمال از دست دادن 6 امتیاز تو لیگ براشون زیاده :دی
در ادامه هم دوبار با لیورپول بازی می کنن ( تو لیگ و فینال حذفی ) و کلابه نظرم بازی آخرشون آسون ترین بازیشونه =))
امیدوارم چلسی 6 ام بشه هر چند احتمالش هم خیلی زیاده

4- بازی های تاتی آسونه و سختیش با کیو پی آر هست که فک کنم به اون ها هم نه نگن و ببازن :دی
تاتنهام کلا بعد از اون باختش به آرسنال از نظر روحی کاملا پکید. دیشب هم 5 تا از چلسی خورد =))

5- نمی خوام زیاد خوش بین باشم ولی یه جورایی مطمئنم اگه افتضاح هم بازی کنیم باز میتونیم 4 ام شیم


فقط دعا کنید بازی امشب رو ببریم که خیلی خیلی مهمه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 28/1/1391 | 23:33 گفت:

ما سوم می شیم مطمئن باشید...

ehs در 28/1/1391 | 21:05 گفت:

بازي رو كه ميبريم با هتريك روبين!
اما اين چلسي اون چلسي 5_3 نيست!كيهيل ديشب خيلي خوب بود !ماتا هم به نظرم بهترين خريد امسال ليگ برتر بود!تيم با اينكه ديشب با داوري بردند ولي مشخص بود خيلي هماهنگ تر شده بودند!تاتي هم ثابت كرده جنبه باخت نداره!تا دو گل عقب مي افته بازي رو كاملا وا ميده!در ضمن بازي با چلسي قاتل هم بازي ميكنه كه در نوبه خودش كار رو برامون سخت ميكنه!

مصطفی کاظمی در 28/1/1391 | 20:59 گفت:

اینکه چون رفت رو با اون نتیجه بردیم پس حتما اینجا هم میبریم دلیل قانع کننده ای نیست.
با دیدن بازی دیشب و نتایج اخیر چلسی من ازشون میترسم و به نظر من امکان اینکه یه اتفاق عجیب واسه آرسنال بیفته(شبیه منچستر تو دربی امسال یا همین چلسی تو بازی با ما) وجود داره.
در مورد استوک هم من به شخصه به تساوی راضیم،بازی با منسیتیشونو دیدم یه کله داشتن حمله میکردن اصلا انگار نه انگار که منسیتی به برد احتیاج داره.
این بازی و دو بازیه آخر رو ببریم با چلسیو استوک مساوی کنیم خوب میشه ولی ایده آل نیست.(5 تا 11 امتیاز)

علی ارشدی در 28/1/1391 | 20:15 گفت:

بازی امشب کلیدیه

ببریم 98% سومیم
امتیاز از دست بدیم کارمون به شدت دشوار میشه

بازی با استوک می تونه سخت ترین بازیمون بشه چون تو زمین اوناست و بازی با چلسی هم تو این سال ها آسون نبوده برامون

کلا من به سومی خیلی امیدوارم اما همه چیز به خودمون بستگی داره

حمید فرازی در 28/1/1391 | 19:48 گفت:

یه کم بهتر بود تحلیل رو بدون احساسات شخصی انجام بدی :)

درسته به نظر منم وضعیت ما هم بهتر از این سه تیمه و در بدترین حالت میتونیم چهارم بشیم ولی یه لغزش کوچیک میتونه کارمون رو سخت کنه.برای اینکه خیال خودمونو راحت کنیم باید حتما بازی امشب رو ببریم وگرنه با امیتاز از دست دادن تو این مسابقه دو بازی سختدیگه با چلسی و استوک داریم که امکان از دست دادن امتیاز مقابل اوناهم هست.

ولی شرایط خوبی داریم و ایشالا به راحتی سوم میشیم

محمد على(اباى) در 28/1/1391 | 18:26 گفت:

ishala....

soroosh در 28/1/1391 | 18:04 گفت:

کمیل امیدوارم

کمیل رحیمی در 28/1/1391 | 18:02 گفت:

به نظر من راحت سوم میشیم، آرسنال الان به یه تیم قدرتمند تبدیل شده که هر تیمی رو میتونه شکست بده، در ضمن بازی های رقیبامونم سخته و عمرا بتونن بهمون برسن

(Hooman sam (Dark metal در 28/1/1391 | 16:27 گفت:

قشنگ توضیح دادی...
مرسی...
ایشالا و اگه خدا بخواد 3ومیم...
like ike

soroosh در 28/1/1391 | 16:11 گفت:

سعی کردم این کارو نکنم البته !
نمودم دقیق ولی شاید حق با تو باشه

مهدی افسرده در 28/1/1391 | 16:06 گفت:

کلا بقیه تیما رو کردی قالپاق سازی افغانستان،بابا اونا هم تیمنا