مهاجمانی که به درد آرسنال می خورند

نویسنده: soroosh

وبلاگ من
نویسنده: soroosh
Nothing especially
کل بازدید: 63,747 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مهاجمانی که به درد آرسنال می خورند

سعی کردم خیلی کامل باشه :)


1- هیگواین

 

آمار گل زنی

24 ساله. آرژانتینی ولی متولد فرانسه و قد 1.84

مهاجمی بسیار بسیار تمام کننده و به نظر شخصی من با غیرت. تو رئال خیلی خوب تا حالا دوام اورده.

بدترین مشکل پیرامون اون قراردادش با رئال هست که تا سال 2016 اعتبار داره پس نمیشه مفت خریدش !

2- بنزما

آمار گل زنی

 

24 ساله و فرانسوی

من به شخصه عاشقشم قد 1.87. به نظرم اگه بتونیم با رئال سر معاوضه اش با ون پرسی به توافق برسیم خیلی عالیه (البته محاله)

تا 2015 با رئال قرارداد داره که این یه مشکل بزرگ سر راهمون هست

3- ماتیاس سوارز

 

آمار گل زنی

 

23 ساله و آرژانتینی و قد 1.82 که به نسبت کوتاهه. به نظرم آینده خیلی خیلی روشنی داره. از اون تیپ مهاجم ها نیست که فقط تموم کننده باشه. تو کارای تیمی هم فعال هست. تا 2013 با تیمش قرارداد داره پس با یه قیمت معلوق میشه خریدش. تو نقل انتقالات بین نیم فصل گفتن که با آرسنال پیش قرارداد بسته ( البته چرت زیاد می گن. اگه این جوری بود آرسنال با ریبری و رایت فیلیپس هم پیش قرارداد بسته بود )

4- لوادوسکی

 

آمار گل زنی

 

23 ساله و لهستانی با قد 1.84 . مهاجم خیلی خوبی نشون داده خصوصا از لحاظ قدرت بدنی و هد زنی. تا 2014 با دورتموند قرارداد داره هر چند تصورش خیلی سخته که دورتموند به راحتی از دستش بده. نظر خاصی دربارش ندارم چون مطمئنم به فکر خریدش نیستیم.

 5- الیور جیرود

 

آمار گل زنی

 

25 ساله فرانسوی و با قد 1.92 !!!!!

تمام کننده خیلی خوبیه. تا سال 2014 با مونپلیه قرارداد داره ولی مونپولیه قیمت خیلی خیلی زیادی واسش گذاشته که به نظرم عمرا این قدر ها نیرزه. من اگه باشم نمی رم سراغ خریدش. البته گفتم که من (هر چند باشگاه هم از این هنر ها نداره ! )

 

6- کاوانی (البته به خاطر دوستان چون مطمئنم من سیتی و چلسی نمی زارن بیاد آرسنال)

 

آمار گل زنی

 

مهاجم 25 ساله اروگوئه ای با 1.88 قد. آمار نیگا کن آدم کف می کنه !

به نظرم استثنایی هست. خیلی مهاجمه خوفی هست. تا سال 2014 با ناپولی قرارداد داره ولی من سیتی خیلی بدجور می خوادش. ما هیچ شانسی واسه خریدش ندارم. مطمئن باشید

7- هانتلار

 

آمار گلزنی

 

مهاجم 28 ساله هلندی با قد 1.88 و بزرگترین حماقت دوران ورزش اش رفتن به رئال بود. مورد علاقه فرگوسن. فرگوسن می خواست جانشین نیستلروی اش کنه و هنوز هم به دنبالش هست. فعلا بد جور از اوضاع شالکه شاکی هست. احتمال زیاد امسال از این تیم جدا میشه. در مورد میشه گفت ماشین گلزنی !!!!

8-لاوازی

 

آمار گل زنی

 

مهاجم 26 ساله ناپولی با قد 1.70 و اگه بخواییم واقع بین باشم، بیش تر مهاجم سایه هست تا مهاجم تمام کننده

بازیکن بسیار خوبیه و امسال بازیکن آزاد به حساب میاد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پس چرا بهش فک نکنیم؟

9- یورنته

 

آمار گلزنی :

 

مهاجم 27 ساله اسپانیایی با قد 1.95 و با قدرت بدنی خیلی عجیب غریب.

من عاشقشم :) و بی نهایت دوستش دارم. غیرتو حال کن. چقدر به تیمش وفادار بوده.

بهترین مورد در موردش :دی ... بازیکن آزاده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

واقعا حماقت محضه از دستش بدیم

10- کالو

 

آمار گلزنی

 

مهاجم 26 ساله با قد 1.86 . از اون مهاجم هایی هست که طاقت نیمکت نشینی رو داره :دی و او هم بازیکن آزاده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آمار خوبی نداره انصافا ولی به عنوان کسی که همیشه رو نیمکت بوده زیاد هم بد نیس :)

البته دروگبا هم بازیکن آزاده ولی عمرا نمیاد آرسنال :(

11 – بوراک

 

آمار گلزنی

 

مهاجم 26 ساله با قد 1.88 و قدرت بدنی زیاد. اصولا بعد از خرید هاکان شوکر یه کم از خرید بازیکن های ترک می ترسم. در دو فصل اخیر هم آمارش فوق العاده بوده. تا 2015 قرارداد داره پس احتمالا گرون باشه :(

12- داوید ویا (!!!!!!!)

 

آمار گلزنی

 

مهاجم 30 ساله. تا 2014 با بارسا قرارداد داره ولی قبل از مصدومیتش هم دیگه زیاد بازی بهش نمی رسید. غیرتش به والنسیا ستودنیه. آمارش فوق العاده هست. به نظرم میشه خریدش البته اگه ونگر بخوادش. همیشه به آرسنال علاقه داشته. من به شخصه حاضرم بخرمش

13- مهاجم های قرضی خودمون :

کارلوس ولا که به نظرم در حقش خیلی نامهربان بودیم. خودش میگه برنمی گرده آرسنال و به نظرم اگه برنگرده هم حق داره چون ونگر هیچ وقت بهش اعتماد نکرد. خداییش چرا امسال باید شاماخ و پارک رو داشته باشیم و به جاش ولا و بنتنر رو به صورت قرضی بدیم بره؟ فقط تصور کنید تو بازی با میلان به جای دو تعویض مسخره (هرچند اجباری چون هیچ کی دیگه نبود) پارک و شاماخ، ولا و بنتنر رو میووردیم. یا خیلی از بازی های دیگه

این خط اینم نشون. ولا بازیکن خیلی خیلی خوبی میشه و یه روز آرزو می کنیم تو تیممون باشه.

در مورد بنتنر. فکر کنم الان عاقل تر شده ولی اگه قرار باشه باز سرکش بازی در بیاره بره پی کارش. هر جایی که خاص بره به درک

یه زمانی مهاجم های تیممون هانری و کانو و ویلتورد و برکگمپ و فرانسس جفرز(هر چند بزرگترین خرید ناموفق ونگر بود) بودن الان نه تنها 3 تا مهاجم داریم، بلکه اسم هاشون هم ون پرسی شاماخ پارک هست !!!!

{ البته یه زمانی هم مهاجم هامون هانری، برگکمپ، ون پرسی، ریس، آدبایور بودن L  که همون سال رفتیم فینال لیگ قهرمانان. همون سالی که ویرا رو از دست داده بودیم!!! }

***********************************************************

در آخر این هم واسه خنده

ای الاهی مار بزنه به اون زبونت

 

 

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

M o o r I در 12/2/1391 | 02:20 گفت:

داش مهاجمایی که الانن خوبن میمونه فقط 1 هافبک خلاق که کنار ویلشر بترکونه

HOSSEIN در 12/2/1391 | 00:54 گفت:

هالک رو چلسی و تاتنهام با قیمت 43 میلیون پوند دنبالشن!!!!!!!!!!!!!!!!!

محمد على(اباى) در 11/2/1391 | 23:12 گفت:

gonzalo bedarde arsenal nemikhore arsenal ye mohajem mikhad k dar eine tamam konandegi khoob roo zamin khoib kar kone benazare man BENZEMA,VILLA,CAVANI

soroosh در 11/2/1391 | 22:54 گفت:

پودولسکی که تابلو بود خریدیم دیگه لازم نبود بیارمش تو این لیست خوب

Hossein Y در 11/2/1391 | 22:15 گفت:

هالک رو بخریم خوب میشه....

میثم در 11/2/1391 | 22:00 گفت:

پس کو شیر پودلسکی

Aylad در 11/2/1391 | 21:51 گفت:

cavani

arash در 11/2/1391 | 19:13 گفت:

کاوانی

سید محمد رضا در 11/2/1391 | 19:11 گفت:

پسته کاملسی بود مرسی

من ژکو رو خیلی دوست دارم + ویدال از یووه

کمیل رحیمی در 11/2/1391 | 19:01 گفت:

اول از همه اومدن پودولسکی (به شخصه عاشق بازیشم و خیلی دوست داشتم بیاد آرسنال) رو به همه تبریک میگم، مهاجم خوبیه، دوم اینکه بهترین مهاجم برای آرسنال کاوانی و هیگواین هست که عمرا آرسنال بتونه این 2 تا رو بگیره، بعد از این 2 تا من رو جیرود و هونتلار نظر دارم که واقعا تمام کننده ها خوبی هستن و آرسنال میتونه بگیرشون (از بابت قیمت البته)

علی ارشدی در 11/2/1391 | 18:38 گفت:

بی خیال مهاجم پولدی اومد!!!!!!!

البته باید شاماک و پارک هم برن یه مهاجم دیگه بیاد ژیرود خوبه

محمودرضا معینی در 11/2/1391 | 18:13 گفت:

دستت درد نکنه
همون طوری که سایت رسمی کلن اعلام کرده پودولسکی به آرسنا پیوسته و به همین خاطر دیگه نیاز چندانی به لاوتزی و امثال اینا نداریم(البته بازیکن خیلی خوبیه ها)ولی ما بیشتر مهاجمی در سبک و سیاق ماریو گومز میخایم که علاوه بر شم گلزنی بالا و پا به توپ خوب قدرت بدنی بالایی هم داشته باشه که به نظرم در بین گزینه های موجود تنها می توان به کاوانی،یورنته،جیرود و لوانسکی و بوراک اشاره کرد و با توجه به قیمت بالای کاوانی این گزینه کنار گذاشته میشه و با توجه به غیرت یورنته به گمونم از تیمش جدا نشه با توجه به اینکه شانس قهرمانی تو لیگ اروپا رو هم دارند، لوانسکی هم که مهاجم اول تیم بورسیا دورتموند شده اینم می پره می مونه جیرود و بوراک،از نظر سطح بازی شاید جیرو بیشتر به درد بخوره چون سطح لیگی که بازی می کنه از لحاظ سبکب شباهت زیادی به لیگ انگلیس داره و سطح بالاتری از ترکیه داره ولی با توجه به قیمتش شاید بوراک گزینه محتمل تری باشه

Farhad Rahbari در 11/2/1391 | 17:50 گفت:

دستت درست
هنوزم میگم باید یه مهاجم درگیر و با قدرت بدنی بالا بخریم
ایلماز و یورنته عالین

مصطفی کاظمی در 11/2/1391 | 17:44 گفت:

راستی مرسی سروش

پیروز در 11/2/1391 | 17:39 گفت:

پودولسکی اووومممممممممممممممدددددددددددددددد. سایت رسمی باشگاه زد

مصطفی کاظمی در 11/2/1391 | 17:35 گفت:

وحید گفت دیگه من کیو میپسندم.

reza در 11/2/1391 | 17:30 گفت:

مرسی معلومه زحمت کشیدی ها . به نظرم فقط بنزما یا کالو میتونند عالی باشن

soroosh در 11/2/1391 | 16:39 گفت:

واقعا ایلماز به آرسنال نزدیکه؟

masoud mahmudpur در 11/2/1391 | 16:38 گفت:

مرسی

حمید فرازی در 11/2/1391 | 16:36 گفت:

با توجه به حضور پودولسکی بعیده به سیستم دو مهاجمه برگردیم بنابراین نیازی نیست مهاجم گرون قیمت با حقوق هفتگی بالا بخریم.

در حال حاضر گزینه هایی که مرود توجه آرسنال هستن ایلماز،جیرود،سوارز و اخیرا هم لواندوسکی هستن که به نظر من به جز جیرود که قیمتش خیلی بالاست بقیه گزینه ها مناسب هستن و میتونن خیلی کمکمون کنن

vahid در 11/2/1391 | 16:17 گفت:

ممنون ولی جیرود.لودونسکی.سوارس.بوراک(عشق مصطفی) به نظر معقول تر هستند تا کاوانی و بنزما و....

سروش در 11/2/1391 | 16:01 گفت:

آخریش خیلی باحال بود.

parsa در 11/2/1391 | 15:55 گفت:

مرسی سروش جان
دور بنزما و هیگواین و کاوانی و ویا خط بکش به هیچ وجه ارسنال نمیان .
یورنته عالیه و لاواتزی خیلی خوبه ولی فکر نکنم بیان آرسنال
جیرود و لوادسکی خوبن ومیتونیم بخرمیشون

soroosh در 11/2/1391 | 15:31 گفت:

حسن=حسین :دی
اشتباه زدم :دی

soroosh در 11/2/1391 | 15:30 گفت:

حسن بدبخت هیگواین 47 تا پاس گل داده :دی
اون تا بازی های ملی بوده که دو تا فقط داده

soroosh در 11/2/1391 | 15:25 گفت:

صادق :دی
البته از ونگر بعید نیست
راستی فونیکه سی رو یادم رفت بزارم =))

مجتبی هانری در 11/2/1391 | 15:25 گفت:

هیگواین،کاوانی

soroosh در 11/2/1391 | 15:22 گفت:

در مورد یورنته
http://en.wikipedia.org/wiki/Fernando_Llorente
بعدش هم همون طور که می بینی هزار سال واسه بیلبائو بازی کرده
در مورده لاوازی هم بازیکن آزاده آخه

R@Y@N در 11/2/1391 | 15:20 گفت:

سلام به نظر منم این بازیکن مناسبی برای ارسنال باشه
Karim Ansarifard
تاریخ تولد: 1990/8/3 (سن 21)
128 بازی 54 گل زده
توی سال 2011 یکی از 100 استعداد برتر جوان جهان شده اینم لینکش نفر 7 اسمشو نوشتن
http://www.goal.com/en/news/3376/goalcom-youth-football/2011/01/01/2284652/goalcom-hot-100-the-young-stars-to-look-out-for-in-2011
واینم Player Rating در سایت گل
http://www.goal.com/en-au/people/iran/44568/karim-ansarifard
در ضمن به نظر من ( با عرق ملی) بهترین بازیکن برای ارسناله

حسین در 11/2/1391 | 15:12 گفت:

هیگواین خیلی خوبه ولی توی 194 بازی 2 پاس گل!!!!!!!!!!!!!!!!یعنی فقط باید لقمه رو هافبک ها و مهاجم های دیگه بجون بذارن تو دهنش.

بنزما هم خیلی خوبه ولی رئال هیچکدوم رو نمیفروشه.

هونتلار به نظر من بهترین گزینه هست و خوراکش بازی توی آرسناله.

یورنته بنده خدا فکر کنم 23 سالش هم نباشه چی نوشتی 27 سال!!!!!!!!!

ویا آمار گلزنیش از همه بهتره و در مجموع دوران بازیش بیشتر از 300 گل زده یعنی یه اسطوره هست ولی قطعا نمیاد ارسنال چون بعد از یه فصل مصدومیت تازه میخواد خودش رو توی بارسا ثابت کنه.اگر میشد ویا رو بیاریم عالی بود ولی متاسفانه امکانش خیلی کمه.

لاوتزی و کاوانی هم کلی خواهان دارن با جیب های چرب و نرم تر پس بهشون فکر نکنیم بهتره.

در آخر پست عالی بود ممنون.
بقیه هم به نظر من نمیتونن در سطح ارسنال باشن ولی در هر حال کالو سطحش بالاتر از اونای دیگه هست.

آرمان الهیاری در 11/2/1391 | 14:57 گفت:

فقط کاوانی

soroosh در 11/2/1391 | 14:52 گفت:

آخه وقتی می بینی یورنته مفت هست دلت میاد نخریش؟

ali jamshidi در 11/2/1391 | 14:46 گفت:

هيگواين كه بعيد رئال از دستش بده.
يورنته ، بوراك و جيرود به نظر من خيلي به كارمون مياد. كلاً درسته كه يورنته و جيرود فيزيك خوبي دارن ولي آرسنال درگيرانه و مستقيم و سانتر از جناحين تو برنامه اش نيست.

soroosh در 11/2/1391 | 14:42 گفت:

هومن خواهش می کنم :)
به نظرم یورنته می تونه یه بعد جدید به بازی ما اضافه کنه ... همون کاری که مثلا قرار بود شاماخ انجام بده (خیر سرش)
در مورد ویا هم من به شخصه خیلی دوستش دارم :)

(Hooman sam (Dark metal در 11/2/1391 | 14:40 گفت:

عالی بود عالی بود عالی بود...
خیلی کامل بود ... ممنونم ازت...
انگشتات طلـــــــــــــــا ...
-----------------
من کاوانی رو بیشتر از بقیه دوست دارم...
بنزما و هیگواین هم افت و خیز دارن!!!
------------------
12 رو خیلی بد اومدی.... (شکلک سبز تهوع)
-----------
like \\m// like

ali jamshidi در 11/2/1391 | 14:39 گفت:

هيگواين كه بعيد رئال از دستش بده.
يورنته ، بوراك و جيرود به نظر من خيلي به كارمون مياد. كلاً درسته كه يورنته و جيرود فيزيك خوبي دارن ولي آرسنال درگيرانه و مستقيم و سانتر از جناحين تو برنامه اش نيست.