دو تا کلیپ از امویا

نویسنده: soroosh

وبلاگ من
نویسنده: soroosh
Nothing especially
کل بازدید: 65,614 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دو تا کلیپ از امویا

با دیدن این کلیپ ها هر بیش تر از قبل ازش خوشم اومد


سلام به همه دوستان عزیز
دوتا کلیپ از بازی های امویا گذاشتم

کلیپ اول مربوط به بازی رن با لیل هست. حجم فایل نسبت به کلیپ دوم کمتره
من با دیدن این کلیپ به معنای حقیقی کف کردم :دی
خیلی خوبه این بشر
http://uploadkon.ir/uploads/96dc1f250906d267bb2d4acf8c3407c3.flv
*********************************************************

کلیپ دوم مربوط به بازی های تیم ملی فرانسه هست
تیکه اولش مربوط یه بازی فرانسه با انگلیس هست و تیکه دوم مربوط به بازی فرانسه با لوکزامبورگ
تو بازی دوم می بینید که چه قدر نزدیک به مدافعین بازی می کنه و الکی توپ لو نمیده
http://uploadkon.ir/uploads/96511a1127a13df17838dc7837d522b1.flv

**********************************************************

اینم یه عکس جالب ... خیلی دلم واسه اون تیم تنگ شده ... حتی واسه ابوئه ... دقت کردین الان اگه ابوئه رو داشتیم انقدر از مصدومیت سانیا ضربه نمی خوردیم؟؟؟
مفت از دستش دادیم ... مفت

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamid در 21/2/1391 | 02:05 گفت:

به نظر من ابوئه از سانیا هم خیلی بهتر بود

(Hooman sam (Dark metal در 20/2/1391 | 22:55 گفت:

چشم دادا...

like \\m// like

hamed در 20/2/1391 | 22:17 گفت:

باهات موافقم ابوئه عالی بود...

مفت از دستش دادیم...

از کلیپ ها و عکس هم ممنونم...

soroosh در 20/2/1391 | 21:05 گفت:

به نظرم خیلی می تونه تیم رو تو کارای دفاعی کمک کنه :)

vahid در 20/2/1391 | 20:31 گفت:

دادا دمت گرم خیلی تیز تر تا سونگ اما سونگ هم انصافا خوب

توپچی جنوب در 20/2/1391 | 18:29 گفت:

مرسی سروش از بابت کلیپ ها و همچنین عکس زیبا و خاطره انگیزت..........

سينا در 20/2/1391 | 17:01 گفت:

من راستيتش اين بازيكن اصلا نميشناختمش
ولي اين حركاتيكه من ازش ديدم عاليه ماشالله خيلي ....
منو ياده خدا بيامرز سسك انداخت

soroosh در 20/2/1391 | 15:56 گفت:

قربونت
به نظر هافبک خیلی جنگنده و خلاقی میاد
اعصاب مصاب هم نداره که خیلی خوبه :دی

محمد حسینی در 20/2/1391 | 15:42 گفت:

ممنون سروش جان
به عنوان یه هافبک دفاعی خیلی خلاقه بسی لذت بردیم

مهدی افسرده در 20/2/1391 | 14:52 گفت:

اولیو دیدم

مثه بلدوزره

soroosh در 20/2/1391 | 14:48 گفت:

کدوم رو دیدی مهدی؟
اولیه رو؟
دیدی عجب کرگدنیه :دی

مهدی افسرده در 20/2/1391 | 14:47 گفت:

بهش بگو خوبه,هر چه زودتر قراردادشو رسمی کنه

soroosh در 20/2/1391 | 14:40 گفت:

حالا اول نظرتو به من بگو بعدش من به ونگر نظرتو می رسونم :پی

مهدی افسرده در 20/2/1391 | 14:35 گفت:

دارم دانلود می کنم

هر وقت دیدم نظرمو به آرسن ونگر میگم,رو مو زمین نمی ذاره

morteza در 20/2/1391 | 14:27 گفت:

مرسی

soroosh در 20/2/1391 | 14:23 گفت:

تو این عکس پیرس هانری ابوئه زیدان و گوتی(البته فک کنم) هستن :)

soroosh در 20/2/1391 | 14:20 گفت:

تو این عکس پیرس هانری ابوئه زیدان و گوتی(البته فک کنم) هستن :)

soroosh در 20/2/1391 | 14:06 گفت:

نظرتو بعدش بهم بگیا هومن :دی

(Hooman sam (Dark metal در 20/2/1391 | 14:01 گفت:

مرسی....
گذاشتم تو لیست دانلود...

like \\m// like